>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagadki Sportowe ;)

psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Zagadka ode mnie, ale zaznaczam, że łatwa, bo na czasie ;)
Ja już podałem parę postów wcześniej, to nikomu sie nie chciało odpowiedzieć, więc nie pozostaje mi nic innego jak powtórzyć ;)
Co to za sportowiec na zdjęciu?
Dla ułatwienia w ostatnich tygodniach osiągnął swój największy sukces w karierze.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nikt nie odpowiedzial na ostatnia zagadke a ja nie mam zielonego pojecia o dartach wiec powiedzmy, ze &quot;time expired&quot; i nowa zagadka, bardziej na czasie... ????
Na MS w Brazyli znajduje sie jedna ekipa w ktorej skladzie znajduje sie 20 pilkarzy z pola i kazdy z tych 20 pilkarzy zdobyl przynajmniej 1 bramke dla swojej reprezentacji (nie wlaczajac bramkarzy)...jaka to ekipa?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W stolicy jakiego kraju znajduje się Stadion Narodowy oraz stadion drużyny ligowej - które to oba stadiony noszą imiona będących Żydami z pochodzenia: byłego trenera reprezentacji oraz byłego kapitana tejże reprezentacji.
Dla ułatwienia dodam, że obaj nosili to samo imię, zaś kraj dość powszechnie uważany jest za antysemicki.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Odświeżam temat. Ode mnie coś łatwego.

Były chorwacki koszykarz. Jeden z najlepszych rezerwowych w historii ligi NBA, także przez pryzmat ekipy, w jakiej pełnił tą rolę.

O kogo chodzi?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Skoro jesteśmy przy NBA..

Gracz, który został w latach 90 wybrany w 2 rundzie draftu, ale z miejsca stał się piątkowym graczem swojej ekipy, która awansowała aż do finałów ligi (przegrała je). Koszykarz ten zanotował jak na rookie z tak dalekim numerem świetny sezon, także w playoffach, ale jak nagle wpłynął tak nagle zniknął przez kłopoty pozasportowe.

Co to za gracz? W jakiej drużynie grał? I co było przyczyną końca jego świetnie zapowiadajacej się kariery.. (po tym sezonie rozegrał jeszcze tylko 54 mecze)

Wspominałem o nim jakiś czas temu w HP ;)
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Skoro jesteśmy przy NBA..
Gracz, który został w latach 90 wybrany w 2 rundzie draftu, ale z miejsca stał się piątkowym graczem swojej ekipy, która awansowała aż do finałów ligi (przegrała je). Koszykarz ten zanotował jak na rookie z tak dalekim numerem świetny sezon, także w playoffach, ale jak nagle wpłynął tak nagle zniknął przez kłopoty pozasportowe.
Co to za gracz? W jakiej drużynie grał? I co było przyczyną końca jego świetnie zapowiadajacej się kariery.. (po tym sezonie rozegrał jeszcze tylko 54 mecze)
Wspominałem o nim jakiś czas temu w HP ;)
Richard Dumas?
Oliver Miller?
Obaj z Phoenix Suns z tego sezonu co przyszedł do nich Barkley, finał wtopiony oczywiście z Bykami MJa. Jedne z lepszych finałów. A przyczyną mogły być dragi, jak to zwykle bywa, Dumas na pewno ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Dumas na pewno
Yes, sir. Cocaine dokładnie ????

zapomniałem wspomnieć, że to był koniec jego kariery w NBA, potem jeszcze tutal się po innych częściach świata, m.in grał w Pruszkowie, ale chyba wszystko jasne w miarę było ;)
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Trochę czasu minęło, czas odświeżyć wątek..
Genialny zawodnik i jednocześnie niezły gagatek na boisku i poza nim, mistrz NCAA, a później NBA (2x), wielokrotny all-star, potem hall-of-famer. Po zakończeniu kariery nieudolny trener i jeszcze gorszy generalny manager.
O kim mowa?
 
Do góry Bottom