>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami XIV runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o XIV rundzie PGE Ekstraligi:

4.08.2023, godz. 18:00 Stal Gorzów - Apator Toruń
4.08.2023, godz. 20:30 Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz
4.08.2023, godz. 16:30 Wilki Krosno - Unia Leszno
4.08.2023, godz. 19:15 Sparta Wrocław - Motor Lublin
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz
Włókniarz Częstochowa -12,5 pkt. @1,60 Fuksiarz


Myślę, że optymalna dziś linia do grania w kierunku Włókniarza, choć spodziewam się jeszcze wyższej wygranej. Ostatnia runda fazy zasadniczej PGE Ekstraligi, obie drużyny jadą dziś o pietruszkę. Włókniarz w play-offach pojedzie ze Stalą Gorzów, a GKM kolejny raz ani nie spadnie, ani nie dostanie się do TOP 6. Tylko jakieś absolutnie nieoczekiwane rezultaty mogłyby tę sytuację zmienić. Takiej jednak nie ma się co spodziewać, nie jest to z resztą nawet ukrywane w obu klubach.
Gospodarze muszą dziś jechac już pod PO, bo ostatnio na swoim torze zawalili mecz ze Spartą, która znakomicie wpasowała się w warunki torowe, jakie panowały na częstochowskim owalu. Jeśli Lwy chcą walczyć o poważny wynik w tym sezonie muszą mieć atut własnego toru, co w sumie przez większą część sezonu im się udawało. Póki co największym problemem w Częstochowie są juniorzy i Kuba Miśkowiak. Dziś jest idealna pora, aby podbudować i Miśka i juniorów. Spodziewam się więc, że Jakub dziś nie będzie zmieniany, jak to miało miejsce we wcześniejszych meczach. Rywale jednak na tyle słaby, że jakieś punkty powinny na jego konto wpaść. Kuba Karczewski zapewnia, że sprzętowo jest już lepiej, co potwierdził jego start w środku tygodnia. Myślę że dziś ma szansę powalczyć z Pludrą.
Co do gości ciężko pisać cokolwiek pozytywnego. W ostatnich czterech latach wysoko przegrywali w Częstochowie, a w zeszłym doznali sromotnej porażki 65-25. W Grudziądzu już bardziej myślą o budowie składu na nastęny sezon niż o meczu z Włókniarzem. Tak naprawdę poza Maxem nie wydaje mi się, aby komuś się jeszcze dzisiaj chciało, bo ten mecz nikomu kontraktu na 2024 rok nie zapewni, był na to czas przez trzynaście wcześniejszych rund.
Jedynym problemem może być dziś pogoda, jednak poziom obu drużyn jest tak różny, że nawet przy kilku niespodziankach czternastoma oczkami gospodarze powinni dziś wygrać bez problemu. Przy trudnych warunkach siła GKM-u spada, gdyż ich duński lider potrzebuje betonowej nawierzchni, aby w ogóle dojechać do mety.
 
Ostatnia edycja:
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Miskowiak +4,5 pkt @1.9 sts

Na takim rywalu, to jednak wypadaloby porobic jakies punkty. Miskowiak nie jest w tym sezonie zbyt dobry. Generalnie to czesto sie tak zdarza, ze swietni juniorzy ktorzy ktorzy sa startowcami i ogrywaja seniorow, pozniej gina gdy ten wiek juniora koncza, ale tu na pewno jest szansa na wiecej punktow, a klub z Czestochowy takimi meczami moze jakos tam probowac odbudowac zawodnika dajac mu starty w takim meczu. Innej drogi raczej nie ma, zaraz przyjda play-offy i miec dziure w skladzie to jest klopot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +192
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Gorzów (-4.5) - Toruń [1] 1.60 forbet
Koniec pięknej, zielonej serii

Idę w kierunku gospodarzy, którzy mogą się podobać w tym sezonie. Fajfer daje drużynie więcej, niż się spodziewano, zwłaszcza na domowym torze. Do tego solidna trójka seniorów. Na juniorce też lepiej wygląda Gorzów. Drużyna Stali w tym roku jedzie dobre spotkania, a niektóre porażki nie oddają, tego jak ta drużyna walczyła i stawiała się faworytom. Dzisiaj trzeba wygrać, by morale przed play off były na wysokim poziomie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
Q 13K

quatr0

Użytkownik
Patrząc po układzie biegów to celuję, że Szymek zrobi od 9 do 11 punktów. Wszystko też zależy od tego czy pojedzie w 14 czy 15 i jaki zostanie wylosowany zestaw pól startowy. Jeśli jest fajny kurs to można zaryzykować do dubelka ;)

Z mojej strony proponuję

Lambert over 9,5 @ 1,90 STS

Lambert jest w gazie. Bardzo szybki w Pucharze Świata ostatnio, w lidze nie zawodzi. W Gorzowie w tamtym roku walnął dwucyfrówkę. Jak dla mnie jest to trochę pewniejsze niż Woźniak Under 9,5 i trochę wyższy kurs ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +942
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja pograłem under Woźniaka 1.67 i Pedersena rano było 1.84 kurs...Fortuna
Typy poboczne:
Do tego ryzykowny typ Toruń +8.5oraz za drobne a w zasadzie za punkty Toruń wygra 1 bieg kurs 3.36,jeśli będzie zestaw 1 to warto spróbować😉
Pegula tennis win oraz Miskowiak over tak to na szybko dziś widzę...
Daje Toruniowi ostatnią szansę😉

Thomson under 2.5 wygranych kurs 1.67 Fortuna bet dnia dla mnie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1661
R 961

rabatko

Użytkownik
Ja pograłem under Woźniaka 1.67 i Pedersena rano było 1.84 kurs...Fortuna
Typy poboczne:
Do tego ryzykowny typ Toruń +8.5oraz za drobne a w zasadzie za punkty Toruń wygra 1 bieg kurs 3.36,jeśli będzie zestaw 1 to warto spróbować😉
Pegula tennis win oraz Miskowiak over tak to na szybko dziś widzę...
Daje Toruniowi ostatnią szansę😉

Thomson under 2.5 wygranych kurs 1.67 Fortuna bet dnia dla mnie
Kapitalnie!!!a dziadkiem Petersenem bym się nie przejmował😂😂😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +196
M 72K

mazinho87

Użytkownik
Wybrałem taki dubelek na dzisiejsze zaległe mecze E-ligi:

Zengota (Unia) over 8.5 pkt 1.70 (sts)

Układ biegów Zengoty:

3) Zengota, Świdnicki, Kołodziej, Doyle
7) Mencel, Skupień, Zengota, Milik
10) Ratajczak, Lebiediew, Świdnicki, Zengota
13) Skupień, Zengota, Doyle, Holder

Zengota rozpocznie mecz od startu z pola a lub b, gdzie teoretycznie ma najtrudniejszy bieg. Zengota w parze z juniorem + rywal ma słabą drugą linię i taka linia, gdzie głównie wystarczy wozic "2" powinna spokojnie wejść. Tym bardziej, że Zengota lubi przyczepne, wymagajace tory, a rok temu w Krośniepodczas IMPu spisał się rewelacyjnie, więc tor mu nie powinien sprawić problemów: 2. finał IMP w Krośnie – Wynik i Relacja na żywo - IMP - 15.08.2022 - WP SportoweFakty

Motor Lublin +8.5 1.70 (sts)

Siła Motoru to przede wszystkim duet Kubera, Zmarzlik, którzy przed tygodniem mieli okazję jechać na wrocławskim torze podczas DPŚ. We Wrocławiu zniżkę formy mają Brytyjczycy - Woffinden i Bewley. Goście brak Jacka Holdera powinni spokojnie zrekompensowaćrezerwami w osobie Cierniaka oraz ew. rezerwami taktycznymi.


+ Dla osób szukających wyższych kursów, które mają szanse na wejście:

Skupień (Krosno) over 1.5 pkt 5.15 (sts)

Ktoś upadł na głowę z tym kursem. Owszem Skupień to słaby senior, ale na tym nieprzewidywalnym zdradliwym torze pojedzie na 3 juniorów w swoich dwóch pierwszych startach: Sadurski, Ratajczak i Mencel. Wyprzedzenie dwóch z nich, to wejście tej niskiej linii. Kurs nie jest adekwatny do ryzyka i spokojnie można zaatakować ten typ i ten kurs.


Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A ja się z typem Zengoty totalnie nie zgodzę. Krosno to kartoflisko, ba nawet uważam, ze Zengota odda 5bieg na rzecz juniorów. Maja przed sobą playoffy, Zengota nie będzie szarżował, a specyfika biegów tez może się zmienić bo za skupienia mogą iść taktyczne ;) ja pobieram 9.5 under
 
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Holder Ch. [poniżej 7 pkt.] 1.85 betfan

Krosno, czyli tor lekki nie będzie. A skoro nie będzie, to celuję w słaby występ Holdera. Tym bardziej, że tu nikt nie jedzie z nożem na gardle i ważniejsze dla Leszna dojechać cało w tym meczu. W Betfan linia 7 punktów, co daje ewentualnie zwrot i liczymy pięć pierwszych startów. U innych linia 6.5 pkt. przy wszystkich startach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
power30 18K

power30

Forum VIP
Doyle (-1,5) - Holder 1 @ 1,8 fuksiarz zwrot

Wg mnie bet dnia. Na Holdera linia 6,5, a na Doyle'a 12,5...Ciekawe czy zwroty porobią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +217
Q 13K

quatr0

Użytkownik
B. Kowalski over 5,5 @ 2,15 STS
Typ ryzykowny, całkowicie na czuja. Skłonił mnie kurs, który wynosił 2,25 ale zanim postawiłem zdążył trochę spaść. Bartek potrafi zaskoczyć i liczę, że to będzie jego dzień.

Ch. Holder over 5,5 @ 1,57 STS
Nie licząc pierwszego biegu w pozostałych trzech ma zawsze do pokonania juniora a jedzie w parze 2x z Lidseyem i raz z Zengotą. Zakładając, że 3 punkty zdobędzie pokonując juniorów to liczę, że gdzieś wystrzeli i pozostałe 3 punkty dowiezie.
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Typy podstawowe:
A.Lebiediew over 9.5 kurs 1.7 Fortuna
D.Kubera under 9.5 kurs 1.92 Fortuna
Oraz opcje poboczne:
M.Nielsen under 8.5 Dania Fortuna kurs 1.7
GSK dania 1 kurs 1.92 Fortuna
Lindgren under 8.5 kurs 1.8 Fortuna
M.Cierniak over 5.5 Kurs 1.75 Fortuna
Typ dodatkowy do rozważenia
Ch.Holder under 5.5 kurs 2.01 Fortuna solo...6.5 bardziej do gry i to też pograłem
Niestety jestem w pracy i dziś suche typy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +886
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ale fajna środa się nam zrobiła. Oby pogoda nie zepsuła i można spędzić kilka godzin z żużlem. Pogoda nie rozpieszcza zarówno w Krośnie i we Wrocławiu, jednak plandeki pracują. Mecze o nic trzeba odjechać byle do 8 bo w weekend już startują PO

Dziś ode mnie 3 typy. Dwa single i jeden dubel

Bartłomiej Kowalski - Mateusz Cierniak
Typ Kowalski
Kurs 3.25
Unibet

Nie dla każdego ten mecz jest o nic. W/w walczą o nagrodę najlepszego juniora, wyjazd na obóz i o bon do tunera na 30k. Dziś Kowalski dobrym występem u siebie ma szanse oblecieć Mattiego w 2 biegu., Którego w tym drugim biegu w ogolę może zabraknąć. Gdzie nie da się ucha to można usłyszeć ze Cierniak dziś idzie pod 8 gdzie będzie zmieniał Rachubika lub innego juniora (zapewne w biegu nr 2 bo nie chce mi się wierzyć że pozbawią chłopaka walki o taką nagrodę) lub samego Jacka Holdera, który według jednych informacji chce dziś spróbować (co dla mnie jest bardzo głupie) a inny portal podaje, że będzie na trybunach. Nie wiem co w głowie ma trener Lublina i jakie planu ma na ten mecz, jednak ja to widzę tak, że będzie pod 8 wskoczy na bieg 2 a potem zmiany za Rachubika, gdzie już łatwo nie będzie bo oprócz 2 biegów z Malkiewiczem to reszta to sami topowi seniorzy. Ponadto Cierniak nie kojarzy mi się w ogolę dobrze z Wrocławiem. bez sprawdzania z głowy jak przez ostatnie 3 sezony zrobił tam powyżej 5 pkt to będę w szoku. Domyślam się, że Unibet idzie pod ten kurs z uwagi na większą gwarancję startów Mateusza bo poziomem Panowie są na tym samym lewelu. Ponadto gwarancji 5 startów nie ma Kowalski, jednak tylko na papierze no bo gdzie jak nie dziś dać mu 5 biegów? tym bardziej, że Pawlicki też raczej całego meczu nie wytrzyma o ile w ogolę pojedzie. a to już będzie woda na młyn bo przy 5 startach kurs 3.25 to jakaś abstrakcja
Nie mniej jednak kurs dla mnie bardzo nie zrozumiały. Bartłomiej może nawet w 3 startach pokonać Mateusza bo pokazywał nieraz, że potrafi wygrywać biegi nawet z seniorami i mieć te 7-8 pkt. Kowalski u siebie to dobry kot a wyjazdy u Cierniaka dużo słabsze.


Wilki Krosno - Unia Leszno
Typ Wilki Krosno
Kurs 4,5
Ponadto za kwotę 1/10 stawki remis dla zwrotu w przypadku remisu
Kurs 12.00

Dziś w Krośnie dla Leszna jest 3xP - Przyjechać Pojeździć Powrócić. Tyle i nic więcej. Na tym torze nikt nie będzie się zabijał nawet o parę tysięcy, bo już w weekend okazja do zdrowego zarobku. Krosno dziś kończy swoją przygodę dość przykrą bolesną i z torowymi skandalami w tle. Nie szukam niczego na siłę nie mam zamiaru porównywać składów jak zawsze to robię bo to nie ma sensu. Szkoda na to czasu. Biorę ten mecz z uwagi na tor i czy to się kibicom podoba czy nie naprawdę jest dramatyczny. Biorę ten mecz za symboliczną, ale jednak stawkę z uwagi na jak czuję festiwal jazdy juniorów Leszna. Dla Zengoty Holdera czy Janka może mieć złe skutki. Szczególnie dla tego pierwszego, który swoje lata ma i swoje w kościach też ma. Swoją drogą jestem bardzo ciekawy jak ten tor będzie dziś wyglądał.
Dziś typ na Krosno nie z uwagi na przewagę w czymkolwiek a raczej całkowite odpuszczenie tego meczu i trening punktowany przed PO z znacznym użyciem formacji juniorskiej. Jeśli tak będzie to trójka liderów Wilków może już ten wynik pociągnąć i wygrać w nominowanych gdy np tam pojawią się młode byki zastępujące swoich kolegów.


I na koniec dubel:

Krosno +6,5 pkt
Wrocław win
Kurs 2.60
Unibet

W sumie wszystko się powyżej uzupełnia nie widzę dziś Leszna co gromi u siebie Wilki bo przy każdej 6 pkt wjeżdża taktyczna. No i też motywacja oraz własne zdrowie. Wiadomo kasa leży na torze ale oni też mają gdzie trzepać tą kasę a nie kosztem corridy. Co więcej nie zdziwi mnie gdyby lekko popadało odwołanie po 8-9 biegu a pogoda jaka jest każdy widzi. Dodam tylko, że przy 6.5 pkt to już Wilki mają kim jechać bo nawet jak 2 linia zawiedzie a na pewno to zrobi to przebłyskami juniorów i trojką liderów są w stanie trzymać wynik w okolicach remisu.

Wrocław u siebie to bardzo dobra drużyna wręcz maszyna, Być może bez Pitera choć ten też chce dziś jechać, ale uważam że zarówno Piotrek jak i Jacek dadzą sobie dziś spokój. Więc w osłabieniach status quo jednak uważam, że większym jest brak Jacka niż Pitera. Kowalski jest w stanie go godnie zastąpić na co bardzo jak powyżej licze. We Wrocławiu Duża wyrwa na 2 juniorze bo to debiut i 3 biegi są bardzo trudne ale oni tak mają cały sezon bo Andrzjewski asem nie był. Ide dziś w dublu na Wrocław, bo jednak WTS w postaci Artioma Dana i Magica wspartych Kowalskim to duża siła rażenia do odpierania ataku w postaci Zmarzlika, Kubery czy Lindgrena wspartego Cierniakiem.

Dziś środa jak niedziela :)


P.S w ramach ciekawostki Jaskółki pomimo pismaków ćwierkają, że IMP może być rozegrany w Tarnowie
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Sporo zostało napisane wyżej, zgadzam się z kolegą, ja osobiście idę w over punktowy Andrzejka.

Lebiediew powyżej 9.5 pkt @ 1,80
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +470
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Wrocław wygra różnicą co najmniej 5 punktów, Lublin użyje rezerwy taktycznej, D.Kubera więcej punktów niż F.Lindgren (liczy się pierwszych 5 startów) 2.70 betfan
Niewypał


Próbuję dla zabawy tego zakładu. Wszystkie zdarzenia są prawdopodobne, a kurs przyjemny. 5 punktów nie tak dużo, Lindgren w lidze mniej skuteczny niż w GP, rezerwa taktyczna też całkiem prawdopodobna, więc czemu nie. Kurs przyjemny.
 
Ostatnia edycja:
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Doyle (-1,5) - Holder 1 @ 1,8 fuksiarz zwrot

Wg mnie bet dnia. Na Holdera linia 6,5, a na Doyle'a 12,5...Ciekawe czy zwroty porobią.
Następnym razem nie pisz takich błędów na ogólnym forum mistrzu
Post automatycznie złączony:

Imo ta sprawa wyżej nadaje się idealnie do rozgloanienia. Bukmacher popełnił błąd, fuksiarz jest tutaj jakimś sponsorem, pojawił się post, ktoś od nich ogarnął sprawę i w trakcie meczu jak zaczęło się palić, to dał zwroty. Trzeba dać znać na Twitterze, żeby twarze, co reprezentują fukaiarza się wypowiedziały
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom