>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Yield or Not - Make My Choice

dexm 28

dexm

Użytkownik
W TYM TEMACIE BĘDĘ PODAWAŁ PO KILKA TYPÓW TYGODNIOWO.
DO NIEKTÓRYCH TYPÓW PODAJE MERYTORYCZNE ANALIZY.
NA KOŃCU KAŻDEGO MIESIĄCA PODLICZAM YIELD.

CZAS ROZPOCZĄĆ GRĘ!
YIELD OR NOT MAKE MY CHOICE :-OOO
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Szachtar Donieck - Borussia Dortmund
Typ: Remis
Kurs: 3.10
Buk: William Hill
Remis dla Borussii będzie zadowalający ponieważ jest mocno osłabiona. W rewanżu u siebie będzie już w lepszej dyspozycji i zagra swoje. Oba zespołu już bardzo długo w swoich ostatnich meczach nie zaliczyły jakiegoś DRAW. Myślę że stanie się to dziś.
✅210
...a Lewy w swoim stylu jak zawsze :razz:
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Europejska
Zenit St Petersburg - Liverpool
Typ: Suarez strzeli i Liverpool wygra
Kurs: 7.00
Buk: William Hill
Liverpool w dwóch ostatnich meczach wyjazdowych z Arsenalem i Man City zaliczył dwa Remisy. Suarez w tych meczach strzelił swoją 17 bramkę w Premier League, tak że myślę forma go nie opuszcza. Zenit jakoś za rewelacyjnie w swoich 5 towarzyskich meczach nie zagrał wygrywając tylko 2. Kurs jaki oferuje WH jest myślę naprawdę atrakcyjny by ten typ zagrać.
⛔100
Liverpool nie był sobą - tyle w temacie.
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, 1 Bundesliga
Borussia Dortmund - Eintrachet Frankfurt
Typ: Błaszczykowski strzeli i Dortmund wygra
Kurs: 5.00
Buk: William Hill
Dortumund podrażniony porażką sprzed tygodnia (4-1) teraz będzie się chciał zs pewnością zrehabilitować. Nie zagra niesłusznie ukarany czerwem - Lewy. Błaszczykowski jest ostatnio w strzeleckiej formie (9 bramek ), a na dodatek to on jest wykonawcą rzutów karnych. Myślę że jego nazwisko znajdziemy dziś na liscie strzelców i też w ten sposób podtrzyma on dobre imię &quot;Trójki z Dortmundu&quot;. Przy takim kursie typ jest wart obstawienia.
⛔100
Ale gdybym obstawiał jeszcze raz to zrobiłbym to samo.
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Serie A
Siena - Lazio
Typ: Lazio/Lazio
Kurs: 4.00
Buk: William Hill
Myśle że tak wysokie kursy na Lazio to nieporozumienie. W tym tygodniu w LE omal nie pokonało ono mocna Borussie M. na wyjeździe. Ostatecznie jednak mecz zakończył się wynikiem 3:3. W lidze Lazio też sobie radzi bo jest na 3 miejscu fakt że ostatnio nie wygrywa zbyt często, ale przecież dzisiaj przeciwnik jest naprawdę mało wymagający. Siena zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli i czasami miewa przebłyski jak np. z nieudolnym Interem. Dzisiaj jednak z pewnością dostanie tęgie lanie o Rzymian i to od początku meczu!
⛔100
Wszystko tak jak pisałem tylko że od strony.... Sieny 3:0!!! jestem w szoku:;/:
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Europejska
Liverpool - Zenit
Typ: Suarez strzeli i Liverpool wygra
Kurs: 2.68
Buk: William Hill
Nie udało się tydzień temu może uda się dziś. Szanse są spore bo po pierwsze Liverpool u siebie ostatnio bardzo szaleje (5:0, 5:0, 4:0, 3:0), a po drugie Zenit raczej nie powinien dziś jakoś ofensywnie się skierowywać bo wystarczy mu przynajmniej 1 bramka i The Reeds będą musieli strzelić aż 4!. Ciekawy ten mecz bedzię - chyba sobie go dziś sam oglądnę. Polecam
✅168
No dzisiaj Liverpool zagral tak jak trzeba, Suarez strzelił i to 2 bramki ale... niestety - Zenit tak jak pisałem też zrealizował swój plan i zaliczył decydujące dla tej rywalizacji trafienie.
Liverpool - Zenit 3:1 i to drużyna z Petersburga zagra dalej w LE.
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Primiera Division
Athletic Bilbao - Real Sociedad
Typ: Real Sociedad
Kurs: 3.17
Buk: OddsRing
Sytuacja wygląda następująco Bilbao jest daleko w Tabeli na 15 miejscu a ostatni mecz u siebie przegrało wysoko 0:4 z wcale nie jakimś najmocniejszym Espaynolem. Real Sociedad ma wysokie 6 miejsce, w tym zwycięstwo z Barceloną 3:2 i na 10 ostatnich meczy tylko 1 porażkę z Realem M. (nota bene strzeliło Królewskim wtedy 3 bramki). Kurs jest wyskoki - warto zaryzykować.
✅217
No tak jak myślałem - gładkie, pewne zwycięstwo Sociedad 1:3 :grin:
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Primiera Division
Deportivo - Celta Vigo
Typ: Celta Vigo
Kurs: 3.10
Buk: Bet 365
Mecz dwóch najsłabszych drużyn Ligi Hiszpańskiej. Dzisiejsza wygrana zdecydowanie bardziej by pomogła Celcie, która miałaby szanse już po tej kolejce wyjść ze strefy spadkowej. Bilans zdobytych bramek w ostatnich spotkaniach również przemawia za drużyną gości. Nie jest to typ pewny, ale przy tej stawce warty ryzyka.
⛔100
Czerwona kartka Celty i niestety mecz stał się jednostronnym widowiskiem.
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, 1 Budesliga
Dortmund - Freiburg
Typ: Błaszczykowski strzeli
Kurs: 2.75
Buk: WilliamHill
Tak se przeglądałem ile to są warte u buków bramki naszego Trio i ku mojemu zaskoczeniu na Kube jest aż 2.75. To dużo jak na strzelca 9 bramek w tym sezonie i wykonawce rzutów karnych w drużynie BVB. Na dodatek Dortmund gra dziś na swoim boisku, a przeciwnik nie jest jakiś wymagający. Myślę że ten kurs jest za wysoki - warto z tego skorzystać.
⛔100
Asysta Kuby i wysokie 5:1. Trzeba zejść na ziemie i poszukać czegoś pewniejszego bo narazie Yield nie ma co nawet liczyć :;/:
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Skoki Narciarskie, Oslo HS 134
Jacobsen - Bardal
TYP: 1
Kurs: 2.00
Buk: Bet365
Ciekawy Norweski pojedynek. Z jednej strony mamy stabilnego vice lidera tabeli Bardala, który zachowuje równy dobry poziom godny 2 miejsca w Tabeli. Naprzeciwko niego mamy nieobliczalnego - tak jak jego zachowanie w powietrzu - Jacobsena. Jacobsen obecnie jest poza podium w generalce i jeśli chce coś zdziałać musi ryzykować. Przyglądając się treningom i ostatnim konkursom widać u Norwega tą wole walki brakuje tylko jakiegoś szcześliwego trafu, z którego można by skorzystać. Myśle że na tak loteryjnej skoczni jaką jest Hollmenkolen los się w końcu do Andiego uśmiechnie i te desperackie ruchy w powietrzu przyniosą jakiś wymierny rezultat.
✅100

Jak co roku tak i dziś nieprawdopodobne emocje na Królowej wiatrów Holmenkolen. Brawo Żyła! Polskaaa!!! (Jacobsen oczywiście lepszy od Bardala ;))
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Skoki Narciarskie, Planica HS 215
Typ: Zwycięzca - Kamil Stoch
Kurs: 3.25
Buk: Bet365
Właściwie Kamil oddał tu narazie tylko jeden, ale bardzo dobry skok. Obserwując kwalifikacjie nie widziałem żadnego wyraźnie dominującego nad pozostałymi zawodnika. Myślę że to będzie wyrównany konkurs w którym Kamil może dziś po raz 8 stanąć na jedynką.
⛔100
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Skoki Narciarskie, Planica HS 215 (konkurs drużynowy)
Typ: Japonia na podium
Kurs: 12.00
Buk: Bet365
W dzisiejszym konkursie drużynowym faworytem do podium jest tylko Słowenia. Co do pozostałych miejsc wszystko się zdarzyć może. Myśle że nie bez szans w tej rywalizacji jest Japonia. Kasai, Ito, Takeuchi - to zawodnicy którzy oddają dobrej jakości skoki. Brakuje tylko czwartego, ale to będzie problem jutro wielu drużyn. Jeśli wspomniania trójka skoczy na miare swoich możliwości i czwarty skok nie będzie buloklepem to wszysko jest możliwe. Pozatym kurs na Japonie jest szalenie atrakcyjny.
⛔100

Czechów też było można - ponad 20 zeta na podium było
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
djraffaello 33

djraffaello

Użytkownik
Skoki Narciarskie, Planica HS 215 (konkurs drużynowy)
Typ: Japonia na podium
Kurs: 12.00
Buk: Bet365
W dzisiejszym konkursie drużynowym faworytem do podium jest tylko Słowenia. Co do pozostałych miejsc wszystko się zdarzyć może. Myśle że nie bez szans w tej rywalizacji jest Japonia. Kasai, Ito, Takeuchi - to zawodnicy którzy oddają dobrej jakości skoki. Brakuje tylko czwartego, ale to będzie problem jutro wielu drużyn. Jeśli wspomniania trójka skoczy na miare swoich możliwości i czwarty skok nie będzie buloklepem to wszysko jest możliwe. Pozatym kurs na Japonie jest szalenie atrakcyjny.
Poszło podziękowanie, również zaryzykuję! ???? , do tego Norwegia bez Jacobsena! Czesi nie mają szans, w Austrii na fali jedynie Gregor, więc liczę na takie rozwiązanie:
1. Słowenia
2. Polska
3. Japonia
4. Norwegia
5. Austria
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Skoki Narciarskie, Planica HS 215 (konkurs drużynowy)
Typ: Zwycięzca - Polska
Kurs: 4.00
Buk: Bet365
W zasadzie największą przeszkodą dla takiego obrotu sprawy są tu Słoweńcy. Ale mając na uwadze chociażby treningowy skok na bule Tepesa - nic nie jest jutro pewne.
⛔100
No i wygraliśmy... ale II serie, bo tam już wszyscy skoczyli zgodnie z oczekiwaniami. W pierwszej jakby Stoch i Żyła zrobili swoje to by dzisiaj zwycięstwo było. Szkoda.
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Primera Division
Real Sociedad - Malaga
Typ: 2/X
Kurs: 17.00
Buk: WilliamHill
Wiem że kurs jest bardzo wyskoki ale moim zdaniem nie oddaje to stopnia prawdopodobieństwa takiego przebiegu meczu. Malage czeka trudny mecz w LM z Dortmundem. Myśle że dziś bedzie chciała szybko strzelić bramke i utrzymać w miare korzystny rezultat do końca meczu. W drugiej połowie raczej zawodnicy nie bedą skłonii do szarżowania za piłką - bo po co skoro i tak nie liczą się w tabeli w walce o czołową trójke, a w LM jak strzelą bramkę to będą w komfortowej sytuacji. Co do Real Sociadad to myśle że zadowoli się remisem z tak wymagającym przeciwnikiem.
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
⛔100
Real Sociedad - Malaga 4:2
Piłka Nożna, Liga Francuska
PSG - Nicea
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2.20
Buk: WilliamHill
W meczu Ligi Francuskie lider tabeli PSG zagra z 6 zespołem z Nicei. Bramka PSG jako gospodarza jest niemal pewna. Co do Nicei to w 2 ostatnich meczach zaliczyła 7 trafień i w tym 4 na wyjeździe. Myśle że dziś nie jest bez szans by zmieścić piłke w siatce bordowych.
⛔100
PSG 3:0...
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Piłka Nożna, Liga Włoska
Juventus - Milan
Typ: Remis
Kurs: 3.40
Buk: WilliamHill
A w lidze włoskiej dziś spotkanie na szczycie: lider Juventus z 3cim Milanem. Mimo że gdy chodzi o punkty to dzieli ich przepaść to jednak myśle że to bedzie wyrównane spotkanie. Juventus ma serie 8 meczy bez porażki, Milan nie przegrał o 5 spotkań. Bayer ostatnio pokazał jak się ogrywa pasiastych i myśle że zawodnicy Milanu ten mecz sobie zobaczyli. Bedzie remis dzisiaj a i kurs ciekawy.
⛔100
Mecz na szczycie a jak to bywa w lidze włoskiej nudny i beznadziejny... Juve wygrywa 1:0 tylko dlatego że wymusza sobie karniaka - żenada dobrze że odpadli z Ligi Mistrzów
 
Do góry Bottom