>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Za co kochaliśmy BET 365...

D 0

d4r3k

Użytkownik
Witam. Śledzę to forum od blisko 10 lat i z żalem piszę pierwszego posta. Z żalem, bo dla wielu nas, graczy, kończy się piękna epoka grania na BET365. Wiadomo - brak podatku, szybkość wpłat-wypłat, wysokie kursy to były najważniejsze cechy. Mi najbardziej będzie brakowało azjatyckich sum goli w pierwszych połowach (nie widzę w tej chwili bukmachera który mógłby mi to zastąpić). Na tym od 2 lat robiłem największy profit. Będzie brakować też szaty graficznej na aplikacji mobilnej, ale przede wszystkim powiadomień o golach/kartkach. Kiedy można było wygasić telefon czy to w pracy czy w aucie i z emocjami czekać na diodę sygnalizującą bramkę i wygrany zakład. Napiszcie, bez hejtowania i narzekania na obecną sytuację za co uwielbialiście BETA. :-|
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Wy lepiej napiszcie czy widzicie szansę, aby w przyszłości bet365 wrócił? A w odpowiedzi na pytanie: bogata, szeroka oferta, zaczynając od piłki nożnej, a kończąc na przyslowiowym: ,,pici-polo na małe bramki&quot;. Szybkość wypłat, livechat, szafa graficzna i wiele innych. To co dobre szybko się kończy, ale może wróci...
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Za profesjonalne podejście do bukmacherki, lepszego buka nie ma i prędko nie będzie u nas...
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
kiedyś dziecku będzie się opowiadać jak kiedyś się szarpało live na 36pięć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 0

lodzio20

Użytkownik
Najlepsza wg mnie szata graficzna, najczytelniejsza strona.

Duża ilość handicapów azjatyckich na piłkę, point spreadów na NBA i NFL.

Co jakiś czas zakłady live bez ryzyka na duże mecze LM. Osoby które normalnie grają za małe stawki, na prawdę mogły podbudować sobie konto dzięki temu, grając np. na dokładny wynik.
 
Grac45 49,6K

Grac45

Forum VIP
kiedyś dziecku będzie się opowiadać jak kiedyś się szarpało live na 36pięć ????
Strzał w dziesiątkę.

W zasadzie czekałem na taki temat, może nie tyle z żałoby co nawet faktycznie oddania szacunku wobec tych wszystkich pseudo firm :-|
W skrócie, firma która potrafi zamiast zwrotu potraktować @41 wart ponad 5 stówek na wygrany z racji ich &quot;życzliwości&quot;
Firma, która wystawia sparingi polskich górników grających w amatorskich zespołach
Firma, która wypłaci ci wszystko co do grosza co wypłacasz od 3-4 lat a wpłat może ze 3 - na jeden dowód kilka lat temu
Firma, którą szatę graficzną mogłeś śledzić 10h pod rząd i nic nie kłuje oczu jak 30 minut na czarnej jak smoła byłego sponsora Realu
Firma w której Oscary rok po roku i inne wydarzenia rodem @17 Ukraina eurowizja, @Trump na live w nocy @7 nie były marginalizowane i szło zarobić jak tylko się chciało zagłębić w temat
Firma, którą live z azjanami nie miała podorabianej. Często i gęsto porównywałem live bety do innych. Nie mieli nigdy konkurencji
Niektórzy mieli problemy z limitami, mnie one nie spotkały. Oczywiście nie były to kwoty rzędu dziesiątek tysięcy, ale nie jeden raz przekraczały trzy zera i uwierzcie lub nie, zysk był spory
Dla uboższych nawet taka głupia lojalka podnosiła na duchu
Firma dla której, mogę się przenieść do Bułgarii jak będzie konieczne by móc spokojnie zasiąść do oferty każdego poranka.
Oficjalny news z zakazem obejrzenia choćby kawałka strony z racji terytorium naszego pięknego kraju przynosi olbrzymi ból...
Tak jak wyżej cytat @q7dwa9 Firma przed dużą literę będzie wspominana latami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
Za ten dreszczyk przy zablokowanych kursach a po chwili dźwięk bramki ????
Trafiłeś w samo sedno .Aż łza się kręci w oku .. byli szybsi niż live sport ..Ta oferta i te kursy !!! Eh szkoda gadać .. czas umierać
 
D 0

d4r3k

Użytkownik
Trafiłeś w samo sedno .Aż łza się kręci w oku .. byli szybsi niż live sport ..Ta oferta i te kursy !!! Eh szkoda gadać .. czas umierać

I za Salwadorską ligę koszykówki kobiet, gdzie Suma U/O czesto była w granicach 90 pkt... kto grał ten wie :cool:
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
I za Salwadorską ligę koszykówki kobiet, gdzie Suma U/O czesto była w granicach 90 pkt... kto grał ten wie :cool:
W ogóle Salwador nawet męski ostatnie kwarty ze łzami w oczach patrząc widząc iż brakuje 48-49 pkt nagle granica pojawiała się 46,5 to już było dobrze, zawsze mówiłem, że jest szansa skoro Bet tak uważa ????

Ale to była dwa-trzy lata temu gdy stawiałem bez analiz głębszych jedynie patrząc na to co działo się wcześniej.

I nie ma nic lepszego niż Bet365 więc warto cały czas na Zagranicznych grać z VPN jeśli ktoś nie ma możliwość wyjechania, oczywiście jeśli ktoś poważniej trochę gra.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
JA ich kochałem za to ,że mi 5-6 kont dziennie limitowali , ale zawsze wyplacali kase bez mrugniecia , z drobnymi wyjatkami I głownie za to ,ze byli bandą debili na czacie i zawsze odpisywali mi wklejajac tą samą templatke , i za to ,że jak zagrałem kiedys surebeta w kosza u nich i mi weszlo na 50 pare tysiecy to mi zrobili kurs 1,00 twierdzac ,ze sie pomylili wystawiajac kurs , a na drugim buku kasa wdupiona ....I za wystawianie dyscyplin typu badminton czy siatkowka plazowa , gdzie czlowiek zagral za wiecej jak 300zl to limit z automatu , wiec po co wogole to dawac w ofercie . Nawet im list napisalem pozegnalny z podziekowaniami za to ,ze mnie utrzymywali przez tyle lat i swiat mi pozwolili zwiedzic , mieszkania i auta kupic - taki byłem miły... A i za Odre Opole 2-1 DW 3 lata temu w sparingu , gdzie mecz byl przelozony na wczesniejsza godzine a Ci debile wyplacili zaklady na to spotkanie hahah i to na 8 czy 9 kontach - to było najlepsze wspomnienie z tym bukiem
 
U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
&quot;Bet365 bukmacherze mój ile cię cenić trzeba ten tylko się dowie kto Cię stracił &quot; Adam Mickiewicz
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
za to ze pytaja za kazdym razem na czacie o ten bzdurny czterocyfrowy numer ktory dawno sie zapomnialo i nie mial nic do rzeczy (zalogowanie jest dowodem ze to nasze konto) i bylo wiadome ze lepiej nie zagadywac do nich bo jeszcze zamkna konto skoro sie nie poda
 
Do góry Bottom