>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Z Dampicksem zarabianie

D 20

dampicks

Użytkownik
Witam forumowiczów,
Na początek powiem coś o sobie. W bukmacherkę bawię się już kilka dobrych lat, raz jest lepiej raz gorzej jak w przypadku każdego typera. Nie obiecam nikomu 100% trafnych typów, ale mogę obiecać że typy zawsze są poparte analizą którą będę podawał. Dyscypliny które stawiam to: Piłka Nożna, Tenis, Hokej i Koszykówka. Bardzo rzadko będziecie mogli zobaczyć typ z innej dyscypliny. Zacznijmy budowanie budżetu od 300zł.Wszystkie kupony gram w expekt. Pytania zadawajcie na priv. Pierwszy kupon na dziś :
KUPON 1#
1. Koszykówka, Eurobasket 2017
BiH-Szwecja typ: Bośnia -9.5 pkt @1.85 w Expekt ⛔
2.Piłka Nożna, Anglia: League Two
Carlisle - Accrington typ: Carlisle @1.90 Expekt⛔
AKO :3.51 Stawka : 20 zł Do wygrania : 70,2 zł⛔



ad.1 Dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu są Bośniacy, i linię -9.5 pkt powinni spokojnie pokryć, tym bardziej że do drużyny wracają gwiazdy z NBA, Teletovic z Phoenix Suns oraz Nurkic z Denver Nuggets. Kolejnym niezwykle ważnym argumentem przemawiającym za typem w strone Bośni jest to że w Szwecji nie wystąpią ich największe gwiazdy Taylor oraz Jerebko. Powrót gwiazd do kadry, pełne trybuny w Sarajewie więc to musi skończyć się spokojnym zwycięstwem Bośniaków.
ad.2 Obszerną analizę meczu Carlisle - Accrington podałem w typach dnia, więc odsyłam do przeczytania analizy. Kursy zaczynają lecieć w dół na to spotkanie.
 
D 20

dampicks

Użytkownik
Niestety początek fatalny, teraz może być już tylko lepiej. Na dziś 2 kupony.
#2
⚽ Norwegia - Niemcy typ: Niemcy kurs: 1.45 ✅
⚽ Kazachstan - Polska typ: Polska kurs: 1.58⛔ katastrofa po przerwie

Ako: 2.26 stawka: 40 zł Do wygrania: 90,4 zł⛔

Norwegia nie jest dla mnie zespołem który może zagrozić Niemcom, w swojej grupie przed ME zajęli oni 3 miejsce i odpadli w barażach z Węgrami 3-1 w dwumeczu. Po nieudanych eliminacjach do ME rozegrali 5 meczy z czego 2 udało im się wygrać, 2-0 z Finlandia oraz 3-2 z Islandia. Do typów w strone Niemiecka przekonał mnie ostatni sparing z Białorusią który przegrali 1-0. Różnica poziomów między Białorusią a Niemcami jest zbyt wielka żeby udało im się uzyskać zadowalający wynik tym bardziej że jest to początek eliminacji i Niemcy będą chcieli zacząć od zwycięstwa. Szedłbym tu nawet w handi -1 ale nie będę ryzykował.

Co do meczu Kazachstan - Polska , wydaję mi się że ten mecz to będzie formalność, wszyscy sądzą że może być ciężko bo trudny teren, sztuczna murawa, warunki atmosferyczne, ale to nie są Eliminacje Ligi Europejskiej gdzie nasi kopacze gdy trafią na zespół z Kazachstanu to już jest lament świętokrzyski. Kto gra w tym Kazachstanie ? Większość graczy z rodzimej ligi, dla mnie wystarczy to że najlepszym strzelcem jest tam Sergey Khizhnichenko który do grał przecież w Koronie Kielce i nie wyróżniał się nawet w naszej marnej lidze, to pokazuje poziom tej reprezentacji.

#3
:hokej: Metallurg Magnitogorsk - Amur typ: Metallurg kurs: 1.45✅
⚽ Rumunia - Czarnogóra typ: Rumunia kurs: 1.75⛔ nie strzelony karny w 97&#39;

Ako: 2.54 stawka: 40 zł Do wygrania: 101,6 zł

Mistrz zeszłego sezonu fatalnie rozpoczął sezon na 5 meczy 4 porażki, tylko 1 zwycięstwo na własnym lodowisku na otwarcie sezonu z CSKA, następnie przyszła seria porażek na terenie rywala , przegrywali kolejno z:Cherepovets, St.Petersburgiem,Ekaterinburg i ostatnio z Yugra. Dla mnie nie ma szans żeby przegrali kolejne spotkanie , tym bardziej że wracają do siebie i zmierzą się z Amurem, któy na 5 meczy na własnym lodzie wygrał tylko 1 spotkanie. Magnitorsk bierze to spotkanie bez problemów.

Rumunia jeśli chce awansować na Mistrzostwa Świata to takie spotkania jak to z Czarnogórą musi wygrywać, i wydaję mi się że się tak stanie. Grają na własnym terenie, gdzie gra się bardzo trudno , skoro Hiszpanie nie potrafili tu wygrać to tym bardziej Czarnogóra będzie miała bardzo ciężko nawet na jakiś remis w tym spotkaniu. Rumuńska defensywa straciła tylko 2 bramki w 10 spotkaniach kwalifikacyjnych do ME, to pokazuje jak silna jest defensywa. Zresztą widzieliśmy Rumunów na Euro w pojedynku z Francją, to są walczaki które nie pękają, skoro potrafili wytrzymać presje otwarcia Euro w meczu z Francją, nie będzie problemu aby odnieść zwycięstwo z Czarnogóra. Problemem mogą być absencje u gospodarzy ponieważ nie zagrają Pintilii, Tatarusanu, Alibec i Tosca ale sądzę że i bez nich sobie poradzą. Rumuni mają nowego selekcjonera z Niemiec, i nie do końca wiadomo jak to wszystko poukłada, jednak jeśli ma się takich graczy jak Rotariu Chipciu, Torje, Bicfalvi, Stanciu Maxim, Popa to nie potrzeba być Guardiolą żeby wygrać z Czarnogórą. W Czarnogórze nie zagra ich największa gwiazda oraz kapitan Vucinic który jest kontuzjowany, a Jovetic jest w takiej formie że samo wyjście na mecz może sprawiać mu problemy, nie zagra również ich pierwszy bramkarz Poleksic co jest kolejnym osłabieniem po Vucinicu i Joveticu. Rumuni powinni wygrać to spotkanie. Polecam zagrać typ: Rumunia i under 2.5. POWODZENIA!
 
D 20

dampicks

Użytkownik
kupon #4
⚽Chorwacja - Turcja Typ: Chorwacja -1 kurs: 2,35
Stawka: 40zł
Obie reprezentacje spotkały się podczas EURO 2016, tamto spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 dla Chorwatów, jednak mogło być nawet 3-0, 4-0, jednak słupki ratowały turków przed utratą bramki. Chorwacja jest zdecydowanym faworytem swojej grupy, i jestem przekonany że z łatwością ją wygra. Co do Turcji, to w reprezentacji nie dzieje się najlepiej , gracze zostali oskarżani o brak zaangażowania podczas euro, pod szczególnym odstrzałem kibiców znalazł się Arda Turan. Wyszło na jaw, że Arda był głównym prowodyrem pomysłu aby otrzymali większe premie, oraz domagał się premii dla swojego dobrego przyjaciela Buraka Yillmaz, mimo że ten nie grał zbyt wiele. Rewolucja która dotknęła Turków musi odbić się na wyniku skoro w kadrze nie ma takich graczy jak: Gokhan Gonul, Caner Erki, Burak Yilmaz, Selcuk Inan oraz znienawidzony przez fanów Arda Turan. Są to gracze bez których bardzo trudno wyobrazić sobie reprezentacje, ich jakość spadnie zdecydowanie, a skoro podczas Euro gdy grali wszyscy gracze, przegrali 1-0 a zostali całkowicie zdominowani przez Chorwatów to dziś wierzę w zwycięstwo kilkoma bramkami, bardzo żałuję że mecz odbędzie się bez Chorwackich fanów bo wtedy skłonny bym był postawić nawet wyższy handicap. Gwiazdy które zostały oddelegowane od kadry zostały zastąpione młodymi graczami. Oglądając mecz Turcji z Rosją widać że nie mają do zaproponowania zbyt wiele w ataku, stwarzali zbyt wielu okazji. Obrona również jest w rozsypce, nie wystąpi bardzo doświadczony gracz tej formacji Hakan Balta który również nie jest powołany. W Chorwacji nie zagra bramkarz Subašić, jak dla mnie mogą powiesić ręcznik bo Turcy nie powinni im zagrażać jeśli zagrają jak z Rosją. Chorwacja ma takich graczy którzy przewyższają zdecydowanie Turków, do tego dochodzi fakt że jest to początek eliminacji które będą chcieli zacząć od zwycięstwa. Skład Turcji jest zdecydowanie słabszy od tego który reprezentował reprezetnacje podczas Euro, do tego dochodzi atmosfera w kadrze, niezadowolenie kibiców jeśli chodzi o zaangażowanie zawodników, jestem przekonany że Chorwaci wykorzystają wszystkie słabości i absencje Turków i spokojnie wygrają to spotkanie. Powodzenia!
kupon #5
⚽Albania - Macedonia typ: Albania kurs: 1.62
⚽Izrael - Włochy typ: Włochy kurs:1.50
Ako: 2.43 Stawka:40 zł
Na stanowisku trenera Włoch zaszła zmiana , Conte został zastąpiony przez
Giampiero Ventura który zapowiedział że nie będzie zmieniał zbyt wiele w taktyce swojego poprzednika, więc jakość powinna zostać. Będzie to oficjalny debiut w roli selekcjonera kadry po porażce w meczu towarzyskim z Francja 1-3. Formacja defensywna będzie musiała radzić sobie bez Bonucciego który ma jakieś problemy rodzinne oraz bez De Rossiego który jest kontuzjowany, jednak brak tego drugiego powinien być niewidoczny. Z tego co wiadomo Boncucci ma zostać zastąpiony przez Davida Astoriego, środek boiska będzie zdominowany zapewne przez Włochów, którzy mają wystapić: Marco Parolo,Marco Verratti oraz Riccardo Montolivo. Kurs na ich zwycięstwo może nie jest zbyt wysoki jednak uważam że warto zagrać, wiadomo jak trudno jest ograć Włochów, za niemożliwe uważam zwycięstwo Izraelczyków, remis będzie cudem.

Macedończycy przystąpią do tego meczu z kilkoma ważnymi absencjami. Nie zagra Agim Ibraimi który jest najlepszym graczem kadry, a co ciekawe ma korzenie Albańskie więc może lepiej że nie gra. Ponadto nie zagrają tacy gracze jak: Nikola Gligorov (napastnik),Aleksandar Trajkovski, Igor Angelovski te nieobecności zmuszają do aby powołać mniej doświadczonych graczy którzy z marszu będą musieli poradzić sobie z trudnym przeciwnikiem w dodatku na wyjezdzie, gdzie atmosfera będzie wyjątkowo napięta ze względu na relacje obu krajów. Mają kilku graczy ze Shendiji która wyeliminowała naszą Cracovie z Ligii Europy, jednak to nie jest ten poziom. Ogromnym problemem będzie wybór bramkarza, gdyż ich pierwszy bramkarz zakończył karierę a jego zastępca jest kontuzjowany, tak więc zagra 3 bramkarz który pewnie nie będzie jakąś zaporą nie do pokonania dla Albańczyków. Albańczycy do tego meczu przystępują bez żadnych poważniejszych absencji, ze wsparciem kibiców którzy po awansie na Euro 2016 przez ich ulubieńców stoją murem za kadrą, a w meczu z Macedonią będą motywować swoich reprezentantów 2x mocniej.
 
Do góry Bottom