>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

XVII kolejka Enea Ekstraligi - 15 sierpnia (czwartek)

Status
Zamknięty.
x_design 450

x_design

Użytkownik


Przed nami przedostatnia kolejka zmagań ligowych. W tabeli pozostało jeszcze wiele do wyjaśnienia, zatem walka zapowiada się pasjonująco.
Czy Żurawie już jutro zapewnią sobie utrzymanie w lidze? Czy skazana na pożarcie wrocławska Sparta zdoła nawiązać walkę na obiekcie im. Edwarda Jancarza? Czy leszczyńskie Byki wezmą na rogi Anioły, poważnie zmniejszając ich szanse na udział w fazie finałowej? Czy częstochowianie zdołają odrobić 18-punktową stratę z Mościc? Kto okaże się lepszy w meczu spadkowiczów?​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
szybki typ, bo nie mam czasu.
Gollob over 10.5 @ 1.8
sts
w milenium linia 11.5 i kurs na over 1.5, w sts duże value. Tomek zawsze w tym sezonie na MotoArenie pokrywał linię, dziś wybitnych indywidualności nie ma po drugiej stronie, mecz trzeba wygrać bez odpuszczania także powinien dopełnić formalności. Wg mnie zdecydowanie warto grać.
 
D 4

daro744

Użytkownik
⛔Janowski M. Over 8.5 @ 1,8

Sts

Maciek na Częstochowski owalu czuje się bardzo dobrze także myślę ze 9 pkt nie będzie problemem dla niego.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Toruń-Leszno
Kenio Bjerre
over 8.5
@1.80 ✅
sts
Pojedynek toruńsko-leszczyński. Bjerre znajduje się w dobrej dyspozycji. Wczoraj w Elite League poprowadził Pantery do zwycięstwa na trudnym terenie w Poole, zdobywając komplet punktów (14+1). Miałem okazję oglądać Kennetha 4 sierpnia w spotkaniu z Unią Tarnów, gdzie prezentował się najlepiej z leszczynian, jeśli chodzi o styl jazdy. Gdyby nie pechowa taśma w pierwszym jego biegu, byłaby dwucyfrówka. Warto dodać, że w ostatnim swoim występie na MotoArenie Bjerre zdobył 15 oczek w sześciu startach. Dziś startuje z juniorem, zatem objechanie Nowaka czy Pulczyńskiego wydaje się formalnością. W mojej ocenie realnie powalczy także z liderami Aniołów i będzie liderem Byków.
16 punktów
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Toruń-Leszno
Kenio Bjerre
over 8.5
@1.80
sts

W Millenium masz to samo za 1,95

Ja proponuję Hampel over 10.5 @ 1,85 Fortuna /w trakcie pisania spadło na 1,7/

Takiej niskiej linii na Jarka dawno nie było , inne buki poza Fortuną nie dały Jarka do obstawiania , wiadomo lider Falubazu śmiga aż miło - jedyne co może przeszkodzić w pokryciu tej linii to odpuszczenie meczu przez Falubaz i danie szansy młodym na więcej startów , ale Jarek nawet w 4 startach potrafi to pokryć , myślę jednak że Falubaz nie odpuści a Jarek pojedzie koło 12 pkt.

średnia wyjazdowa Jarka 2.38 pkt w tym sezonie
w Rzeszowie dla Leszna Jarek zdobyłostatnio 12 pkt w 2011 i 10 pkt w 2012
 
funias 691

funias

Użytkownik
Rzeszów - Zielona Góra ⛔
Typ: 1, kurs 1,85, milenium.

Rzeszów musi wygrać. Ważny mecz w kontekście utrzymania. Nie mogą sobie pozwolić na porażkę, bo zrobi się bardzo niewesoło.
Remis z Gorzowem nie napawa optymizmem, ale czasami tak jest, że gdy przyjeżdża uznana marka to działa to mobilizująco na zespoł. Myślę, że tym razem ekipa Darka Śledzia zwycięży, bo walczą o ekstraligę dla Rzeszowa i inna opcja nie wchodzi w grę ???? Będzie ciężko bo do składu gości wraca AJ, ale nie jest powiedziane, że zaliczy udany występ.
W formie jest Walasek, Pedersen zawsze swoje przywiezie (nie zawsze patrząc na kolegów z drużyny ???? ) Po drugiej stronie Protas/Jonsson i Hampel. Mniej więcej równo. Dużo zależy od trójki Pavlic, Okoń, Lampart. Są w stanie lepiej zapunktować niż Davidsson, Jabłoński i Jonsson/Protas, bo pierwsza dwójka wyjazdy zawodzi. Na juniorce jeśli dobrze pojedzie Sówka nie powinno być takiej przepaści.

B.Pedersen-K.Buczkowski ⛔
Typ: 2, kurs 2,25, milenium

Tutaj chyba wyczuwam value na Buczka. Zawsze dobrze mu się śmigało w Gnieźnie z tego co pamiętam, a Bjarne strasznie przeciętny w tym sezonie. Potrafi pojechać w Gnieźnie mecz na dobrym poziomie około 10 pkt, ale potrafi pojechać też klapę. W meczu z Lesznem bardzo się starał, ale osiołki były bardzo wolne. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Pedersen poczyni jakieś zmiany w sprzęcie na ostatni mecz w Gnieźnie. Tym bardziej, że pewnie nie otrzymał jeszcze tyle kasy ile by chciał. Nie twierdze, że to pewnie wejdzie, ale kurs jak najbardziej warty ryzyka.

Za sportowefakty.pl

Krzysztof Buczkowski
Średnia biegowa na wyjeździe: 1,462
Ostatni mecz w Gnieźnie: 1. liga 2011 (Grudziądz) - 13 (2,3,3,3,2) i 8 (0,2,3,1,0,2,d); Turniej o koronę Bolesława Chrobrego 2012 - 8 (1,2,3,1,1)

edit: nie poszło dzisiaj po myśli.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
PGE Marma Rzeszów - Stelmet Falubaz Zielona Góra typ 2 kurs 2.16 STS

Mecz o wszystko dla druzyny z Rzeszowa, która niespodziewanie broni sie przed spadkiem ,który jest tuz tuż. Dziś mecz z liderem teoretycznie motywacja własny tor przemawiają za drużyna z Rzeszowa ale forma i składy juz niekoniecznie. Moim zdaniem Falubaz przy kłopotach Torunia to glowny kandydat do tytułu skląd imponujący Hampel , Protasiewicz , Jonsson , Davidson, Jabloński świetni mlodzieżowcy Dudek i Adamczewski. W Rzeszowie natomiast moim zdanie nie zawiedzie Pedersen stary wyjadacz natomiast co do Walaska może być różnie. Moim zdaniem decydująca może być forma Pavlica , Lamparta i Okoniewskiego jeżeli oni pojada słabo nie widzę większych szans dla drużyny z Rzeszowa
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Pięciopak z STSu ode mnie:
Bjerre over 8.5 @1.8
Iversen over 11.5 @1.6
Janowski over 8.5 @1.7
Emil over 11.5 @1.7
Walasek over 10.5 @1.8
@14.98
O Bjerre było pisane wyżej. Bardzo dobrze czuję się na MotoArenie, w parze z juniorem, także punktów nie powinien tracić.
Pod nieobecnośc Pawlickiego to on powinien pociągnąc drużynę, żeby nie było klęski.
PUK w Gorzowie i wszystko jasne. Jedyny kto może zagrozić Iversenowi jest Tajski. Reszta będzie oglądać plecy PUKa. Nie będzie mowy o żadnym odpuszczaniu w tym meczu, więc PUK powinien spokojnie pokryć over w 5 biegach.
Janowski w Częstochowie potrafi i lubi jeździć. DMŚ czy start w poprzednim sezonie to pokazały. Magic, Artiom i Kołodziej to będzie trójka, która będzie punktowała po stronie gości. Na wyjazdach na Madsena czy Vaculika nie ma co liczyć.
Emil jak to Emil. Jeżeli wyjdzie tylko maksymalnie skoncentrowany to powinien zakrecić się koło kompletu. W parze z juniorem, także kolejny plus. Również nie ma mowy o odpuszczaniu, więc wszyscy w Częstochowie liczą na Emila.
Walasek u siebie na torze w Rzeszowie jest bardzo mocny. Walka o utrzymanie trwa, więc Grzegorz musi zrobić co najmniej 11 pkt. W parze również z juniorem, a na przeciwko siebie będzie miał jeżdzącego w kratke po kontuzji AJ w pierwszym swoim biegu, dwa razy spotka się z Protasiewiczem, które na torze w Rzeszowie jest do objechanie przez Walaska i raz z Hampelem, ale kto wie jak to się potoczy. Może i Jarka objedzie.
Dlaczego mówie o tym odpuszczaniu ? Bo już nie raz przejechałem sie na tym, że zawodnicy o nic nie walczyli i dali wykazać się młodszym. Jednak w dzisiejszej kolejce nie powinno mieć to miejsca u zawodników na ktorych stawiam.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Gorzów-Wrocław: Wrocław +12,5 @1,85 Betsafe⛔⛔jednak baty

Bardzo ważny mecz dla obu ekip.Teoretycznie ważniejszy dla Wrocławia,bo w Gorzowie chyba już są pewni utrzymania.Ja jednak jeszcze bym się z tym wstrzymał do zakończenia dzisiejszej kolejki.Pan Krzysztof Cegielski stawia dziś na zdecydowane zwycięstwo Stali,wskazując na ich rosnącą formę i wybitną formę w meczach u siebie.Nie da się temu zaprzeczyć,do dobrze dysponowanych PUK-a,KK i Zmarzlika w ostatnim czasie dołączył Gapiński.Ta czwórka wygrywa dla Gorzowa mecze.Nermark to kameleon,Hlib podobnie.Po stronie Wrocławia mniej argumentów.Tajski przede wszystkim.Reszta może pojechać na dwycyfrówki(Troy,Ljung).Na Ogóra nie ma już chyba co liczyć,młodzież też słabsza od gorzowskiej.Co mnie skłania do pobrania handi na gości? A mianowicie fakt,że w Gorzowie bardzo duże znaczenie ma start.A we Wrocławiu? To samo,pierwszy łuk i jazda gęsiego(na mijanki stać Woofinden&#39;a tylko).Liczę że Sparta wykorzysta ten fakt i zdobędzie dziś 39 punktów.Zadanie trudne,ale wykonalne.Gorzów wygrał pierwszy mecz,więc dziś nie musi gromić rywali.
------------------
Davidsson-Jabłoński: Jabłoński @2,30 Betsafe✅✅

Przeciwko temu panu zawsze warto grać,a po kursie ponad 2,00 to obowiązek.Może doczekamy się w końcu H2H Davidsson-Klaudia Szmal,tylko wtedy warto będzie grać na Jonasa;)


Gapiński-Jędrzejak: Gapiński @1,85 Betsafe✅✅

Gapiński złapał formę widać to na każdym froncie.Jędrzejak nie może się pozbierać cały sezon,w Gorzowie nigdy nie notował super występów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
B 0

bdgmichal

Użytkownik
Totomix
Rzeszów - Zielona Góra 1.85 1
Chodzą słuchy, że Zielona Góra zechce przepuścić przed siebie Włókniarza by nie trafić na Unię T. w półfinale. Nie jest to nieprawdopodobne w przypadku Falubazu, znając jego kierownictwo i zarząd. Rzeszów nóż na gardle, w przypadku niekorzystnych wyników na innych torach, może to być najdroższy spadek w historii ;). Pedersen, Walasek i ostatnio Pavlic, powinni jechać swoje, z drugiej strony Hampel, PePe, Dudek i powracający Jonsson, który jednak w tym sezonie więcej jeździ karetka niż na motorze. Gdyby to była inna kolejka postawiłbym na Falubaz.
N.K.Iversen over. 12 1.80
Jedyny, który może mu zagrozić to Woffinden, jednak w Gorzowie i to nie jest do konca takie pewne. Jezeli nie bedzie zadnego u,wu,du,t to linia powinna zostac pokryta.
Gniezno - Bydgoszcz 1.35 1
Hit kolejki. Gniezno z Zagarem, Bydgoszcz bez Hancocka - zadna nowosc w zasadzie, obcy tor, Loktajew który defektuje zanim jeszcze na stadion przyjedzie i ogolnie placz i zgrzytanie zebow. Stawiam przeciwko Bydgoszczy, bo ostatnio mnie nie zawodza : )
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Rzeszów - Zielona Góra 1 1,90 sts
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz w Rzeszowie, gdzie miejsca Marma podejmie lidera - Stelmet Zielona Góra. Dla jednych No-Bet, dla mnie szansa na zarobek. Mecz ten dla Rzeszowian jest meczem o wszystko. Chcąc utrzymać się w Ekstralidze muszą wygrywać. Ostatnie spotkanie w Zielonej Górze zaledwie 2 punktami wygrał Stelmet. Gospodarze liczą przede wszystkim na swojego lidera N. Pedersena, który znajduje się w całkiem niezłej, bądź jeszcze nie optymalnej formie. Podobnie jak kolega wyżej uważam, że swoje punkty Nicki przywiezie. Wsparciem będzie dla niego Walasek, który na swoim torze dobrze punktuje. Oprócz nich na dobrym wyniku zaważy postawa Juricy Pavlicia, który jak dla mnie jest trochę nieobliczalny. Zdarzają mu się starty dobre, jednak czasem zawodzi. Chorwat zapowiedział już, że w przypadku spadku dalej pozostanie w zespole PGE, ma jednak na dzieję, że Rzeszowowi uda się utrzymać i zrobi wszystko by tak się stało. Kluczowa dla losów tego meczu będzie wg mnei forma młodego Dawida Lamparta - jeśli poradzi sobie lub nawiąże równą walkę (punktową) z Dudkiem - Rzeszowianie wygrają ten mecz. Co do gości niewiele można napisać, są liderami, jak jeździ Jarek Hampel - wszyscy wiedzą. Pewne punkty dołoży Protas. Po cichu liczę, że słabo pojedzie wracający po kontuzji Jonson. Jak będzie? Przekonamy się za kilka godzin..
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Sullivan powyżej 6 @ 2.15 Bet365
Ryan wraca na MotoArenę i linia na niego niska... głównie ze względu na Wrocław, ale on w Toruniu wie jak jeździć i spokojnie może 7pkt zaliczyć. słowa Czekańskiego mówią wszystko &quot;Sullivan na równiutkim torze MotoAreny radę da, jak najbardziej. A jeśli nie, to chyba powinien już definitywnie zakończyć swoją przygodę ze speedwayem.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jurica Pavlic-Rafal Okoniewski 1 @ 2,00 Betsafe✅6:3
Przyjemny kurs na Chorwata, ktory po raz kolejny bedzie prowadzil pare. To oznacza lepsze pola, a takze latwiejszy bieg w czwartej serii, bo pojedzie w 12 biegu z Gaschka w parze, a Okon bieg pozniej z Nickim. Ostatnio przeciwko Stali Gorzow, swietnie pokazal sie Chorwat i tez dzisiaj wiele od niego zalezy. A skoro dostaje latwiejsze pola i bieg, to powinien to wykorzystac i wygra bez problemu ze slabszym kolega z pary.
Pawel Przedpelski-Piotr Pawlicki 2 @ 1,85 Betsafe⛔8:5
Wiadomo, ze Pawelek mocny jest, a u siebie ciezko z nim wygrywac ale jest kilka powodow by grac na Piotrka. Przede wszystkim zz-etka za Przemka, czyli dodatkowy start, ktory Piotrek dostanie, do tego pewnie taktyk i jakis bieg z rezerwy zwyklej czyli jak latwo liczyc nawet 7 startow dzisiaj moze byc po jego stronie. W zawodach juniorskich czesto jezdzi na MA wiec tor powinien znac dobrze. Pawelek czesto zaczyna od zera, a potem idzie ku lepszemu. Tak czy siak dzisiaj pewnie 4-5 razy pojedzie. Czy dostanie szanse w nominowanym to nie wiem, bo pewnie beda chcieli objezdzic Saletre, a poza tym jest jeszcze trzech innych liderow do jazdy w biegach 14-15. Tak wiec przewaga startow po stronie Pawlickiego, powinna tutaj zalatwic sprawe.
Krzysztof Kasprzak-Bartosz Zmarzlik(+2) 2 @ 1,85 Betsafe✅10:9
Bartek na Jancarzu smiga az milo, co potwierdza ostatnimi swietnymi wynikami. Dwucyfrowki, to praktycznie codziennosc w jego wykonaniu. Do tego zaczyna od biegu juniorskiego, a tam trojka praktycznie pewna, bo rywale ciency. Potem dwa biegi z Pukiem, ktory ostatnio puszcza go przed siebie rowniez. Spodziewam sie takze jego obecnosci w biegu 13, gdzie zastapi kogos z dwojki Nermark-Hlib, a potem zapewne bieg 14 i tez latwiejsi rywale. KK swoje rowniez robi ale mimo wszystko troche ciezej, bo chociazby co najmniej 2 razy pojedzie przeciwko Woffindenowi, a wiele wskazuje na to, ze i w 15 biegu tam sie zmierza. Tak wiec trudniejszy zestaw biegow po stronie KK, a przy fajnej formie Bartka w Gorzowie, to sklania mnie ku graniu na niego z dodatnim handicapem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
szybki typ, bo nie mam czasu.
Gollob over 10.5 @ 1.8
sts
w milenium linia 11.5 i kurs na over 1.5, w sts duże value. Tomek zawsze w tym sezonie na MotoArenie pokrywał linię, dziś wybitnych indywidualności nie ma po drugiej stronie, mecz trzeba wygrać bez odpuszczania także powinien dopełnić formalności. Wg mnie zdecydowanie warto grać.
sts już posłuchał i dał linię 11,5 i kurs 1,6 ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bet na Ryana uważam za bardzo miły prezent od bet365. Co prawda w debiucie we Wrocławiu wypadł słabo, ale to było raczej wiadome że na trudnym torze sobie nie poradzi. Przecież on jest kompletnie nieobjeżdżony. Ale na swoim betoniku w Toruniu sobie poradzi. Jestem przekonany. Nie na darmo uważało się go za króla Motoareny. To nie jest wymagający tor za to promujący dobrych techników a takim bez wątpienia jest Kangur. Linia 7 pkt jak najbardziej do zrobienia, bo podobnie jak Kapszti uważam że Kryjom będzie chciał go objeżdżać i da mu 5 startów bez gadania.
Popieram też handicap dodatni na Wrocław. Sparta to nie ogórki. Co prawda Ogór pod formą ale za to Tai wrócił do dominowania. Batchelor na tym torze miewał bardzo dobre wyniki i brylował np. w DPŚ. Ta dwójka + Ljung powinna napędzać wyniki. Pogromu się nie spodziewam.
Podobnie w Częstochowie. Włókniarz jest w super formie ostatnio i na pewno jest w stanie ograć każdego u siebie. Ale czy aż 10 pkt? Patrząc na to jaki tor przyszykowany jest w Częstochowie to nie sądzę. Tarnów lubi się ścigać na takich obiektach. Łaguta to pewniak na duże punkty. Janowski na tym torze wyglądał b.dobrze w ubiegłych latach, a też i na tegorocznym DPŚ. Kołodziej to może już nie ten zawodnik co sprzed 2-3 lat ale gdy tor jest do walki, to potrafi sobie przypomnieć efektowną jazdę. Dziś spodziewam się dobrego wyniku. Forma ostatnio jest b.dobra i rzadko kiedy schodzi poniżej 10 pkt. Do tego jest przecież Vaculik i Madsen. Obaj ostatnio też pokazali się z dobrej strony. Odpowiednio w SEC i SGP. Duńczyk dorzucił do tego b.dobre występy w Elitserien. Może nie dwycyfrówki ale 6-7 pkt są w stanie zrobić. Juniorka też może zdobyć jakieś punkty. Włókniarz na pewno zdecydowanym faworytem, ale nie sądzę by Tarnów nie powalczył.
Unia Tarnów +9,5 @ betsson
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję coś takiego:
G.Łaguta - A. Łaguta 1 kurs 1.70 Betsson
Argumenty:
Po pierwsze wiadomo że Tarnów walczy o pierwszą 4, wysoko wygrał u siebie więc będzie głównie walczył o bonusa. Liderem jaskółek powinien być Janowski, a nie A.Łaguta który ma kapitalny sezon , ale niekoniecznie na wyjazdach.
Artiom w zeszłym roku wywalczył w Częstochowie 4 oczka na 5 biegów. Do tego jego średnia na wyjazdach jest o wiele niższa niż u siebie. (2.500-1.900 pkt/bieg)
Grisza widać że ma lekką w zwyżkę formy, jako jeden z liderów myślę że poniżej 10 pkt nie zejdzie, a Artiom zrobi coś koło 8-9pkt.
Przytoczę także małe statystyki :
G. Łaguta średnia biegowa u siebie 2,171
A. Łaguta średnia biegowa na wyjeździe 1.900
Tak więc kolejny lekki Handicap w stronę Griszy
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Już dzisiaj odbędzie się 17 czyli przedostatnia kolejka rundy zasadniczej. Zapowiadają się ciekawe mecze. Najciekawiej może być w Rzeszowie gdzie nawet bukmacherzy nie widzą faworyta spotkania. Chciałbym przedstawić moje typy na tą kolejkę:

Rzeszów-Zielona Góra typ 2 (zabezpieczenie remisem) 2/10 Bet365✅ (tak jak mówiłem na styku dla ZG)

Mecz trudny do zatypowania. Rzeszów w ostatnim czasie nie błyszczy, ale dzisiaj ma przysłowiowy nóż na gardle, bo jeśli nie wygrają ich sytuacja stanie się dramatyczna. Sądzę jednak, że taką samą sytuację mieli przed meczem z Gorzowem a był tylko remis. Niewątpliwie drużyna z Zielonej Góry jest w tym sezonie mocniejsza od Gorzowa. Jednak trzeba pamiętać, że mecz meczowi nie równy. Jeśli Zielona poważnie podejdzie do tego spotkania to uważam, że to oni są faworytem. Mają po prostu większe armaty w składzie. Typ do zagrania za niewielką liczbę pieniędzy, bo zdarzyć się może wszystko jednak w mojej ocenie 52% do 48% dla ZG.

Gorzów(-10)-Wrocław typ 1 kurs 1,8 7/10 (zabezpieczenie remis +10 kurs 15,00) ✅ 61-29 mówi samo za siebie

Stal w ostatnim czasie w meczach u siebie pokazuje bardzo wysoką formę. Przekonały się o tym takie zespoły jak Toruń czy Tarnów. Od początku są świetnie spasowani z torem, a na dystansie ciężko się wyprzedza. Można powiedzieć, że Wrocław w Lesznie także nie był faworytem, ale z całym szacunkiem do Leszna uważam, że nie mają oni liderów w meczach u siebie. W Gorzowie tacy liderzy są: kosmiczny Iversen, mocny Kasprzak, świetnie spasowani u siebie Zmarzlik i Gapiński, coraz lepiej jeżdżący w ostatnim czasie Nermark i Cyfer który robi bardzo duże postępy. Wrocław nie ma juniorów a Woffindenowi na tym specyficznym torze bardzo ciężko będzie zdobywać trójki od samego początku, Batchelor to nie jest typ zawodnika który mógłby pociągnąć drużynę w takim meczu dodatkowo przeciętni Jędrzejak,Ljung, Suchecki...ogólnie mówiąc nie wiem jak oni mogliby zdobyć tutaj ponad 40 pkt. Na pewno zagram na ten mecz


Daniel Nermark powyżej 6,5 pkt kurs 1,9 6/10-Bet365✅ ( bez problemu nawet 11 pkt zdobył)
Bardzo mała linia na Nermarka, nie róbmy z niego już kompletnej &quot;ciamajdy&quot;. Wydaje mi się, że jego forma wzrasta 12 pkt w Szwecji przeciwko Dacarnie w 5. biegach, świetny występ w eliminacjach do Grand Prix. Wrocław nie jest to jakiś wielki zespół aby Nermark mógł nie zdobyć chociaż 7 pkt.

Grigorij Łaguta-Artiom Łaguta+6 typ 2 kurs 1,5 -bet365 6/10✅ (także bez problemu, wygrał nawet bez handi :cool:

Wydaje mi się, że ten handicapp jest trochę zbyt wysoki. Artiom w wielu spotkaniach polskiej ligi pokazał się z dobrej strony. Na łatwym torze w Częstochowie gdzie w dużym stopniu liczy się sprzęt Artiom spokojnie może zdobyć ok. 10 pkt co za tym idzie typ jest wygrany.

Pomyliłem się z tym kursem -6 na Cze-we. Źle spojrzałem, bo to jest typ po 8 biegach. Normalny typ to linia -10 który jednak można grać ale już z pewnym ryzykiem✅
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Miedzinski 5 pierwszych startów under 9.5 2.15 fortuna ⛔liderzy zawodzą a reszta teraz nadgania jak jest koniec sezonu zasadnczego
1. Lindgren, Sullivan, Balinski
2. Sullivan, zz, Zengota
3. Nowak, Bjerre, Sullivan
4. Piotr Pawlicki, Pulczynski, zz
zz- za Przemka Pawlickiego.
Miedzinski 3 razy jedzie z Sullivanem, zatem mój typ zależy od kolegi z drużyny i jego kariery, ale po ostatnich wyczynach Adriana gdzie w łatwych biegach notował często 0,1,d, fatalnych meczach złaszcza we Szwecji, obiecałem sobie zagrac przeciw niemu.
Nie chce mi się pisać jeszcze raz bo wyrzuciło mnie z netu i przepadła analiza ale
razem w ostatnich 9 meczach w lidze i za granicą tylko 2 razy zanotował więcej niż 9 pkt !
 
S 30

snorlax

Użytkownik
Adriań Miedziński poniżej 10 pkt, kurs 1,80 - Totomix
Miedziak ostatnimi czasy poczyna sobie bardzo słabo o czym wspomina kolega w poście wyżej. Nie pomoże mu nawet Sullivan w parze, który raczej dziś nie zabłyśnie.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Start Gniezno rozegra dziś na własnym torze ostatni mecz w Enea Ekstralidze. Gnieźnianie mają ogromne problemy finansowe, co spowodowało renegocjacje kontraktów. Jednym z zawodników, który traci na tym najwięcej jest lider drużyny Matej Zagar. Słoweniec prawdpodobnie nie wystąpi w biegach nominowaych, więc pojedzie dziś w 4 biegach, w których musi stracić 3 oczka. Liczę na dobrą postawę Buczkowskiego, Polak zmierzy się z uczestnikiem cyklu GP dwukrotnie.
Matej Zagar
under 10
2.50 | bet365 | 4/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom