>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Basketball USA NBA
31.12.2010 - 01:00 Orlando Magic - New York Knicks
Typ - New York Knicks +7.5
Kurs - 1.90
Bukmacher - Bet365
Stawka - 1000 PLN
Typ - New York Knicks
Kurs - 3.70
Bukmacher - Bet365
Stawka - 409.24 PLN Spodziewam się meczu na styku. Dzisiaj Howard nie poszaleje bo ma na przeciwko siebie Stoudemire&#39;a. Gdy ten grał jeszcze w Suns to jego drużyna miała bilans z Orlando 11-1, więc widać gołym okiem, że potrafi on sobie radzić z Howardem doskonale. W drużynie Orlando wciąż mają problemy z zaadaptowaniem nowi gracze tj. Arenas, Richardson i Turkoglu. Chociaz Ci dwaj pierwsi w ostatnim meczu rzucili razem ponad 40 pkt, ale to bylo przeciwko słabemu w tym sezonie Clevland. Dzisiaj przeciwnik jest z innej półki i wierzę w to, że ofensywnie usposobiona drużyna z NY poradzi sobie z defensywą Magików .
⛔ 1409.24
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Darts MŚ PDC 2011
01.01.2011 - 20:40
Anderson - Barneveld
Typ - Anderson -1.5
Kurs - 2.0
Bukmacher - Bet365
Stawka - 1000 PLN
Krótko, bo mecz za parę minut. Anderson dużo lepiej prezentuje się w tym tunieju. W dwóch poprzednich meczach osiągał średnią 3 lotek odpowiednio 108 oraz 103, natomiast Barneveld 98 oraz 97. Do tego rzucał mnóstwo 180-tek. Myślę, że łatwo wygra 5:1 lub 5:2.
✅ 1000 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Dubelek na noc ...
Tennis &gt; Bojana Jovanovski - Anastasia Rodionova 1 @1.83 ✅
UFC &gt; Clay Guida - Takanori Gomi 1 @1.66 ✅
Kurs - 3.04
Bukmacher - Bet365
Stawka - 1000 PLN
✅ 2040 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Volleyball South Korea
02.01.2011 - 06.00
Samsung Blue Fangs - Hyundai Skywalkers
Typ - Hyundai Skywalkers -1.5
Kurs - 2.09
Bukmacher - Pinnacle
Stawka - 1500 PLN
⛔ 1500 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Volleyball South Korea Women
02.01.2011 - 08.00
Gumi KHC EX - Seoul GS Caltex
Typ - Gumi KHC EX -1.5
Kurs - 2.03
Bukmacher - Pinnacle
Stawka - 1500 PLN
Drużyna gospodyń jest jedną z większych niespodzianek tego sezonu, grająca bardzo równo od początku legitymująca się bilansem 4/2, w setach 13:8 i będzie poważnie liczyła się w walce o mistrzostwo. Natomiast drużyna przyjezda to typowy przeciętniak z bilansem 2:3 i w setach 9:10. Drużyny te spotkały się 25 grudnia i wtedy zawodniczki Gumi KHC EX wygrały spokojnie 3:1. Myślę, że własny parkiet jak i lepszy skład zadecydują o pewnej wygranej gospodyń. Dodatkowo mogę dodać, że jeśli gospodynie dzisiaj wygrają to wskakują na 1 miejsce w ligowej tabeli. Typ polecany przez znajomego eksperta od &#39;volejbala&#39;.
✅ 1545 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Trochę poszalałem dzisiejszej nocy ... ale trzeba ograniczyć ilość typów, bo niektóre były zagrane zbyt pochopnie, a plus mógłby być dużo większy ...
Początkowy stan konta - 2000 PLN
Aktualny stan konta - 4585 PLN

Bilans - ✅ 2585 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Siatkówka &gt; Polska &gt; Kędzierzyn Koźle - Skra Bełchatów 2 @1.40
Siatkówka &gt; Turcja Kobiety &gt; Karsiyaka DYO - MKE Ankaragucu 2 @1.45
Kurs - 2.03
Bukmacher - Bet365
Stawka - 1500 PLN
O Skrze było już pisane chyba na każdym portalu bukmacherskim, dlatego ja już sobie daruję powielanie ciągle tego samego ... Natomiast co do turczynek, to jest to mecz najgorszej drużyny ligi, którą jest Karsiyaka DYO z MKE Ankaragucu . Drużyna ta jest &#39;ołtsajderem&#39; ligi, ma na koncie 6 porażek i żadnych zwycięstw, legitymuje się bilansem setowym 3-18! Natomiast drużyna przyjezda jest to typowy średniak ligi, plasujący się na 8 miejscu z 6pkt po 6 meczach z bilansem setowym 7-13. Każdy inny wynik niż 3:0 bądź 3:1 dla drużyny z Ankary będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.
⛔ 1500 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Hopman Cup
02.01.2011 - 14.30
Ana Ivanovic i Novak Djokovic v Yaroslava Shvedova i Andrey Golubev
Typ - 2
Kurs - 3.25
Bukmacher - Bet365
Stawka - 1000 PLN Jarka i Andrey są dużo lepszymi deblistami niż Nole i Ana, w szczególności Jarka która jest 7 deblistką świata, Andrey też często pogrywa w deblu z niezłymi rezultatami. Natomiast Ana i Nole pogrywają debla naprawdę od święta.
⛔ 1000 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Nie zamierzam nic nikomu udowadniać poprzez screeny, bo to nie o to tu chodzi. Moim celem jest tylko udowodnienie, że przy stosunkowo niedużym budżecie można dojść do dużych pieniędzy. A jeśli nie przekonują was moje typy, analizy bądź skuteczność moich typów to już wasza sprawa, przecież ja nikogo nie zmuszam do grania moich typów tylko informuję was co ja gram. Dziękuję, pozdrawiam ;)
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Przez te wałki w tureckiej siatkówce dzisiaj troche minus, ale w tej lidze już mnie nic nie zdziwi jak dzisiaj nawet Galatasaray po kursie 1.02 przegrała z ogórkami 3:0 ...
Początkowy stan konta - 2000 PLN
Aktualny stan konta - 3185 PLN

Bilans - ✅ 1185 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Tripel na noc ...
Tennis &gt; ATP Brisbane &gt; 04:00 Bernard Tomic v Florian Mayer 2 @1.42 ✅
Tennis &gt; ATP Brisbane &gt; 01:30 Daniel Brands v Lukasz Kubot 2 @1.85 ✅
Tennis &gt; WTA Auckland &gt; 01:30 Lourdes Dominguez Lino v Renata Voracova 2 @1.62 ✅
Kurs - 4.25
Bukmacher - Bwin
Stawka - 1185 PLN
Nie mam pojęcia dlaczego wszyscy są przekonani że Tomic jest w stanie wygrać Mayerem. Pewnie każdy ma w pamięci pamiętny mecz młodego Australijczyka z Cilicem w drugiej rundzie zeszłorocznego Australian Open, gdzie napsuł trochę krwi Chorwatowi z 5-setowym pojedynku. Jednak poza tym meczem o Tomiciu wogóle nie było słychać. Grał gdzieś w jakiś Challengerach i Futuresach jednak bez jakiś oszałamiających sukcesów. Co innego Mayer, zeszły sezon miał bardzo udany. Na rozkładzie miał zawodników z top10. Może i Tomic to wielki australijski talent jednak póki co to jest &quot;za mały&quot; dla doświadczonego Niemca.
Co do Kubota to było już sporo napisane w dziale tenisa więc nie będę powtarzał. Początek poprzedniego sezonu Kubot miał bardzo dobry i myślę, że w tym roku będzie podobnie i powinien radzić sobie z takimi grajkami jak Brands, który jakimś wybitnym zawodnikiem nie jest i napewno w zasięgu Łukasza.
✅ 3851.29 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ATP Chennai
03.01.2011 - 12.30
Kei Nishikori v Marin Cilic
Typ - 1
Kurs - 3.25
Bukmacher - Bet365
Stawka - 536 PLN
✅ 1206 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Bardzo proszę o spokój w tym temacie.
Każdy ma prawo grac za ile chce i jak chce.

Jeśli znów będę zmuszony kasować kilkanaście idiotycznych postów to posypią się kary!

Autora proszę o zapoznanie się zRegulaminem Forum Bukmacherskiego
Pisanie powiększoną czcionką jest zabronione!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom