>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Za co dostaliście limit na koncie bet365

C 40

czokownia

Użytkownik
Witam
Jak w temacie- proszę opisać w miarę dokładnie za co zlimitowano wam konto na bet 365, chodzi mi o to aby każdy w miarę dokładnie opisał swój przypadek. np: grałem na koncie 6 dni, grałem single po 5k, konto przyniosło zysku ....
liczę na szczere wpisy
pozdr i z fartem✅✅✅
 
mp-oh 0

mp-oh

Użytkownik
Używałem konta przez 6 miesięcy, ale tak na powaznie to tylko w grudniu. Zrobiłem na nim siedmiocyfrowy obrót przy kilkuset zakładach. Wygrałem dużo. Grałem wysokie stawki na koszykówkę, p. nożną i siatkówkę. 99.99% zakładów to była gra live na single, często pow. 10 tys. Głównie kursy z przedziału 1.7x-2.0x.
 
J 8

jedman

Użytkownik
Również grywałem u nich wysokimi stawkami. Sporo pieniędzy ugrałem. Jest, a raczej był to mój ulubiony bukmacher ze względu na ogromną, w porównaniu z innymi, ofertę zakładów live, fajne kursy. Dodam, że grałem bardzo często te najwyższe kursy. W chwili obecnej to nawet za 100zł niczego nie zagram, ba często max to już 10zł. Teraz jestem w kropce bo zawsze grałem tylko live, przeważnie single i nie ma gdzie się teraz przenieść. Sama szmira została.
 
B 0

batcorn

Użytkownik
A może wystarczy się wystrzegać gry na live za duże kwoty typów o niskich kursach, progresji i nie dadzą limitu przy grze płaską stawką?
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Jakich niskich kursach? mówisz o sobie? Takich graczy bet365 ma w dupie, limituję się graczy którzy grają konkretne kusry i robią to systematycznie a nie z przypadku.Taki gracz może być nawet na minusie ale i tak za jakiś czas odrobi to z dużą nawiązką - tych gracy sie eliminuje.Daruj sobie te amatorskie teskty
 
T 3

thinkpad

Użytkownik
kolego napisz jak możesz co konretnie stawiałeś ze dostales ten limit? dyscyplina i rodzaj zakładu.. chyba że to tajemnica
 
Do góry Bottom