>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zablokowane konto w Moneybookers - problem!

pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Witam.
Dzisiaj po raz pierwszy od dłuższego czasu odkurzyłem konto swoje na MB i jak się okazało, konto moje jest zablokowane.
Podczas wpłaty do buka wyskoczył mi taki komunikat:
&quot; Na koncie zablokowane jest wykonywanie transakcji wychodzących oraz płatności kartą kredytową/debetową. W związku z tym Państwa transakcja nie może być zrealizowana. Aby rozpocząć procedurę odblokowania konta należy zmienić hasło i adres email konta Moneybookers w Profilu konta. &quot;
Dostosowałem się do wskazówek w ostatnim zdaniu i zmieniłem hasło oraz email i dalej nie za bardzo wiem co robić.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Chcą zmiana hasła właśnie chyba jak ktoś dłużej sie nie loguje, tak mi sie wydaje. Jak dalej nie wiadomo co robić to innego wyjścia niż napisać do nich z pytaniem co jest nie tak nie widze ;)
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Właśnie napisałem, tylko że te czekanie mnie denerwuje ;/
Ale z kolei Jareks miał podobny problem i u niego wystarczyło się wylogować i konto było odblokowane.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
hm... ja też mam mały problem :| wpłacałem na mb kasę z mojego rachunku gotówkowego w Polbanku, ale uczynilem to &quot;w kasie banku&quot;.
W takim razie pieniążki ida jako zwykły przekaz bankowy (??), a jeśli tak to czy trzeba coś ustawiać na koncie MB żeby doszły? Bo tam jest mnóstwo weryfikacji Bóg wie czego i juz sam nie wiem... help! ????
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
hm... ja też mam mały problem :| wpłacałem na mb kasę z mojego rachunku gotówkowego w Polbanku, ale uczynilem to &quot;w kasie banku&quot;.
W takim razie pieniążki ida jako zwykły przekaz bankowy (??), a jeśli tak to czy trzeba coś ustawiać na koncie MB żeby doszły? Bo tam jest mnóstwo weryfikacji Bóg wie czego i juz sam nie wiem... help! ????
pieniądze idą jak zwykły przekaz bankowy.
a weryfikacja konta jest potrzebna tylko jak będziesz chciał wypłacić na swoje konto bankowe.
 
Do góry Bottom