>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zacne propozycje II

loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Witam
Jest to mój drugi i ostatni temat w tym dziale . W poprzednim przyznaje się nie szło zbyt dobrze .
Przeniosłem się z buka 1xbet na fortune ze względu na to że server xbeta jest tak powolny że nawet kursy go nie ratują ;) Na fortunie zostanę do momentu zgarnięcia bonusu 100 % Wpłaciłem 400 zł i wymagany obrót to 1600 . Na tą chwilę mam na koncie 550 i obrót wykonany 730 zł .
Z uwagi na to że wymagane są kupony składające się przynajmniej z 3 meczy takie też będę tu zamieszczał .
Dodatkowo kupony w których uda się ukręcić kurs większy niż 4 będę grał dodatkowo progresją zaczynając od stawki 2 zł kończąc na 32 zł . Co daje 5 szans . Potem wracam do 2 zł . Jeśli 2x pod rząd nie uda się wygrać zapewne zrezygnuje z progresji .

Każdy z kuponów za 25 zł
Ten z kursem 6.24 daje dodatkowo do progresji za 2 zł
sytuacja wygląda tak że wszedł kupon z tym mniejszym kursem , co i tak daje nam plus jeśli chodzi o całość ;) W screenie dołączyłem jeden kupon który dałem bez publikacji z tego względu że betis i totenham sie tam powtarzał a jako trzeci dałem jedynie slask z mozliwoscią remisu ( w podliczaniu miesiąca nie wezme go pod uwagę ;) ) Co do kuponu z wyzszym kursem dwa na zielono rumunia na czerwono z W2 zrobiło się 2-0 . Statystyki meczu na żywo pokazują lekką przewagę mojego typu , ale wiadomo jak to w sporcie ;)
6 typów na ten dzień wybrałem z przejrzenia około 50 typów i ich statystyk , bez zagłebiania się w dalsze fora , zajeło mi to około 2-3 godzin. Jutrzejsze propozycje powinny pojawić się do godz. 12 .
Powinno się udać z odebraniem bonusu z fortuny a w dalszym planie jest zgarnięcie pełnych bonusów od pozostałych bukmacherów na polskim ryneczku ;)
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
25 zł Troche dziwi mnie tak wysoki kurs na figueirense . może dla bardziej ostrożnych polecił bym dać tam z możliwością remisu
10 zł Dzisiaj mało meczy a wiec dorzucam jeden za mniejsza stawkę na lepszych kursach
25 zł Jak by wyrzucić brescia - frosinone był by super pewniaczek :p mniej niż 3,5 gola z tego wzgledu ze w ostatnich 5 meczach u siebie brescia i na wyjezdzie frosinone oraz poprzednich meczach tych druzyn nie padalo wiecej goli . Boje sie typu bo na underach dosc czesto sie
przejeżdżałem jak ktos nie musi dodawać to polecam zagrać na pozostałych 3 ;)


Dziś nie przekonuje mnie nic do dalszej progresji , zagramy dalej w ten sposób ale innego dnia ;)

Estonia nie weszła ani jedna ani druga obydwa mecze oglądałem i już wiem że tej ligi nigdy więcej nie obstawie :p Figueirense tez nie weszło 1-0 . Na tym kuponie z mniejszym kursem za 25 nie wlazło tylko napoli które zremisowało 0-0 . Dzikus za 10 zł nie miał nic na zielono ;)
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Oj nie przepadam za tyloma meczami w jednym kuponie ale tak mnie tammeka wkurzyła że z zz nerwów puściłem za 10 zł :p Oczywiście sprawdzałem statystyki :p


No i po co xD
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Kupony powyżej niestety nie wlazły . Ale to nic bo Forsy jeszcze mamy to obracania bonusu więc jedziemy dalej ;) Jutro już pewnie nie będę zaglądał więc wstawiam od razu . I życzę wszystkim upojnej majówki :beer::beer::beer::beer:
25 zł Jeden mecz z kuponu już dziś ! ;)
25 zł
10 zł + Dalszy ciąg progresji 4 zł

Z wszystkich meczy nie wlazł tylko fakieł woroneż , po ciężkiej przeprawie przegrał 0-1 . Co oznacza że niestety progresja idzie dalej ;) Ale najważniejsze że kupony za duże stawki udało się trafić .
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Na dziś tylko jeden kuponik , Finlandia i tak już jest naciągana :p
25 zł

I tak to jest jak zamiast poszukac czegos z nastepnego dnia wcisska na sile cos z dzisiaj . Finlandia do 70 min . prowadzili 1:0 i przegrali 1-2 :p
Pod spodem wrzucam troche przerobiony kupon z reszta meczy z tego .
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Poprzedni kupon czeka na ostatni mecz a na dziś przygotowałem całą masę kuponów na weekend Wszystkie za stawke 20 zł + 1 na progresji dodatkowej za 8 zł . Obrotu do otrzymania bonusu zostało mi już tylko 500 , jeśli uda się nie przegrać wszystkiego ;P To myślę że do następnego weekendu bonus będzie wypłacony a co za tym idzie zmiana buka i obrót kolejnego bonusu ????
20 zł

Poniżej progresja 8 zł
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Kupon z dodatkową progresją wygrany . Co już nam daje ponad 100 zł wygranej a jeszcze masa innych kuponików ;) Na progresje wydałem 14 zł przy trzecim stopniu się udało i wygrana wyniosła 34,5 zł wliczając podatek . Resetujemy Progresje i zaczynamy po weekendzie od 2 zł .
Dwa z kuponików niestety nie wlazły ale zostało tam kilka nierozegranych meczy z których skleiłem kolejny kuponik
20 zł

Przez 10 min postu był inny kupon wstawiony przez pomyłke . Teraz już jest ok ;)

Napoli i barcelona remisy
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Na dzień dzisiejszy zagrane za 454 Wygrane 410 zł Można by powiedzieć że cieńko gdyby nie to że do weekendu będzie wyciągany dodatkowy bonus 320 zł ;) Mam nadzieje że już nie będzie spadków a jakiś plusik się pojawi i wyjdę z fortuny z kwotą 800 zł ;)
Meczów co prawda niewiele kupony rozciągnięte do 10 ( Czwartek) I zapewne dopiero w czwartek pojawią się kolejne i już ostatnie na fortunie . Potem albo bonus z totolotka albo z forbeta .
Taki mały test na MAXIKOMBI . oKOŁO 10 ZŁ PŁACIŁEM ZA TEN KUPONIK

Wszystko stawka 20 zł plus jeden na dodatkowej progresji za 2 zł

Poniżej 20 zł + progresja 2 zł
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik

Tak zwane pewniaczki xd
Ostatnimi dniami poleciałem bardzo mocno na live , i stwierdzam że to nie dla mnie , za bardzo się nakręcam przy przegranych kuponach i każdy kolejny jest coraz głupszy i bez przemyśleń :p Poleciałem na tyle że Nie zdziwię się jak z fortuny wyjdę z taką samą kwotą z jaką tam wystartowałem . Tyle co doświadczenia mam nadzieje trochę więcej .
Z górnych kuponów zwalił już kazań chelsea i arssenal . Z resztek meczy stworzyłem nowy kupon
10 zł
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Bonus obrócony Na chwile obecną 16 otwartych kuponów . I co się uda z nich wyciągnąć to zostanie przeniesione na kolejnego buka . Być może uda się już w poniedziałek wystartowac na nowym . W każdym bądź razie Oto ostatnie meczyki które posłużyły do dokończenia bonusu . Dawałem większość po 3 sztuki i leciałem od kursów wysokich do niskich , nic z tych meczy nie jest wybierane na slepo więc ostatnie kupony pozostawiam wam do wyboru jak to połączyć . ( Jeśli ktokolwiek korzysta w jakikolwiek sposób z tego postu ;P )

Z fartem ????
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Tam szału nie było u góry z tymi meczami , po dłuższej przerwie nie chce mi się zbytnio szukać tych wyników . Fortuna bonus udało się wyciągnąć gram teraz na totolotku . Zmieniłem troche system grania . Na totolotku wystarczy że będzie jakikolwiek mecz miał kurs 2 lub więcej i będzie to nakręcało obrót . Ale niestety nie zawsze a nawet dość rzadko trafiają się fajne opcje z takim kursem . Nie będę już wstawiał zdjęć a i typów będzie dużo mniej . I nie koniecznie z kursami powyżej 2 ????
Także na spokojnie dzisiaj 2 typy . Wasza decyzja czy kupon czy osobno ???? Dodatkowo w każdym dniu będę pogrubiał typ który wydaje mi się najpewniejszy .
Typ dnia !
Ajaccio - Toulouse Obie drużyny strzelą bramkę Tak 1,95⛔⛔⛔

Rumunia 1 liga 23-05 19:45 Dinamo Bukareszt Voluntari Wynik meczu 1X2 1 1,75✅✅✅
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Kurcze tak na szybko za minute sie zaczyna . Ale można też w razie co Live ????
Liga Narodów Kobiety 24-05 11:30 Polska (k) Tajlandia (k) Wynik meczu 1 1,5⛔⛔⛔ 2-3
Walka była do końca . Ale już starczy tego patriotyzmu na dziś . Trzeba poszukać czegoś na wieczór ????
 
Do góry Bottom