>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zły kurs zakładu live.

R 0

risto

Użytkownik
Postawiłem zakład live na bwin w meczu tenisa stołowego. Zawodnik pierwszy prowadził w gemie 10-9 podczas, gdy stawiałem zakład na niego. W ostatnich chwilach przed przyjęciem zakładu wynik skorygowano na 9-10 i zmieniono drastycznie kurs na mojego faworyta, po czym mój zakład został zaakceptowany po starym, błędnym kursie, dla błędnego wyniku. Pytanie brzmi, czy nie powinienem dostać zwrotu stawki w takim przypadku? Chyba powinni zamknąć rynki przed korekcją błędu i nie zaakceptować mojego zakładu? Dziwne by było gdyby nie dostał zwrotu, bo to oznaczałoby, że bukmacher może ot tak wyświetlić fałszywy wynik oszukując gracza i nabrać go na niski kurs. Kurs po jakim zaakceptowano mój zakład wynosił 2,95, natomiast po korekcji coś ponad 5.
 
R 0

risto

Użytkownik
32 godziny odkąd napisałem maila do supportu i nikt się nie odezwał z bwin. Czytając inne posty użytkowników, którzy mają z nim problemy mogę wnioskować, że firma ma gdzieś klientów.
 
R 0

risto

Użytkownik
Jakby ktoś się pytał co z tego wyszło, to dostałem odpowiedź oczywiście jak się spodziewałem nie na temat.
Szanowny Panie,
Dziękujemy za e-mail.
Uprzejmie informujemy, że po skontaktowaniu się z odpowiedzialnym za daną sekcję bukmacherem, możemy potwierdzić, iż zareklamowany zakład na spotkanie (Eun Ha Yang (KOR) - Yanfei Shen (ESP), 1 2, Eun Ha Yang (KOR)) został rozliczony poprawnie i niestety jest przez Pana przegrany.
Poprawny wynik to: Romain Grosjean (FRA/Lotus)
Prosimy wziąć pod uwagę, że dane zawarte w strefie zakładów live służą wyłącznie do orientacji. Dla dalszych informacji prosimy zapoznać się z naszymi OWH lub skierować się bezpośrednio do okienka z zakładami Live:
Wyświetlony czas służy wyłącznie do orientacji w przebiegu gry. Z powodów technicznych koordynacja czasowa nie zawsze jest identyczna z aktualnym wydarzeniem. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za treść dodatkowych informacji (np. rezultat, inne szczegóły wydarzenia).
A 3.8 Błędy
Spółka nie przejmuje odpowiedzialności za błędy przy wprowadzaniu, transmisji i/lub określaniu wartości. Spółka zastrzega sobie w szczególności prawo do korygowania błędów przy wprowadzaniu kursów zakładów i/lub określaniu wyników zakładów (np. omyłkowa zamiana kursów, wydarzeń, drużyn itd.) lub unieważniania zakładów również w późniejszym terminie. Poza tym spółka nie przejmuje odpowiedzialności za bezbłędność i aktualność informacji wysłanych przez serwisy informacyjne (e- mail lub SMS), które dotyczą wyników z wniesionych zakładów. Dane i informacje odnośnie live score i wyników z zakładów live są bez gwarancji. Stawką zakładu jest tylko i wyłącznie kwota potwierdzona i zarejestrowana przez spółkę. W przypadku odwołania wydarzenia sportowego wszystkie zakłady są unieważnione i uważane jako wygrane wg kursu 1.00.
Teraz zauważyłem coś ciekawego. Jakim cudem w meczu, w którym grali Eun Ha Yang i Yanfei Shen mógł wygrać Romain Grosjean? Według bwin jak widać to możliwe...
 
Do góry Bottom