>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

XBOX 360 czy PS3

massive 0

massive

Użytkownik
Zamierzam zakupić jakąś konsolke, tylko zastanawiam sie nad tymi w temacie.
XBOX jest o połowe tańszy, tylko że podobno są problemy z awaryjnością i chodzi jak kosiarka. Z PS3 nie ma takich problemów jednak czy warto dawac tyle kasy?? Te nowe XBOXY podobno maja lepsze chłodzenie ale czy mniej awaryjne. Chciałbym poznać opinie posiadaczy tych konsol.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Witam,ja polecił bym Ci Xboxa , ma on tak jak wyżej napisałes nowe systemy chłodzenia,dochodzi do tego że jest o połowę tańszy a dodatkowo gry na Xboxa nie są aż tak drogie jak w porównaniu do PS3 którego póki co nie można przerobić a kupienie jednej gry to koszt rzędu 250 PLN.Dodatkowo są gry które wychodzą tylko na Xboxa a nie ma ich na PC i PS3.Ja mam od niedawna Xboxa i jestem bardzo zadowolony
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Nowe Xboxy z lepszym chłodzeniem i nowym prockiem są duzo mniej awaryjnie, jestem mocno w tym temacie i jak do tej pory nie spotkałem się by jakas konsola wyprodukowana po sierpniu 2007 (czyli po tym jak ją troche zmienili) zepsuła się.
Generalnie to nie mozna powiedziec co jest lepsze. Powinieneś przejrzeć bilbiotekę gier i zdecydować które ci pasują. Generalnie większość wychodzi i na PS3 i na Xboxa, ale kazda z tych konsol ma swoje tzw exclusivy (np. PS3 ma Gran Turismo 5 czy Metal Gear Solid 4, a Xbox ma Gears of War, Halo 3 albo Forza Motorsport). Przejrzyj te gry, zobacz zapowiedzi nadchodzących produkcji i zdecyduj.
Chociaz trzeba przyznac ze multi na Xbox 360 jest o wiele wiele lepiej rozwiązane niż na PS3.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
kupując Xboxa popełnisz prawdopodobnie błąd roku mianowicie Xbox nie odtwarza Blue Ray a jak wszyscy wiedzą DVD odchodzi powoli do lamusa. za Xboxem przemawia to że większośc gier wychodzi najpierw na niego. Pod względem mozliwosci dokupienia akcesorów nieznacznie wygrywa Xbox ale to co najwazniejsze PS 3 też ma. Xbox nie ma równiez HDMI. PS3 to konsola przyszłości mimo tego że jest trochę droższa. pozdrawiam
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
moglbys podac jakies szczegoly na ten temat?
Zacznijmy od tego, ze jezeli skompletujesz sobie listę znajomych, to w kazdej chwili dostajesz od nich informacje. Przykładowo, jesli ktoś na Playstation Network (to multi w PS3) wysle ci wiadomosc, to musisz wyjsc z gry i mu odpisac. Jest to bardzo niewygodne. Na Xbox Live nawet w trakcie gry dostajesz informacje na górze ekranu ze np. twój znajomy chce porozmawiac, zagrac albo ze włączył przed chwilą Xboxa. I nie wychodząc z gry mozesz mu odpisac.
Druga sprawa to to, ze przeglądając listę znajomych mozesz zobaczyc kto w co gra. I w prosty sposób dołaczyć do gry - dosłownie są to dwa wciśnięcia guzikiem i już. A na Playstation Network musisz robić jakies kombinacje i umawiać się z ludźmi na GG, zeby razem zagrac. Moim zdaniem jest to chore.
Ale Xbox Live w przeciwieństwie do Playstation Network nie jest darmowy. Ale nie sądze, ze ten kto kupuje Xboxa nie ma pieniędzy na roczny abonament który kosztuje 100-150zł (w zależności od miejsca w którym kupisz. Najlepiej zrobic to na allegro).
kupując Xboxa popełnisz prawdopodobnie błąd roku mianowicie Xbox nie odtwarza Blue Ray a jak wszyscy wiedzą DVD odchodzi powoli do lamusa.
Tyle ze narazie Blu-ray jest kompletnie niewykorzystywany przez gry. Właśnie dlatego, ze jeszcze DVD zyje (i długo bedzie zyc), a producentom gier nie opłaca się robić dwóch różnych wersji gier. Owszem, wiadomo ze lepsza jakosc filmów jest na Blu-ray, tylko kto kupuje konsole by tylko oglądać na niej filmy? Zanim Blu-ray zacznie byc w pełni wykrozystywany, to wyjdzie nowy Xbox.
Xbox nie ma równiez HDMI
Nieprawda, bo ma.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
dzieki za info
btw, wiece jak jest z podlaczeniem PS3-ki/XBOXA360 do starszych TV, tzn. tych bez HD-Ready? Sa z tym jakies problemy, tzn potrzeba jakiejs przejsciowki czy cos? Mozna tez podlaczyc pewnie do zwyklego monitora, tzn. z cyfrowym wyjsciem?
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
gibakrk 0

gibakrk

Użytkownik
ps3 czy xbox360?
siema,
od kilku dni noszę się z zamiarem kupna jakiejś konsoli.
co kupić? PS3, xboxa czy jeszcze coś innego?
dla mnie najważniejszym kryterium przy wyborze konsoli jest ilość (i jakość) gier wydawanych na tę konsolę oraz &quot;przyszłość&quot; tej konsoli, tzn żeby kolejne gry wydawane były na nią przez następnych kilka lat (żebym po dwóch latach nie musiał kupować następnej konsolki, bo zaprzestano wydawania gier na tę którą posiadam).

pozdrawiam
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
na forum bukmacherskim nie dostaniesz rzeczowej i konkretnej odpowiedzi. wypowie Ci się 4-5 co ma Xboxa i 2-3 co ma playa i tyle. Polecam fora profesjonalne w tej dziedzinie a zapewniam Cię że będziesz miał wszystko na tacy.
No ale żeby już pozostać w temacie to: Bierz Xboxa Jaspera z przeróbką. Gry sobie sam ściągniesz , nagrasz i git. Narazie nie nosi się z jakimś kryzysem gier na Xa więc jeszcze sporo lat na pewno pograsz.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Na jedną i drugą jest multum fajnych gier.
Ja przed wyborem konsoli pochodziłem po stronkach (np. http://www.gametrailers.com/ ) i poprzeglądałem gierki na poszczególne konsole, które najbardziej by mnie zainteresowały.
Kupiłem PS3 i nie żałuje. Ma bluraya, duży dysk, fajny serwis internetowy no i gry jak się ma skąd kupować wcale nie są takie drogie. Gry są ekstra, żeby wymienić tylko te których nie dostaniesz na xboxa: God of war 3 czy Heavy rain.
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
a ja posiadam Xboxa 360 wyprodukowanego po sierpniu 2009. Jest to wersja poprawiona i nie sądze żeby miał sie zepsuć. Ta wersja ma poprawione chłodzenie, wiec nie przegrzewa sie za mocno. Pod kablem Hd i telewizorem Hd, grafika wygląda pięknie ???? jedyne to nie potrzebnie kupiłem wersje z największym dyskiem, bo dysk ten jest przeze mnie mało uzywany. Jednak zabawa przy konsoli jest przednia, czekam aż wyjdzie Project Natal, ciekaw jestem tego rozwiązania. tak więc myśle ze jak kupisz xboxa to napewno nie bedziesz załował ????
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
ja mam i X-a i PS3 i mogę z czystym sumieniem polecic PS3!

Tak krótko i rzeczowo.

1. Exclusivy na PS3 bardziej mi odpowiadają.
2. Blue ray, jak już ktoś wspomniał.
3. Darmowe granie po sieci, a u Billa koło 200 zł rocznie.
4. Gry wcale nie takie drogie (allegro)
5. Awaryjność, raz już wymieniałem, mam kumpli co wymieniali już nawet 3 razy.
6. Moj X stoi juz od ponad roku nieużywany i czeka na nowe Halo, a PS3 chodzi dzien w dzien ????

pozdro
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Heh No ja gralem w X-Boxa z dwa razy u znajomego i pare razy w sklepie. Nigdy mi nie odpowiadala ani ta konsola ani zbytnio gry na nia. Najwieksze z tego co sie orientuje tytuly na nia zreszta to strzelanki ktore dla mnie sa calkowicie tematem zarezerwowanym na multiplayer w pc za starych dobrych czasow.
PS3 mam natomiast juz bardzo dlugo i nigdy mnie nie zawiodl, gry tanie jak barszcz oczywiscie nie lubie kupowac od razu nowosci tylko poczekac na zestarzenie sie gry (ostatnio bodajze wpadla mi w rece kolekcjonerska wersja Devil May Cry 4 za 24 zlote w przeliczeniu). Od zawsze internet w niej mialem za darmo i w ogole jak uslyszalem ze w ixie trzeba placic za to to smieszne troche uwazam (kupujesz konsole i nie mozesz z niej w pelni korzystac). Nie kupie na pewno nigdy X-boxa.
Niedawno natomiast nabylem Wii ktora jest ostatnio w sprzedazy z Sport Resort i naprawde mozna sie na niej niezle zabawic (nawet sporo wiecej bym powiedzial, szczegolnie jesli ma sie z kim). Moza wiec ta ostatnia opcja cie zainteresuje.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
(...) strzelanki ktore dla mnie sa calkowicie tematem zarezerwowanym na multiplayer w pc za starych dobrych czasow.
Też nie byłem przekonany do strzelanek na konsole, ale nowy Battlefield na PS3 w multi z kolegami to cud miód i orzeszki ????
 
Do góry Bottom