>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami XII runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o XIII rundzie PGE Ekstraligi:

21.07.2023, godz. 18:00 Apator Toruń - Wilki Krosno
21.07.2023, godz. 20:30 Unia Leszno - Sparta Wrocław
23.07.2023, godz. 16:30 GKM Grudziądz - Stal Gorzów
23.07.2023, godz. 19:15 Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Kowalski over 5,5 sts kurs 1,7✅✅✅
W młodzieżowym 2-3 pkt,w 4 biegu 2 pkt....,a pojedzie dziś 5 razy,bo wskoczy pewnie na 2 biegi za Rybaka.Leszno to jacyś mocarze, żeby Bartek nie mógł sobie z nimi poradzić
Lampart under 5 kurs 1,8-1,9 etoto/betfan⛔⛔⛔
Niby rywal słaby,ale przyjeżdża z nadzieją na remis.Co do biegów Wiktora to w 3 pokona tylko Świdnickiego, w 5 Skupienia(choć przy nie korzystnym wyniku to może pójść już za Larsa jakaś RT),w 10 Sadurskiego, a w 11 raczej przywiezie 0....,a więc wychodzą mi 3 pkt,a w zakładzie jest linia 5(przy równych 5 mamy zwrot)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Mencel poniżej 3.5 pkt. 1.60 forbet

Wedlug mnie linia trudna dziś do przeskoczenia. W juniorskim może stracić punkty zarówno z Kowalskim, jak i Ratajczakiem. Zakładając, że przywiezie nawet 2 punkty w juniorskim i 1 punkt w 4 biegu, to na moje jest tyle. Kurs nie powala, ale do dubla już w sam raz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +599
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ch.Holder under 7.5 kurs 1.52 STS do dubla
Poza 12 biegiem pozostałe ma dosyć ciężkie,uważam że linii nie przekroczy
Fienhage under 1.5 kurs 1.5 STS
Do dubla...nie no bądźmy poważni ,uważam 2 biegi i zjazd do bazy...
Zengota under 7.5 kurs 1.84 Fortuna
Typ oparty na przeczuciu...
A.Mencel over 2.5 kurs 1.7 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, jakieś opinie? Myślicie że Grudziac dziś da radę? Mimo zwycięstwa to Leszno jedzie w ostatniej kolejce do Krosna i tam prawdopodobnie zapewni sobie playoff, czy w Grudziądzu jeszcze wierzą w playoff? No nie wiem..trzeba liczyć na Wilki Krosno w ostatniej kolejce a wiemy jak to wygląda.
 
M 72K

mazinho87

Użytkownik
Jasiński (Stal Gorzów) under 3.5 pkt 1.75 (sts)

Dotychczasowe występy Jasińskiego na wyjazdach:
Toruń - 4 pkt (jechał jednak pod numerem 4 a nie 2 jak dziś przez co miał łatwiejszych rywali)
Częstochowa - 1 pkt
Wrocław - 0
Krosno - 2
Leszno - 1
Lublin - ns

Rywale Jasińskiego w dzisiejszym meczu: Pludra x2,Pedersen x2, Jakobsen, Czugunow, Fricke, Tarasienko

Jasiński do tej pory tylko raz przekroczył linię 3 punktów na wyjeździe i miało to miejsce jak jechał pod numerem 4 , a nie 2 tak jak w tym meczu. Numer 2 to trudniejszy zestaw, bo zaczyna od dwójki seniorów gospodarzy, a bieg z juniorami ma w 4 serii startów (12 bieg), gdzie zapewne zostanie zmieniony rezerwą taktyczną.
Według mnie to najpewniejszy typ jeśli chodzi o poszczególnych zawodników w tym meczu.

Woźniak (Gorzów) under 8.5 1.94 (sts)

Rywale Woźniaka w dzisiejszym meczu: Fricke x3, Tarasienko, Pedersen, Pludra,Czugunow, Jakobsen

Woźniak ma najtrudniejsze zadanie z seniorów Stali. Trener gorzowskiej drużyny ustawił go na 3 pojedynki z liderem miejscowych Fricke, a do tego mieć będzie pojedynek z Pedersenem czy Tarasienko. Woźniak w ostatnich 2-3 tygodniach zniżka formy, było to widać w Szwecji, na IMP-ie w Pile i dziś przeciwko mocnym seniorom GKM-u czy Pludrze będzie mu piekielnie ciężko o 9 punktów w meczu.

GKM Grudziądz -6.5 2.68

Grudziądz, żeby mieć szansę na PO musi wygrać dziś ze Stalą za 3 punkty, czyli 52:38 i więcej. W innym przypadku grudziądzanie najprawdopodobniej kończą sezon. Jest tam motywacja w drużynie, 1 raz na treningi zjawił się Nicki Pedersen. Pogoda jest powtarzalna, GKM ma być spasowany na 100 %. W ostatnich meczach GKM rozprawił sięz Lublinem -56:34, z Toruniem - 50:40 i Krosnem 51:38. Z Gorzowem myślę, że wygrają wyżej niż 6 pkt.

I na koniec jeszcze perełka z Zakładów Dodatkowych (Sts)

Czy Stal Gorzów wykorzysta rezerwę taktyczną? TAK 1.84


Patrząc na to jak GKM był w ostatnich trzech meczach spasowany, na to że mają przewagę juniorską na początku meczu wydaje się pewne, że Stal takową rezerwę taktyczną wykorzysta w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +210
M 94K

michalkin

Użytkownik
Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa
Miśkowiak under 3.5 pkt @1.84 fortuna
xD dla Michelsena w biegu 9

Bieg 3 Lindgren Madsen Zmarzlik
Bieg 6 Zmarzlik Grzelak Michelsen
Bieg 9 Hampel Michelsen Kubera
Bieg 12 Grzelak Halkiewicz Holder

Patrzę sobie na układ biegów i nie widzę z kim miałby je zdobywać. W 6 biegu zdobywa 1 pkt na Grzelaku i zostaje nam 12 bieg. Tam za Halkiewicza zapewne pojawi się ktoś z rezerwy i max co wyszarpie Jakub będzie to 1/2 pkt. Po cichu liczę też, że objedzie dwa pierwsze biegi 0 pkt i zjazd do bazy. W domowym meczy między tymi zespołami zdobył 3 pkt i dziś jest to wg mnie totalny max, który może uzyskać Jakub.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
F.Lidngren under 8.5 kurs 1.72 Fortuna
Gram tak pod ostatnie niepewne zdrowie Lindgrena do tego ciężki rozkład biegów ma,i liczę że Czewa trochę się postawi
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Hampel poniżej 6,5 pkt. @2.08
Jasiński poniżej 3,5 pkt. @1.65 😂
6 punktów w trzech startach

Fortuna
Ako: 3,43


Moje ako na dziś. Idę po najmniejszej linii oporu. Najsłabszy senior Lublina i najsłabszy senior Gorzowa, a linie w miarę do grania. Co do Jasińskiego ststystykowo opisał go wyżej M mazinho87. Wydaje mi się, że nawet Pludra może dziś z nim wygrywać, także 3,5 to linia maksymalna, a osobiście przy takich kursach wystawiłbym 2,5.
Co do Jarka pomimo, iż go lubię to niestety najsłabszy senior Motoru i dziś linia adekwatna, tak naprawdę jeśli nie wygra startu to później ciężko mu kogokolwiek wyprzedzać. Hampel dziś dwa razy w parze z Dominem, raz z Holderem i Lindgrenem. Z łatwych rywali ma raz Miśka i raz Halkiewicza, poza tym przeciwko z seniorom z którymi musiałby zdobyć pięć punktów, aby linię pokryć. Pewnie z Woryną, czy Drabikiem może sobie poradzić, ale mimo to nie wydaje mi się, żeby w tak trudnym meczu zdobył siedem punktów mając do dyspozycji naprawdopodobniej cztery starty.
 
Ostatnia edycja:
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Jasiński (Stal Gorzów) under 3.5 pkt 1.75 (sts)

Dotychczasowe występy Jasińskiego na wyjazdach:
Toruń - 4 pkt (jechał jednak pod numerem 4 a nie 2 jak dziś przez co miał łatwiejszych rywali)
Częstochowa - 1 pkt
Wrocław - 0
Krosno - 2
Leszno - 1
Lublin - ns

Rywale Jasińskiego w dzisiejszym meczu: Pludra x2,Pedersen x2, Jakobsen, Czugunow, Fricke, Tarasienko

Jasiński do tej pory tylko raz przekroczył linię 3 punktów na wyjeździe i miało to miejsce jak jechał pod numerem 4 , a nie 2 tak jak w tym meczu. Numer 2 to trudniejszy zestaw, bo zaczyna od dwójki seniorów gospodarzy, a bieg z juniorami ma w 4 serii startów (12 bieg), gdzie zapewne zostanie zmieniony rezerwą taktyczną.
Według mnie to najpewniejszy typ jeśli chodzi o poszczególnych zawodników w tym meczu.

Woźniak (Gorzów) under 8.5 1.94 (sts)

Rywale Woźniaka w dzisiejszym meczu: Fricke x3, Tarasienko, Pedersen, Pludra,Czugunow, Jakobsen

Woźniak ma najtrudniejsze zadanie z seniorów Stali. Trener gorzowskiej drużyny ustawił go na 3 pojedynki z liderem miejscowych Fricke, a do tego mieć będzie pojedynek z Pedersenem czy Tarasienko. Woźniak w ostatnich 2-3 tygodniach zniżka formy, było to widać w Szwecji, na IMP-ie w Pile i dziś przeciwko mocnym seniorom GKM-u czy Pludrze będzie mu piekielnie ciężko o 9 punktów w meczu.

GKM Grudziądz -6.5 2.68

Grudziądz, żeby mieć szansę na PO musi wygrać dziś ze Stalą za 3 punkty, czyli 52:38 i więcej. W innym przypadku grudziądzanie najprawdopodobniej kończą sezon. Jest tam motywacja w drużynie, 1 raz na treningi zjawił się Nicki Pedersen. Pogoda jest powtarzalna, GKM ma być spasowany na 100 %. W ostatnich meczach GKM rozprawił sięz Lublinem -56:34, z Toruniem - 50:40 i Krosnem 51:38. Z Gorzowem myślę, że wygrają wyżej niż 6 pkt.

I na koniec jeszcze perełka z Zakładów Dodatkowych (Sts)

Czy Stal Gorzów wykorzysta rezerwę taktyczną? TAK 1.84


Patrząc na to jak GKM był w ostatnich trzech meczach spasowany, na to że mają przewagę juniorską na początku meczu wydaje się pewne, że Stal takową rezerwę taktyczną wykorzysta w tym meczu.
Mazinho co Woźniaka myślę że jednak będzie over 8, 5 bo Challenge do IMP w tym roku zrobił 12 pkt ( 3,3,0,3,3) po za 1 biegiem mocno obsadzonym Choć myślę że zrobi w tym biegu punkty, spokojnie jest w stanie zdobyć 9 pkt. Ogólnie patrząc na historię Gorzowianom tor w Grudziądzu leży tzn jadą na nim dobrze także aż tak pewnej Grudziądza bym nie obstawiał
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Również idę w stronę Grudziądza, będzie walka o bonus, ale nawet jeśli by nie zrobili to i tak uważam że trzema wezmą. Grudziądz -2.5 @ 1,80
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Jasiński - Tarasienko 2 - 1,4 totalbet (12 bieg)

Na pierwszy rzut oka typ wydaje się nieco loteryjny, bowiem decyduje tylko jeden bieg. Natomiast jeśli weźmiemy pod uwagę aktualną dyspozycję zawodników, to już jest przepaść. Ponadto jeśli zawodnicy będą startowali ze skajnych pól, to zadanie wydaje się łatwe, bowiem Pludra świetnie startuje i powinien założyć Jasińskiego, natomiast Tarasienko nie będzie miał problemu by lepiej wystartować od gorzowskiego juniora. Wg mnie fajny typ do dubla. Oczywiście jest możliwa RT w 12 biegu i wówczas będzie zwrot.
 
K 410

kita07041981

Użytkownik
Panowie nie zaczyna was już denerwować te oddawanie biegów. Vaculik zepsuł mi właśnie dwa kupony, Zmarzlika już odpuszczam z urzędu.
 
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Holder - Hampel [1] 1.55 etoto

Podoba mi się rozkład biegów Holdera. Powinien trochę punktów dziś przywieść. A Jarek jak to Jarek, widzieliśmy ostatnio w Pile w IMP, najczęściej albo 0, albo 3. Holder solidniejszy, więc idę w tym kierunku.

I dla zabawy jeszcze, bo widzi mi się kurs:

Kubera - Holder (+1.5 pkt.) [2] 2.00 forbet
Dużo nie brakowało, szkoda tych punktów bonusowych
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom