>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Xbox gry

easy 3,1K

easy

Forum VIP
Witam w jakie gry gracie ? Które polecacie, a które szczególnie odradzacie ?

Temat dla graczy xboxa ????

Ja od siebie powiem, że w dobrej cenie można kupić GTA episod of Liberty City- grafika może nie powala, ale grywalność jak zawsze na wysokim poziomie

Gram jeszcze trochę w Fight Night Round 4 - ze znajomymi itp można kilka pojedynków stoczyć ale na dłuższą metę nic ciekawego ????


PS ma ktoś może na sprzedaż nba 2k11 ?
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Odświeżę trochę temat ;)
A więc jakie gry na &quot;dzień dzisiejszy&quot; polecilibyście Xbox 360.
Aktualnie posiadam :
PES 2010
Fallout 3
Gears of War
UFC 2010

i jakieś tam gierki z typu pierdoły.

Zapraszam do wymiany zdań, itp ;)
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
oczywiście assasin&#39;s creed,mafia 2 i saints row 2 które jest podobne do gta 4 z tym że dużo bardziej mnie wciągnęło :jezora:
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Zawsze miałem dużo gier, głównie nowości, ostatnio jednak zamieniłem na giełdzie siedem tytułów, na dwa :) Dead Island oraz LA Noire.
Posiadam dodatkowo dwie pierwsze części Gears of War, Alan Wake, Left 4 Dead (obie), Aliens vs Predator, HALO3, Jericho, PGR3, Mortal Kombat, Timeshift, Army of two, Call of Duty Black Ops, jedną z części Naruto, Sherlocka Holmes&#39;a (najgorszy tytuł jaki mam) i dwa tytuły na Kinecta.
Co jest najlepsze? Alan Wake, zdecydowanie. Pasja do gier minęła mi już dawno temu, a te przygody wciągnęły mnie w największym stopniu. Wgniata w ziemie, również muzyką. Bomba.
 
Do góry Bottom