>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zła data urodzenia...

A 0

artur0

Użytkownik
Witam, wczoraj z BAW chciałem wypłacić pieniądzę okazało się że przez przypadek pomyliłem rok urodzenia przy rejestracji podałem 1985(nie wiem jak to się stało), naprawede urodziłem się w 1971. Kiedy przesłałem im skan dowodu osobistego zaczeli się czepiać czemu data urodzenia się nie zgadza kazali wysłać jescze raz dowód więc wysłałem a zaraz patrze a tu mam zablokowane konto.. Napisałem do nich ale już czekam i czekam a oni nic nie odpisują. Może ktoś wie co robić ?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Trudno mi powiedzieć . Ale jeśli masz inne dane podane w BAW a inne w rzeczywistości to kwalfikuje się to jako złamanie regulaminu . Może po prostu wyślij im scana z prawdziwą datą i powiedz że się pomyliłeś , to Tobie zmienią . Ja miałem inne nazwisko podane tzn. przez przypadek nazwisko wpisałem tylko pierwsza literę i poprawili mi wszystko i jest ok ;-)
 
A 0

artur0

Użytkownik
juz mi poprawili ale obsługa jest fatalna musiałem wysłać 5 mail aby się zainteresowali ciagle pisali
Szanowny Graczu.

Uprzejmie informujemy, że Pani reklamacja została już przesłana do odpowiedniego działu, który w chwili obecnej zajmuje się rozwiązaniem tego problemu.

Jak tylko otrzymamy więcej informacji, niezwłocznie się z Panią skontaktujemy.


Z poważaniem,

Support Team z betandwin

ale wkoncu poprawili i wszystko ejst ok
 
A 0

artur0

Użytkownik
no odrazu wypłaciłem ale już u nich nigdy nie zagram przenoszę się do BAH tam mi się najlepiej gra. A tu to obsługa jest FATALNA.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Hmmm ja chyba też wypłace kasę z BAW . Może nie wszystko ale sporą część . Mam nadzieję , że nie będę miał kłopotów , bo jeszcze nei wypłacałem ...
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Mósisz z nimi pogadać. Mój kumpel też kiedyś pomylił ale miesiac. Oni mu kazali kilka razy przesłąć skan dowodu i się udało, miał kase na koncie.
 
H 0

hybrid88

Użytkownik
Zdecydowanie odradzam tego bukmachera. Również pomyliłem się w dacie urodzenia, zamiast 15.12 wpisałem 16.12 i nie dość, że zablokowali mi 3 dni temu konto, pieniędzy nie wypłacili to odpisują do mnie jakimiś cholernymi szablonami, które nawet nie stanowią odpowiedzi na połowę moich pytań. Poczekam jeszcze 2 dni i zacznę pisać do adminów tego serwisu bo to przechodzi ludzkie pojęcie.
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
a ja podałem zły rok urodzenia... bo 18 lat kończę we wrześniu... i co się stanie jak już będę pełnoletni i poproszę o zmianę daty urodzenia mówiąc że się pomyliłem?
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
ale jak bym tylko prosił o zmianę danych a nie o wypłatę...

a jak im wyślę podrobiony skan dowodu... znaczy zamieniłbym cyferkę tak by się zgadzało z tym co podałem i nie widać by było zmiany? oni to jakoś jeszcze sprawdzają? mają wogóle taką możliwość?
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
no właśnie : / dobrze że nic nie wpłacałem i gram tylko z bonu... ale innym jakoś poprawili pomimo złej daty... więc może i mi by poprawili jak bym ich trochę pomęczył ????
 
matbu 0

matbu

Użytkownik
Witam chciałem ostrzec wszystkich przed POMYŁKAMI przy rejestracji w BWIN...

Oto moja historia:

Popełniłem 2 błedy przy rejestracji: kliknąłem na obsługę konta w euro zamiast w złotówkach a drugi błąd to data urodzenia: zamiast 1987 dałem 1978 (czeski błąd). Zchęcony bonusem od pierwszego depozytu wpłaciłem 100 euro, na koncie miałem po 3 dniach 1200 euro (ok. 4 500 wtedy). Zażądałem wypłaty na MB, po 3 dniach od zażądania wysłali do mnie maila że nie mają skanu mojego D.O. Wysłałem im na drugi dzień, po tygodniu odpisali że dane są niezgodne z danymi rejestracyjnymi i blokneli mi konto..

Bardzo się wkurzyłem i nie czekałem aż łaskawie odpiszą po nastepnym tygodniu na maila ale zadfzwoniłem do nich....babka powiedziała że w moim przypadku nie ma możliwości odblokowania konta i niestety środki przepadną....
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam chciałem ostrzec wszystkich przed POMYŁKAMI przy rejestracji w &lt;u&gt;bwin&lt;/u&gt;...

Oto moja historia:

Popełniłem 2 błedy przy rejestracji: kliknąłem na obsługę konta w euro zamiast w złotówkach a drugi błąd to data urodzenia: zamiast 1987 dałem 1978 (czeski błąd). Zchęcony bonusem od pierwszego depozytu wpłaciłem 100 euro, na koncie miałem po 3 dniach 1200 euro (ok. 4 500 wtedy). Zażądałem wypłaty na MB, po 3 dniach od zażądania wysłali do mnie maila że nie mają skanu mojego D.O. Wysłałem im na drugi dzień, po tygodniu odpisali że dane są niezgodne z danymi rejestracyjnymi i blokneli mi konto..

Bardzo się wkurzyłem i nie czekałem aż łaskawie odpiszą po nastepnym tygodniu na maila ale zadfzwoniłem do nich....babka powiedziała że w moim przypadku nie ma możliwości odblokowania konta i niestety środki przepadną....
Niestety bardzo smutna historia jak i prawdziwa ! dlatego Trzeba podawać dobrą date urodzenia trudno Pozdrawiam
 
Do góry Bottom