>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Z okazji euro 10$ na waszym gamebookers i partypoker-betss

D 5

dami21

Użytkownik
otrzymałem e-mail i na koncie gamebookers jak i patypoker-bets do wykorzystania 10$ (ok 22 PLN) z okazji euro.
Powyzej wygranej można wypłacać(bez utraty bonusu), obrot 2,0 na 50$
W sekcji promocje na cashieru zaakcepytowac.
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
Ja niestety nie dostałem zadnego maila a mam u nich konto i wplacalem kilka razy kase. Może promo dla &quot;wylosowanych&quot;
 
Z 0

zephyr

Użytkownik
ja znalazłem na partybets 10 $
Akurat dzisiaj zakladalem konto na gamebookers (bez zwiazku z promocją). Tam kasy nie mam ...
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
ja dostalem maila takiego :

Typujemy jeszcze więcej nagród w Euro 2008
Euro 2008, to największe piłkarskie wydarzenie roku. Teraz każdy może włączyć się do akcji i poczuć emocje tej niesamowitej gry.
Poziom drużyn biorących udział w turnieju rokuje zaciętą walkę i zaskakujące rezultaty. Dlatego nasz Euro-prognosta, Goliat, pomoże Ci w typowaniu wyników.
Aby sprawdzić, jakie bonusy możesz otrzymać obstawiając spotkania reprezentacji Polski, odwiedź stronę ze złotymi meczami Goliata.
Na dobry początek otrzymujesz od nas bonus w wysokości $10.00 USD.
Oto terminarz meczów grupy B:

  • &lt;LI style=&quot;MARGIN-BOTTOM: 5px&quot;&gt;Niedziela, 8 czerwca 2008r.
    Niemcy - Polska &lt;LI style=&quot;MARGIN-BOTTOM: 5px&quot;&gt;Czwartek, 12 czerwca 2008r.
    Austria - Polska
  • Poniedziałek, 16 czerwca 2008r.
    Polska - Chorwacja
Obstawiaj i spraw, że tegoroczny turniej Euro 2008 na zawsze pozostanie w Twojej pamięci.
Z poważaniem,
Zespół Gamebookers



ale kasy nie mam na koncie wiec co jest nie tak ??????
 
J 0

jurwittrans

Użytkownik
ja dostalem maila takiego :

Typujemy jeszcze więcej nagród w Euro 2008
Euro 2008, to największe piłkarskie wydarzenie roku. Teraz każdy może włączyć się do akcji i poczuć emocje tej niesamowitej gry.
Poziom drużyn biorących udział w turnieju rokuje zaciętą walkę i zaskakujące rezultaty. Dlatego nasz Euro-prognosta, Goliat, pomoże Ci w typowaniu wyników.
Aby sprawdzić, jakie bonusy możesz otrzymać obstawiając spotkania reprezentacji Polski, odwiedź stronę ze złotymi meczami Goliata.
Na dobry początek otrzymujesz od nas bonus w wysokości $10.00 USD.
Oto terminarz meczów grupy B:

  • &lt;LI style=&quot;MARGIN-BOTTOM: 5px&quot;&gt;Niedziela, 8 czerwca 2008r.
    Niemcy - Polska &lt;LI style=&quot;MARGIN-BOTTOM: 5px&quot;&gt;Czwartek, 12 czerwca 2008r.
    Austria - Polska
  • Poniedziałek, 16 czerwca 2008r.
    Polska - Chorwacja
Obstawiaj i spraw, że tegoroczny turniej Euro 2008 na zawsze pozostanie w Twojej pamięci.
Z poważaniem,
Zespół Gamebookers



ale kasy nie mam na koncie wiec co jest nie tak ??????
A aktywowales bonus w Moim koncie??
 
Do góry Bottom