>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XBox 360

borussia 12

borussia

Użytkownik
Witam. zakładam temat bo moze ktos chce pogadac i dowiedziec się czegos na temat XBoxa. Ja mam takie pytanie czy do XBoxa potrzebny jest telewizor HD ??
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Nie jest potrzebny z tego co się oreintuje ale na takim lepiej dostrzeżesz zalety tej konsolki ???? Na moj gust Xbox narazie bije Pleja na głowe no przynajmniej dopóki nie poprawią lasera, b osłyszałem o zawodności plejki nowej. Wiadomo wprowadzili nowość z tym laserem Blue Ray, a nowe rzeczy czasem szwankują. Ja mam pytanko czy opłaca się płacić za Xboxa nowego ponad 1000 jak te starsze wersje kosztują p 600 złotych w sklepach pisze?
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
nie jest ale fajnie by bylo jakby byl.
kiler - 1000zł za nowego? to chyba jak ktos chce elite wersje... nowego Arcade, rozni sie tym ze nie ma dysku, tylko 512mb karte, mozna kupic za 600zł okolo. NOWEGO, W SKLEPIE PODKRESLAM :] ja sie wlasnie zastanawiam nad takim, tylko nie wiem czy 25&#39; tv, ale kineskopowy, czy jest sens na taki kupowac X-a. jak myslicie?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
nie jest ale fajnie by bylo jakby byl.

kiler - 1000zł za nowego? to chyba jak ktos chce elite wersje... nowego Arcade, rozni sie tym ze nie ma dysku, tylko 512mb karte, mozna kupic za 600zł okolo. NOWEGO, W SKLEPIE PODKRESLAM :] ja sie wlasnie zastanawiam nad takim, tylko nie wiem czy 25&#39; tv, ale kineskopowy, czy jest sens na taki kupowac X-a. jak myslicie?
Ja mam 29&#39;&#39; kineskopowy, i moge powiedzieć ze zasiąść wygodnie w fotelu z padem w ręku to coś :-Dpięknego. I nawet na takim telewizorze są bardzo dobre wrażenia, tak więc polecam.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
no looz ???? a masz przerobionego czy nie? ja chyba nie bede przerabial, zeby przez neta grac ???? mysle ze w okolicach swiat moze sobie kupie, nie wczesniej :]
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
no looz ???? a masz przerobionego czy nie? ja chyba nie bede przerabial, zeby przez neta grac ???? mysle ze w okolicach swiat moze sobie kupie, nie wczesniej :]
Ja przerabialem (głównie ze względu na cene gier), osobiście mnie problem gier online nie dotyczy bo nie lubie w nie grać, ale jak przerobisz najnowszym ixtreme to nie powini ci zbanować konsoli.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
takie przerobienie ile kosztuje? sam to zrobie czy sa serwisy? a dla mnie, granie przez siec jest najlepsze ????
Jeśli zakupisz w necie kable do podłączenia dysku do kompa, sciągniesz sobie odpowiedni firmwear, nie boisz się spadku napięcia co uszkodzi dysk to możesz sobie przerobić, ale lepiej zanieśc do serwisu, ja płaciłęm we Wrocławiu w serwisie 100zl i czekałem jakies 40min.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
a no ok... ale wlasnie... jak bede gry sciagal na przerobke i nie mam dysku (XBox Arcade) to na plyty zwykle DVD je sie nagrywa? ile przecietnie waza? jakiego masz X-a?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
a no ok... ale wlasnie... jak bede gry sciagal na przerobke i nie mam dysku (XBox Arcade) to na plyty zwykle DVD je sie nagrywa? ile przecietnie waza? jakiego masz X-a?
Gry czy będziesz miał przeróbke czy nie to i tak wszystkie musisz nagrywać na dvd DL (verbatim, platinum), gry mają ok. 8 gb, każda gra musi być odpowiednio zpatchowana, muszisz mieć też dobry firmwear w nagrywarce, ustawiony odpowiedzni bootype, ja nagywam xboxbackup, jak chcesz nagrywać innym programem np clonem to musisz miec plik z rozszerzeniem .dvd (łatwo można go zrobić w notatniku). Na razie nie da rady odpalać gier z dysku, chodzą słuchy ze w nowym dashboardzie będzie taka możliwość
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
jak na takiego laika jak ja w tych sprawach to ciezko troche ???? zostane chyba przy nieprzerabianym Arcade :] gry mozna zawsze kupowac uzywane ????
To trochę tak się wydaje, ale w necie jest mnóstwo tutoriali jak to zrobić więc powinieneś sobie poradzić, najwyżej zepsujesz jedną płyte za 7zł a potem to już będzie bez problemu nagrywał.
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Nie polecam przerabiac xboxa poniewaz duzo tracicie... Granie przez siec to b. duza frajda w dodatku mozna pobrac demowki gier i jest jeszcze duzo duzoooo opcji.
Fakt gry są drogie, ale jesli bylo cie stac na xboxa to i bedzie cie stac na gry ????
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
No nie zupełnie tak jest jak napisałeś pomyśl Boxa kupisz nwoego podkreślam nowego i to w sklepie za 600 zlotych, przy czym nowości kosztują 249 złotych, więc to jest prawie cena używanego boxa , nie każdego stać :p Ale masz rację nie warto przerabiać, dużo się traci. A mam pytanko czy jak nie ma się przeróbki pożyczy się gre od kogoś to można ją zapisać na dysku i grać potem w nią ??
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No nie zupełnie tak jest jak napisałeś pomyśl Boxa kupisz nwoego podkreślam nowego i to w sklepie za 600 zlotych, przy czym nowości kosztują 249 złotych, więc to jest prawie cena używanego boxa , nie każdego stać :p Ale masz rację nie warto przerabiać, dużo się traci. A mam pytanko czy jak nie ma się przeróbki pożyczy się gre od kogoś to można ją zapisać na dysku i grać potem w nią ??
Na ten czas nie ma takiej możliwości. Dla mnie opłaca się przerabiać konsole, po pierwsze najnowsze oprogramowanie zapobiega banowaniu konsoli i można spokojnie grać online. Po drugie cena gier, jak ściągasz sam to koszt ogranicza się tylko to kupienia płyty dvd dl. Nowości kosztują ponad 200zł, jeśli liczysz na kupowanie taniej używanych to też nie ma co liczyć na nowości, jak komuś odpowiada czekanie rok po premierze aby gra staniała i dopiero wtedy się nią cieszyć to ok.
 
Do góry Bottom