>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Założenie konta przez domownika

kemeez 1,2K

kemeez

Użytkownik
Cześć, mój brat, fan sportu też chciałby sobie bardzo casualowo i sporadycznie coś poobstawiać i nie chciał już obstawiać na moim koncie. Od razu zapaliła mi się czerwona lampka, że konta na tym samym adresie zamieszkania czy IP raczej są traktowane jako multikonta. Pogrzebałem w regulaminie i znalazłem ten podpunkt:
"6.15. Dane wprowadzone podczas rejestracji i w trakcie korzystania z Konta STS są magazynowane i monitorowane w naszej bazie danych. Jakiekolwiek inne Konta STS wskazujące na korzystanie przez tę samą osobę, tj. wykorzystywane lub założone na te same lub bardzo podobne dane według np. kodu pocztowego, danych osobistych, adresu IP, numeru konta bankowego, oraz innych cech zapisanych w systemie bukmachera będą wykrywane i mogą być zamykane natychmiast. Wygrane zakłady wniesione na takich Kontach STS zostaną anulowane a stawki zwrócone. Przypisane do takich kont środki pieniężne zostają zwrócone w sposób określony w pkt 2.9. Bukmacher dokona anulowania wygranych zaksięgowanych na zdublowanych kontach STS. "

Nie wyklucza on wprost osób z rodziny, domowników, czy osób z jednego bloku/akademika mających to samo IP. Postanowiłem zatem zapytać ich bezpośrednio i konwersacja z panem z chatu wydała się interesująca. Otóż nie ma z tym żadnego problemu. Pan "Wiktor" wspomniał jedynie o stawianiu tych samych zakładów (podejrzewam, że przeciwstawne również się zaliczają do tego) i wpłacie z tego samego konta. To samo urządzenie odpada, każdy będzie grał raczej na swoich telefonach i komputerach. Liczę na kompetencje pana z chatu i brak blokady obu kont w takim wypadku. Sprawa jest jak najbardziej do zbadania też dla innych bukmacherów. Co o tym myślicie? A może nie odkryłem nic niesamowitego i to od jakiegoś czasu normalna praktyka buków?
Screenshot_144.png Screenshot_145.png Screenshot_146.png Screenshot_147.png
 
Do góry Bottom