>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zażalenia na niesłuszne ostrzeżenia

Status
Zamknięty.
G 46

ghs

Użytkownik
Otrzymałem ostrzeżenie za tego posta. Beau próbuje chyba być ostatnio nadgorliwy, ale tym razem coś mu się pomyliło. Oczekuję podjęcia jednej z trzech rzeczy:
- wskazanie mi kogo i jak obraziłem tym postem, w przeciwnym zaś wypadku
- usunięcia ostrzeżenia albo
- bana - bo nie zamierzam tolerować takich zagrań w stosunku do mnie i nie będę wykreślał słowa &quot;jajco&quot; ze swojego słownika z powodu widzimisię Beau.
Pozdrawiam.
 
michau 84

michau

Forum VIP
I. Regulamin Forum Bukmacherskiego

1. Użytkownicy forum powinni wypowiadać się w sposób kulturalny (...)

2. Do każdego użytkownika forum należy podchodzić z odpowiednim szacunkiem.


IV. Ponadto:

1. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu forum oraz poleceń Administracji będą wyciągane konsekwencje (w skrajnych przypadkach ban lub ostrzezenie).

Za niedostosowanie się do wyżej wymienionych punktów regulaminu użytkownik notyfikowany będzie OSTRZEŻENIAMI!, nadmierne nieprzestrzeganie tychże zasad grozi BANEM!, którego będziemy jednak dawać w ostateczności.

Administracja Forum Bukmacherskiego
Twoja wypowiedź nie była z pewnością kulturalna oraz nie wykazałeś się jakimkolwiek szacunkiem dla drugiej osoby. Proponuję zapoznać się jeszcze raz z regulaminem oraz nauczyć się podstawowych zasad i norm których należy przestrzegać ;)

pozdrawiam
 
G 46

ghs

Użytkownik
Dear ghs,
You have received an infraction at Forum Bukmacherskie.
Reason: Obraza użytkownika
Jeszcze raz proszę o wskazanie kogo i gdzie obraziłem.
@Michau: powiedz z ręką na sercu, że na tym forum za takie coś ładuje się ostrzeżenia. Mogę ci od ręki wskazać conajmniej 20 postów, które w takim razie kwalifikowałyby się do ostrzeżenia.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Drogi ghs, dając Wam ostrzeżenia mamy kilka opcji:

  • Naruszenie regulaminu konkursu
    Obraza użytkownika
    Wulgaryzmy
    Złamanie regulaminu forum
    Spam


Mniemam, że Obraza użytkownika najbardziej pasowała do Twojej wypowiedzi, bo niestety aby wszystko do wszystkich &#39;wykroczeń&#39; pasowało to tych opcji musiałoby być multum. Chodzi o to, że wyraziłeś się niekulturalnie, wręcz obraźliwie, co zgodnie z regulaminem nadaje się do otrzymania warna. Wskaż te posty, zweryfikuję je ;) Poza tym forum jest ogromne i nigdy się wszystkiego nie zauważy. Inna sprawa jest taka, że jeden moderator ukaże ta takie coś, drugi da żółtą lub napisze na PW upomnienie.

pozdrawiam
 
G 46

ghs

Użytkownik
Myślę, że multum opcji nie jest potrzebne, wystarczyłoby tylko tyle, ile jest punktów w regulaminie. A może po prostu admin forum sądził, że za &quot;brak szacunku&quot; ostrzeżenie to za dużo, stąd brak takiej pozycji. Nie wiem, wasza - moderatorów i adminów sprawa.
Jeśli zaś moja wypowiedź (szczególnie w kontekście innych wypowiedzi na forum) potraktowana została wybiórczo jako &quot;wręcz obraźliwa&quot;, to ja się stąd wynoszę, skoro takie kulturalne i wyczulone osoby tutaj siedzą. A pełna kultury i szacunku informacja od Beau do mnie brzmiała:
Bez komentarza.
Powodzenia życzę w rozwoju forum i modów mądrzejszych niż Beau (michau, to nie do Ciebie).
 
michau 84

michau

Forum VIP
Brak szacunku tak jak pisałem wcześniej jest &#39;podpinany&#39; pod obrazę użytkownika. Tyle ile jest teraz w zupełności wystarcza. Nie musisz tak kozaczyć, że odchodzisz, osobiście uważam, że żólta karta należała Ci się, ale to wszystko. Nie widzę sensu odchodzenia z forum przez takie ostrzeżenie, no ale Twój wybór.

pozdrawiam
 
beau 1

beau

Forum VIP
Dostałeś warna w pełni zasłużenie.Wyśmiewałeś usera ponieważ dla Ciebie 1500zł to mało spotkało się to z sprzeciwem innych i zareagowałeś zbyt impulsywnie.Jeśli masz tyle kasy nie musisz kozaczyć.Zastanów się najpierw jak ty pogrywasz sobie z innymi i raczej Ty wykazałeś się większą nadgorliwością.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Napiszecie największą bzdurę, byleby tylko się obronić.
Napisałem pojedyncze &quot;LOL&quot; (po czym w tym samym poście odpowiedziałem na pytanie usera) i już okazuje się, że &quot;wyśmiewałem usera&quot;, jestem impulsywny i zasługuję na ostrzeżenie.
Napisałem &quot;jajco&quot; (po czym w treści uzasadniłem dlaczego nie uważam wzmiankowanej kwoty za niską), to okazuje się, że otrzymuję ostrzeżenie, bo jestem - uwaga - &quot;niekulturalny i wręcz obraźliwy&quot;.
Osoba, której odpisywałem, napisała, że &quot;ona tak uważa i co!!???&quot; - aż się prosiło o &quot;jajco&quot;, co nie uważam za obraźliwe, leż za żartobliwe, tym bardziej, iż w tym samym poście jest merytoryczne wytłumaczenie. To jest forum dewotek czy bukmacherskie?
Daruj sobie odpowiedź - poproszę jeszcze admina o opinię i albo modzi nie będą sobie robić jaj (ooo, użyłem słowa &quot;jaj&quot;, pewnie znów &quot;niemal obraźliwie&quot; się wyraziłem i dostanę warna), albo każdy pójdzie w swoją stronę.
 
R 0

ricardo-oliveira

Użytkownik
Napiszę swoje zdanie na temat administracji i poziomu forum.
Moderatorzy (Vander,Beau i paru innych kolesi z modteam są &quot;okrutnymi służbistami&quot; .Tak jak kanar służbista który niewiadomo z jakiego powodu chce nałożyć kare za brak biletu i napchać skarb państwa w którym śmiecie z Pis czy PO napychają swoje kiermany i wożą sie nowymi siódemkami.Tylko wam panowie nikt za to nie płaci ,tracicie swój czas aby utzymać i tak wątpliwy porządek na tym forum i chyba jesteście na tyle na tyle wrażliwi i kulturalni że nigdy nie używacie tego typu słownictwa jak &quot;jajco &quot; czy ewentualnie &quot;wiadro&quot; . Poza tym każdy jest mocny w sieci i karze bo ma władze.Te forum nie stoi na wysokim poziomie bo jest ogólno dostępne i większość userów to wiek under 19 więc jeszcze umysł i doświadczenie nie stoi na bardzo wysokim poziomie.
Są w sieci fora mniejsze ale stojące na wiele wyższym poziomie niż to ,a to dlatego jaka jest władza.Usuwane posty,mało zgrana i wluzowana i przede wszystkim udzielająca sie w poszczególnych tematach ekipa moderatorów.Może i jest ono popularne ale atmosfera tutaj jest coraz gorsza.Są układy i układziki .Np fox71(spoko koleś) nie lubi usera Assitalia (który też jest mało poważny) i daje mu bana za słowo idiota.Usuniecie z pozycji moda dobermana90 który było dobrym modem i rozumiał większość problemów i nie dali mu nawet V.I.P -a forum.
Poza tym przydałby sie jakiś zamknięty dział wg mnie wtedy aktywność userów może była by większa i można by było wyłonić grupę na prawde dobrych typerów .
Admin Marcin-Odra jest mało aktywny,jest mało nowości ,czegoś nowego bardziej interesującego ale chwała mu za konkursy które stoją na wysokim poziomie.
ghs myśle że jesteś na tyle poważnym i dojżałym człowiekiem aby kłucić sie z Beau który ma góra 20 lat i poczuł władzę i sypie warnami bo ma władze w sieci a bycmoże w rzeczywistosci jest potulnym barankiem.
Paru kretynów przyczepiło sie do Filipa za to ze robi ortografy ,ludzie ograrnijcie swoje zryte czy wykute łby i zacznijcie miec troche dystansu i tolerancji.
 
B 0

barteks905

Użytkownik
brawo dla ricardo oliveira chociaz i tak temat zostanie usuniety albo zamkniety za pare godzin.
Ja bym chcial sie zapytac VADERA dlaczego dostałem bana za podanie w SB linka z adresem blogu chorwata? inni tez podawali ale nie zostawali &quot;nagradzani&quot; teraz gdy zakladam nowe konto dostaje bana za &quot;multikonto&quot;!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
GHS i inni userzy, którzy chcą wyjaśnień w sprawie ostrzeżeń. Jeżeli ktoś dostał ostrzeżenie od moderatora X i chce wyjaśnień to pisać do niego na PW! W ostatecznych przypadkach pisać do mnie.
Nie piszcie otwarcie, bo zawsze da się porozumieć w &quot;4 oczy&quot;. Włączanie do tego osób trzecich, którzy mają po kilka kont na forum i mają jakieś &quot;ale&quot; nic dobrego nie wnosi. Takie osoby mają znikomą wiedzę i wypisują nieobiektywne herezje.
Więc na koniec powtórzę. Chcecie wyjaśnień to pisać na PW do moda (Bartek w twoim wypadku Vadera), a ghs już dostał odpowiedź od Beau. Jak dla Ciebie to mało, to zapraszam na priv.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
brawo dla ricardo oliveira chociaz i tak temat zostanie usuniety albo zamkniety za pare godzin.
Ja bym chcial sie zapytac VADERA dlaczego dostałem bana za podanie w SB linka z adresem blogu chorwata? inni tez podawali ale nie zostawali &quot;nagradzani&quot; teraz gdy zakladam nowe konto dostaje bana za &quot;multikonto&quot;!
Pierwszy i ostatni raz tłumaczę publicznie za co komuś dałem bana. Tym bardziej nie będę dyskutował z człowiekiem co kłamie. Za darmo bana nie dostałeś. Bo ja nie daję banów za darmo. Wybacz ale jakimiś zasadami się kieruję.
Otrzymałeś kartkę czerowną za posta reklamującego serwis. &quot;zasponsoruje forum www. XXX&quot;. Posty zostały pokasowane tymczasowo ale nadal można je przywrócić.
Poniżej screen posta za który dostałeś kartkę w efekcie bana! Miałeś tyle ostrzeżeń, że oznaczało to dla Ciebie bana.
Założyłeś kolejne konto i już miałeś problem w postaci: &quot;co za idiota mnie zbanował&quot;. No tak... kto się odważył zbanować Ciebie za to że raklamujesz serwis! NIE ŻADEN BLOG CHORWATA!
Poza tym user może mieć jedno konto.
Wszystko jest udokumentowane w historii.


Nie będę się tłumaczył więcej razy publicznie. Jeśli ktoś ma wątpliwości za co dostał kartkę lub bana może napisać na PW. Zawsze jest powód jeśli daję. To tyle.
Dziękuje za uwagę.
Edit: zapomniałem dodać, że założyłeś chyba z 10 kont, jak dziecko tylko po to żeby napisać jeden post i zostać zbanowanym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom