>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XIV kolejka PGE Ekstraligi (26.08)

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
jesteś pewny że zaliczą po 8 biegach under np. zagara wygranych biegów ????
Kocham - umiesz czytać ? kumasz u jakiego booka grasz ? czy z Polskiego była 2 a czytanie ze zrozumieniem nie istnieje ?

PS: Proszę moderatorów o nioe kasowanie tego - chyba, że chcecie więcej idiotów piszących na forum
Jesteś 2-złotowcem , amatorem , nie umiesz czytać ze zrozumieniem ? kim jesteś &quot;chopaku, chopaku &quot; ????
Ja zaczynam mysleć , że tylko dlatego booki pozwalają mi zyć z tych klocków dlatego, że milion nie znających zasad gra i nie wie dlaczego przegrywa ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz
Typ: Włókniarz Częstochowa @ 1.25 (10/10) - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Wjeżdzam grubo w wygraną Włókniarza. Piękna lokata z szybkim zyskiem na rozpoczęcie weekendu. GKM jedzie o nic, Włókniarz musi wygrać bo inaczej kończy sezon i nie wchodzi do playoffów. Oczywiście, Grudziądz nie położy się na torze, bo jadą o kasę, ale nie widzę żadnej szansy na inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy. Lekka kontuzja ręki Lindgrena to nie powód żeby panikować. Swoje pojedzie, może nie zrobi kompletu, ale punkty będą. Jest Madsen i Zagar, obaj w mega formie. GKM na juniorce ma niesmaczny żart a nie zawodników, szczególnie jeśli chodzi o Wawrzyniaka (over 0.5 upadku pewnie zaliczy ???? ) W Grudziądzu swoje zrobi Łaguta kręcąc się z taktyczną wokół 15 punktów, Lindbaeck może przywiezie z 10 &quot;oczek&quot; i to tyle. Buczkowski i Pawlicki nie mają podjazdu do trio Lindgren-Madsen-Zagar, a do tego juniorka Włókniarza poskłada pseudo-żużlowców z numerkami 6 i 7. Miedziak który powstał jak feniks z popiołu też powinien poradzić sobie spokojnie z Huckenbeckiem czy choćby Pieszczkiem. Częstochowa zrobi co musi, czyli wejdzie do playoffów, GKM odjedzie spotkanie równie szczęśliwy bo przecież już się utrzymali i wszyscy będą zadowoleni. Idzie gruba stawka na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz
Typ: Włókniarz Częstochowa -8.5 @ 1.80 (8/10) - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Dodaję w osobnym poście, bo powyższy już sporo osób przeczytało i tego typu by nie zobaczyli gdybym edytował powyższy post. Dorzucam jeszcze sporą stawkę na handicap na Włókniarza. Wygrana 10-punktami powinna siąść jak w masło. Gospodarze muszą pokazać Gorzowowi, że jest wysoka forma, a te teksty redaktorków z SF jakoby GKM miał wyrzucić Czewę z playoffów to można sobie nimi podetrzeć wiadomo co. GKM nie wygrał na wyjeździe w tym sezonie, bo to drużyna swojego toru i w dodatku drużyna złożona z &quot;wynalazków&quot; oprócz Łaguty i Lindbaecka więc czemu ma to zrobić dziś, w meczu o nic? Regularnie w delegacji dostawali w pałę i dziś, powtarzam, w meczu bez większego ciśnienia, również powinni zgarnąć srogi wpierdziel. Dziękujemy Ostafińskim, Galewskim itd. z SF za jakieś tam podsycenie atmosfery przed meczem, żeby było o czym czytać, żeby jeszcze podsycić atmosferę, ale ludzie, bądźmy poważni, Włókniarz tego nie przegra. Za to zwycięstwo 10-punktowe powinno na spokojnie wjechać. Kropka.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz
Typ: Włókniarz Częstochowa -8.5 @ 1.80 (8/10) - Unibet
Dodaję w osobnym poście, bo powyższy już sporo osób przeczytało i tego typu by nie zobaczyli gdybym edytował powyższy post. Dorzucam jeszcze sporą stawkę na handicap na Włókniarza. Wygrana 10-punktami powinna siąść jak w masło. Gospodarze muszą pokazać Gorzowowi, że jest wysoka forma, a te teksty redaktorków z SF jakoby GKM miał wyrzucić Czewę z playoffów to można sobie nimi podetrzeć wiadomo co. GKM nie wygrał na wyjeździe w tym sezonie, bo to drużyna swojego toru i w dodatku drużyna złożona z &quot;wynalazków&quot; oprócz Łaguty i Lindbaecka więc czemu ma to zrobić dziś, w meczu o nic? Regularnie w delegacji dostawali w pałę i dziś, powtarzam, w meczu bez większego ciśnienia, również powinni zgarnąć srogi wpierdziel. Dziękujemy Ostafińskim, Galewskim itd. z SF za jakieś tam podsycenie atmosfery przed meczem, żeby było o czym czytać, żeby jeszcze podsycić atmosferę, ale ludzie, bądźmy poważni, Włókniarz tego nie przegra. Za to zwycięstwo 10-punktowe powinno na spokojnie wjechać. Kropka.
ub jestem sercem z Grudziadzem ale życzę ci by wszedł Ci kupon choć narazie ciekawy mecz szkoda ze w tv niema. GKM zaskakuje na plus ja pogralem Buczka w środę na overa . Nie wrzucam na forum bo wtedy nie trafiam mysle ze Gkm nie wygra bo nikt nie chce Torunia w Play off szkoda ze sezon kończy sie
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
O żesz szlag by to... Ale się ustawili, 45:45. Słowo &quot;lokata&quot; w analizie mnie pokarało. Ci co pograli, możecie mi wrzucać ile wejdzie, może pocieszy Was fakt, że 5k odpłynęło mi z kieszeni.
 
wtapiacz22 55

wtapiacz22

Użytkownik
J
O żesz szlag by to... Ale się ustawili, 45:45. Słowo &quot;lokata&quot; w analizie mnie pokarało. Ci co pograli, możecie mi wrzucać ile wejdzie, może pocieszy Was fakt, że 5k odpłynęło mi z kieszeni.
Jestem z Grudziadza i chcialem tu wejsc, zeby zcebulowac troche i wysmiac Ciebie, ale jak mowisz o 5k to szczere wyrazy wspolczucia, Torun placze.
pozdrawiam.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Smiem watpic ze Torun nie maczal palce w dyspozycji gkmu. Jechali jak o zycie
Szczerze to wątpię w taką tezę. Mecz zawalił im Wieczorek, który upadł przy prowadzeniu 4-2 i to mógłby być kluczowy bieg. Do tego wykluczenie za przekroczenie czasu 2 minut, a tam Bartka mógł by objechać. Miedziak w porę się jednak obudził. Ogólnie mecze to zawala głównie Musielak oraz Zagar (jego dobre występy można policzyć na palcach jednej dłoni). Ogólnie jeśli Włókniarz w przyszłym roku chce awansować do PO, to musi wymienić te dwa ogniwa.
 
L 0

liam

Użytkownik
A co zlego jest w zmotywowaniu zawodnikow do walki
Myslalem ze Grudziadz nienawidzi sie z Toruniem
Kazdy moze sobie wirtualnie napisac ze przegral, ja 3 miliony dolarow, jaki to ma sens szpanowanie stawkami w internecie gdzie nie ma poidsumowania i odpowiedzialnosci
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Panie i Panowie
To jest żużel ,ekstraliga .W większości zawodów zawodnicy nie mają pojęcia jaki jest wynik i mało ich to interesuje .Prawda jest taka ,że dobro drużyny dla każdego jest na drugim miejscu .Najważniejsze żebym ja dobrze zapunktował .Każdy w ekstralidze jedzie dla siebie i dostaje sporo kasy za każdy punkcik .Grudziądz dla nikogo nie jechał tylko dla siebie .Ekstraliga żużlowa to chyba jeden z nielicznych specyficznych sportów ,że tam każdy rozlicza siebie sam .Jeśli ja np. jeździłbym w Grudziądzu i dostaje za punkt w ekstralidze w każdym meczu załóżmy 5 tysięcy złotych to : mogę oficjalnie mówić ,że dobro drużyny jest najważniejsze itd ,ale podświadomie najważniejszy jest dla mnie mój wynik i w dupie mam zespół .Za rok będę jeździł gdzie indziej .ZROZUMCIE ,ŻE ŻUŻEL ZAWSZY BYŁ I BĘDZIE SPORTEM INDYWIDUALNYM !
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
O żesz szlag by to... Ale się ustawili, 45:45. Słowo &quot;lokata&quot; w analizie mnie pokarało. Ci co pograli, możecie mi wrzucać ile wejdzie, może pocieszy Was fakt, że 5k odpłynęło mi z kieszeni.
szkoda kasy nawet jakby bylo to 2 zł ważne by ograć buki . Bo przyznam ze buki sie cieszą ze fora upadają ludzie coraz mniej współpracują. Ja miałem Buczka over 4.5 i ledwo wszedł a bylem wręcz pewien i tez sporo postawiłem. Reasumując panowie żużel jest piękny przez to ze tak nie przewidywalny. Zobaczcie na piłkę jakie tam kursy nie wchodzą. Jeden plus widzę większy kurs na ckm z gorzowem a u siebie musza wygrać. Powodzenia panowie i współpracujemy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom