>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Złodzieje ze SPORTINGBET.

C 7

cokolwiek

Użytkownik
Mam pytanie do kolegi &quot;cokolwiek&quot;. Dlaczego praktycznie we wszystkich swoich postach na tym forum bierzesz w obronę poszczególne firmy bukmacherskie i negatywnie wyrażasz się o graczach, którzy mają uzasadnione uwagi co do działalności tych firm ?
to poczytaj o tych &quot;uzasadnionych uwagach&quot; własnie, i o wpisach admina jako odpowiedz, 99% to złodzieje i probuja na forum sie zalic ze to własnie buk i okradl... nawet uwiezylem pare razy w to i potem admin po sprawdzeniu zakykal wątek bo gracz okazał sie oszustem.... czy to wystarczy zeby sceptycznie do tego podchodzic?
Zachecam do tego, tez sie nabralem.... http://forum.bukmacherskie.com/f38/bah-to-niepowazna-firma-93163.html
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Brawo Jerzyk.????
Nie wiem czy kolega ,o którym piszesz i którego słusznie krytykujesz nie jest to po prostu jakiś dzieciak.
Wystarczy przeczytać kilka jego postów jakim &quot;lekkim piórem&quot; są napisane.
Po prostu po sposobie w jaki człowiek sie wypowiada można przypuszczać co sobą reprezentuje.

Odnośnie ostatniego postu ww krytykowanego to wyjaśnię Ci(kolego Cokolwiek) ,że zignorowałem konsultanta,bo nie rozmawiam z ludźmi,którzy nie szanują swoich klientów.
Gość zachował się nieprofesjonalnie za co dostał ode mnie odpowiednią ocenę w ankiecie podsumowującej tak jak robi się to na codzień wyrażając swoja opinie na temat jakości obsługi klienta.
Prawde mówiąc chyba pierwszy raz się zdenerwowałem na pracownika firmy bukmacherskiej.Niestety na jednego z użytkowników tego Forum także.

Trzeba pomyśleć najpierw co się pisze,a nie bez argumentacji &quot;smarować na pałę&quot;.
aha, no to w takim razie miałes prawo zignorowac.... tyle ze po co sie obrażac i wyzywac?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Gość zachował się nieprofesjonalnie za co dostał ode mnie odpowiednią ocenę w ankiecie podsumowującej tak jak robi się to na codzień wyrażając swoja opinie na temat jakości obsługi klienta.
Gdzie mozna palanta obsmarowac w tej ankiecie ?
 
Do góry Bottom