>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagłębie Lubin (2:0) Odra Wodzisław 03.12.2005

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław
Kursy w Expekt: 1.75 3.20 4.60 1.15 1.90

Stawiam w tym meczu na Zagłębie, a to dlatego, że:
- zespół z Lubina jest ostatnio w świetnej formie, pokazał to choćby w ostatnim meczu PP z Wisłą Kraków, którą pokonał na jej własnym stadionie
- Lubinianie bardzo dobrze spisują się na własnym boisku, ich ostatnie pięć meczy na własnym terenie to cztery zwycięstwa i tylko jedna porażka (z Warszawską Legią)
- Zagłębie w tym sezonie wygrało już u siebie z takimi drużynami jak Górnik Zabrze, Wisła Kraków, GKS Bełchatów czy Cracovia, w związku z tym nie powinno mieć problemów z Odrą
- w Lubinie wzrosły ostatnio apetyty na dobrą pozycję w lidze, a to wpływa bardzo dobrze na grę piłkarzy Zagłębia, którzy do każdego meczu podchodzą z maksymalnym zaangażowaniem
- Odra w ostatnim czasie zdobywa na wyjazdach mało bramek (za wyjątkiem meczu w Bełchatowie), a Zagłębie potrafi u siebie gole zdobywać
- myślę, iż są w stanie pokonać Odrę, choć to klasowy zespół i jeśli zdobędzie z Zagłębiem punkty to nie będzie to zaskoczenie

Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław -&gt; 1 (1.75) :mrgreen: 2:0 :mrgreen:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja Stawiam na X ponieważ jak wiadomo Odra ostatnio najlepszym drużyną urywa punkty choćby Groclin , Lech poznań Pan Smuda Trener Zagłebia prowadził wodzisławian i jakoś nie było to zbyt dobre ale trudno mój typ to X ponieważ Pan Fornalik trener odry ma dobrą wizje zespołu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom