>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagłębie 2-1 Bełchatów 05.11.2005

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Ciężko w tym meczu wskazać zdecydowanego faworyta. Obydwie drużyny grają ostatnio nieźle i mniej więcej na tym samym poziomie. Zagłębie plasuje się na szóstym miejscu w tabeli, Bełchatów natomiast zajmuje jedenastą pozycję. W ostatnich pięciu meczach Zagłębie zdobyło 9 punktów, z kolei Bełchatów wywalczył 8 oczek. Jeśli chodzi o Bełchatów to warto wspomnieć o tym, iż nie przegrał on od czterech kolejek. Zagłębie natomiast w ciągu ostatnich pięciu kolejek zanotowało trzy zwycięstwa, pokonując m.in. Wisłę Kraków. Tak więc będzie to mecz dwóch wyrównanych zespołów z lekkim jednak wskazaniem na Zagłębie Lubin. Myślę, że dwa wyniki są tutaj prawdopodobne, tj. zwycięstwo Zagłębia lub remis. Ja zdecyduję się postawić na zwycięstwo gospodarzy.

Zagłębie Lubin - Bełchatów -&gt; 1 (1.70 STS) :mrgreen: 2:1 :mrgreen:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To będzie mecz dwóch doświadczonych trenerów- Franciszka Smudy po stronie Zagłębia i Oresta Lenczyka. Obaj trenerzy objęli posady w czasie trwania sezonu. W obu przypadkach widać wyrażaną poprawę gry obu drużyn
Zagłębie zajmuje wysoką 6 pozycję. Ostatnio pokonali na wyjeździe Łęczne aż 3-1.Bilans meczów u siebie mają bardzo dobry, 3-0-1. Tylko Legii udało się zdobyć Lubin. Średnio 2.2 bramek strzela Zagłębie na własnym stadionie.
Natomiast Bełchatów na wyjazdach spisuje słabo 0-2-2. Może dziś przełamią się i wygrają? Ja w to wątpię. Ale remis jest w ich zasięgu


Mój typ: 1x bądź over
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Zagłębie Lubin - Bełchatów 2:1

Zagłębie jest w znakomitej formie, co potwierdziło wygrywając dzisiaj z Bełchatowem. Widać, że Smuda naprawdę poukładał ten zespół. Dla Zagłębia bramki strzelali Stasiak i Chałbiński, a dla Bełchatowa gola strzelił Ujek. Jednak najważniejsze jest to, że weszło. :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom