>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami X runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o X rundzie PGE Ekstraligi:

16.06.2023, godz. 18:00 Unia Leszno - Motor Lublin
29.06.2023, godz. 20:30 Wilki Krosno - Włókniarz Częstochowa
18.06.2023, godz. 16:30 Stal Gorzów - Sparta Wrocław
18.06.2023, godz. 19:15 GKM Grudziądz - Apator Toruń
 
Ostatnia edycja:
W 5,9K

with_taste

Użytkownik
Adrian Miedzinski under 3.5 2.10 Superbet

nie widze tutaj 4 punktow Miedziaka, nawet jeżeli Motor przyjedzie z nastawieniem testowania sprzętu i ustawień. Jedyna nadzieja na punkty to bieg nr 8 Fredka - Vuloas - Mencel. Gram jako grubego singla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +652
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Drabik poniżej 9.5 pkt. 1.70 forbet

Chimeryczna forma, specyficzny tor w Krośnie. Biegi też wcale nie najłatwiejsze. Jedzie na Doyla, w parze z Michelsen, Madsenem, jest gdzie gubić punkty. Bieg 12 łatwy, ale ja nie widzę u niego dziś 10 punktów.
 
M 72K

mazinho87

Użytkownik
Lublin -18.5 2.26 (fortuna)
Lublin - 20.5 2.22 (sts)

Leszno jedzie z Lublinem bardzo osłabione bez: Chrisa Holdera, Janusza Kołodzieja i Grzegorza Zengoty. Czyli trójki swoich najlepszych zawodników. Unii zostaje 2 linia w osobach: Smektały i Lidseya a także młodzież jeżdżaca w kratkę: Mencel, Jabłoński i Ratajczak wsparci Miedzińskim i Brownem. Po drugiej stronie mamy: Zmarzlika, Jacka Holdera, Hampela (wszyscy doskonale czują się na Smoczyku), Fredrika Lindgrena i Cierniaka. Parę biegów zaliczy Vuolas i Bańbor. Lublin w tym meczu przejedzie się po Lesznie, który ten mecz odpuszcza, bo zespół ma się wykurować na najważniejsze mecze z Toruniem, Grudziądzem i Krosnem.

Denis Zieliński (Krosno) 1.5 over 1.70 (sts)

Zieliński jedzie 2x na Kupca i w juniorskim biegu może też wygrać z kolega z pary - Sadurskim. U Zielińskiego jest wzwyzka formy - 2 pkt w Gorzowie, dobra jazda w DMPJ. Szansa na 2 punkty na swoim torze, gdy rywal ma jedna z najslabszych par juniorskich w lidze jest bardzo duża.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
M 94K

michalkin

Użytkownik
Lublin -18.5 2.26 (fortuna)
Lublin - 20.5 2.22 (sts)

Leszno jedzie z Lublinem bardzo osłabione bez: Chrisa Holdera, Janusza Kołodzieja i Grzegorza Zengoty. Czyli trójki swoich najlepszych zawodników. Unii zostaje 2 linia w osobach: Smektały i Lidseya a także młodzież jeżdżaca w kratkę: Mencel, Jabłoński i Ratajczak wsparci Miedzińskim i Brownem. Po drugiej stronie mamy: Zmarzlika, Jacka Holdera, Hampela (wszyscy doskonale czują się na Smoczyku), Fredrika Lindgrena i Cierniaka. Parę biegów zaliczy Vuolas i Bańbor. Lublin w tym meczu przejedzie się po Lesznie, który ten mecz odpuszcza, bo zespół ma się wykurować na najważniejsze mecze z Toruniem, Grudziądzem i Krosnem.

Denis Zieliński (Krosno) 1.5 over 1.70 (sts)

Zieliński jedzie 2x na Kupca i w juniorskim biegu może też wygrać z kolega z pary - Sadurskim. U Zielińskiego jest wzwyzka formy - 2 pkt w Gorzowie, dobra jazda w DMPJ. Szansa na 2 punkty na swoim torze, gdy rywal ma jedna z najslabszych par juniorskich w lidze jest bardzo duża.

Powodzenia!
Lublin - 20,5 jest po @2.9 w Totalbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Czewa win kurs 1.3 do dubla myślę że ok
Miskowiak over 5.5 kurs 1.88 Fortuna
Woryna over 8.5 kurs 1.7 Fortuna
Nic lepszego nie wymyśliłem,liczę na przełamanie Miskowiaka i dobra jazda na długim torze Woryny któremu taki tor powinien pasować...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ciekawostka :)

19:34
Motor jest już pewny zwycięstwa. Szansę w biegach nominowanych dostaną: Vuolas, Bańbor, Cierniak i Grzelak.

handi przed tym info -24 (pewien nie jestem, w zamrażarce było na 22bet) po info -16,5 :)

edit: -24 europejskie tzn. 3 drogowe, ale kursów nie pamiętam, czy ktoś może potwierdzić, że były mniej więcej po równo?

edit2: wiecie, że ludzie mają swoje przyzwyczajenia i nawyki? :) być może da się za pomocą zachowania w parku maszyn ocenić kto pojedzie w nominowanych :) nie ciekawi to nikogo? :) na forum dla hazardzistów ludzie powinni wiedzieć co to nawyki i przyzwyczajenia ;)


edit3: mam jeszcze jedno pytanie xd handi na mecz wiadomo jakie było... a jakie było handi na mecz bez biegów nominowanych? :unsure: wynik -20, więc przy takim wyniku można spodziewać się tych słabszych zawodników? A można się spodziewać, że wykręcą taki wynik przed nominowanymi?
 
Ostatnia edycja:
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Niestety 48h czekania. Jeśli w tym czasie się nie odbędzie to zwrot. Bywało, że nowy termin był szybko znany jednak buk czekał równe 48h.
W sts wczoraj 1h i zwrot
 
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Pludra powyżej 4.5 pkt. 2.20 etoto

Według mnie przeszacowany kurs. Pludra w ostatnim czasie, jakby się ocknął i coś drgnęło. Bieg juniorski liczę na 3 pkt., kolejny punkt powinien dorzucić w biegu z Affeltem. No i liczę, że dostanie jeszcze gdzieś szansę i ten punkcik przywiezie. Nie jest to jakiś pewniak, ale kurs zachęca, więc próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1844
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
M.Vaculik under 11.5 kurs 1.6 Fortuna
Janowski over 8.5 kurs 1.88 Fortuna
W.Lampart over 3.5 kurs 2.01 Fortuna
Toruń +5.5 po 4 biegach kurs 1.55 STS

Tak dziś po krótce....Janowski mocno nie doceniany widzę,a w Grudziądzu liczę na dobry mecz Torunia i to że 42 może 43 ogólnie dobija,a widzę że mają na początku dobry układ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2736
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Krosno - Częstochowa
Typ Krosno
Kurs 4,25
(dla podpórki do zwrotu stawki remis X Kurs 14,00)

Krosno +6
Kurs 1.8

Milik - Woryna
Typ Milik
Kurs 3.00

Wszystko UNIBET ale wszystko na czerwono ale blamaż [/ICONMINUS][/ICONMINUS]

Jaka tu dziś cisza :) Więc po cichu coś zagramy i odrobimy zaległości:

Częstochowa na wielkiej fali po meczu z Toruniem na papierze wchodzi w Watahę jak tylko chce. Jednak ja uważam, że dziś warto iść w stronę Wilków.
To już ostatnia prosta to utrzymania. Jak nie powalczą z Częstochową to tym bardziej próżno szukać punktów z Motorem czy Toruniem. Oczywiście mogą nie wygrywać i liczyć że wygrają "tylko:" z Lesznem i się utrzymać ale to tylko optymista by sądził, że Leszno nie wygra z GKM u siebie. Dlatego podstawą do utrzymania jest wygrana z Lesznem za 3 pkt + jedno zwycięstwo u siebie Częstochowa/Lublin. O wyjazdach nie wspominam bo szkoda słów. Więc albo dziś albo można się powoli pakować.

Więc dziś stawka dla nich ogromna. Jednak rywal trudny. Jak go pokonać?

Liczyć na słabe wejścia w mecz klubu powstałego w ubiegłej dekadzie.

To fakt, albo mit sprawdzał nie będę, ale w kilku meczach zaobserwowałem, że Częstochowa słabo wchodzi w mecze. Oczywiście mowa o wyjazdach. To musi być wykorzystane. Nie gubić głupi sposób punktów bo jak to się skończyło wdzieliśmy w Toruniu.

Doyle, Lebiediew, Milik, i młodzież

Doyle to pewniak, Andrzej musi wejść na poziom na którym nie był we Wrocławiu, a Milik musi być taki jak w końcówce meczu ze Spartą.
Przy założeniu, że liderzy robią swoje reszta spoczywa na barkach młodzieży. Zakładając bieg juniorski w pozostałych dwóch biegach z rówiesnikiem muszą ich pokonywać, aby mieć większa przewagę na juniorce Wykorzystać, że Karczewski z Kupcem to dramat w tym sezonie mając na uwadze ich potencjał. Nijak się ma powrót na stare śmieci Franka (bo ten tor nie jest już taki jak był rok temu)

Tor

Musi być zrobiony pod Krosno ostatnio ze Spartą był nijaki aby się odczepili z góry. Teraz musi być atutem, aby Częstochowa nie łapała się na tym lotnisku, aby zanim Mikkel czy Leon zrobi długą prostą, Milik czy Anżej byli już w jej połowie :) Bez zartów to ma być dziś ich atut, na którym Lwy rozwalą sobie zęby. Jeśli od czasu z Wrocławiem na nim nic się nie zmieniło, nic się na nim nie da zrobić i nic z nim nie zostało zrobione to umoczę pieniądze. Jednak uważam, że ten tydzień był pod kątem prac torowych aby gospodarze w końcu na nim coś zyskali.

O Kasprzaku i Świdnickim nie piszę, niestety w składzie być muszą i oby tylko nie przeszkadzali.

Milik - Woryna ?
Jeśli to nie był jakiś przebłysk ostatnie 3 biegi milika z Wrocławiem to był sztos. Dziś wierze, że Pokona Worynę i nie bedę rozpisywał rywali, bo jeśli Waszka pojedzie tak jak we wspomnianych biegach to jestem spokojny o typ, a kurs bardzo zachęcający.
 
Ostatnia edycja:
M 72K

mazinho87

Użytkownik
Świdnicki (Krosno) over 1.5 pkt 2.68 (sts)

Układ biegów Świdnickiego:

1 bieg: Madsen, Kasprzak, Woryna
5 bieg: Woryna, Milik, Miśkowiak
10 bieg: Michelsen, Milik, Karczewski
12 bieg: Drabik, Zieliński, Kupiec

Czas na przełamanie...U Świdnickiego z Wrocławiem było widać mały progres w jeździe. Mimo, że nie było za wiele punktów, bo rywal był wtedy za mocny. Dziś Świdnicki ma nieco słąbszych rywali i liczę, że zapunktuje. Świdnicki w zasadzie ma tylko pierwszy start bardzo trudny, a później będzie już z górki. Krosno ma dobrych juniorów, jedzie mecz o życie i sądzę, że mecz będzie na styku i jeśli Krosno nie będzie robić REZERWY TAKTYCZNEJ w 4 serii startów to typ powinien wejść.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
G 2,1K

grubaryba

Użytkownik
Vaszek w wywiadzie powiedział ze w meczu ze Spartą po dwóch biegach zmienił motor , przy tym bardzo dziękował Rysiowi i przyznał ze te silniki to jest to....
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Kierunek na Świdnickiego naprawdę ciekawy ,bo już lepszego meczu na punkty nie będzie miał ....ja natomiast pograłem co innego;
Woryna over 8.5 kurs 1.75 Fortuna
Miskowiak over 4.5 kurs 1.6 STS
Win Czewy kurs 1.32 Fortuna tu do dubelka
Madsen under 2.5 wygranych biegów kurs 2.01 Fortuna
Generalnie od najpewniejszych od góry....wahałem się mocno under Madsena czy biegi wygrane....i zmieniłem na wygrane biegi jednak czy słusznie czas pokaże...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2260
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom