>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagadki Sportowe ;)

trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
zegarek
edit
ja nie pamiętam kto komu ale coś kojarzę że chodzi o zegarek jak chcesz Qozi to zadawaj albo ktoś inny
 
D 0

d_v

Użytkownik
jak chcesz Qozi to zadawaj albo ktoś inny
to ja będę tym ktoś innym.
1. Jako pierwszy i być może jedyny piłkarz, zagrał na trzech mundialach występując w reprezentacjach pod trzema różnymi nazwami (myślę, że obędzie się bez podpowiedzi).
2. Nieżyjący już świetny piłkarz Barcelony, który grał dla niej w latach 50. i strzelił ponad 200 bramek. Reprezentował także trzy różne reprezentacje, nie licząc występów dla Katalonii i XI Europy. Jak nazywa się ten były zawodnik i trener?
3. To już mocna ciekawostka, kto obronił pierwszego z pięciu niestrzelonych karnych w całej karierze Eusebio? Albo kim on jest dla znanej osoby w dzisiejszym futbolu.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
1.Dejan Stankovic
2.Ladislao Kubala o ile się nie mylę
3.Chodzi o ojca Mourinho który na imie miał również Jose
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Raczej dobrze odpowiedziałem więc zadaje.
Jak się nazywa bokser który chlubi się tym że położył na deski w amatorce Vitalija Kliczko.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Nie o niego mi chodziło_O znanego boksera, mistrza świata zawodowego.
edit// Nie Saleta.Chodzi o zawodowego mistrza świata w boksie.
edit//dobrze Konrad.Dajesz dalej
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Saleta kiedyś kozaczył , że zlał Vitka. Ale Saleta w Kick-Boxingu :|
edit/ Oleg Maskajew zapewne bo właśnie wlazłem na artykuł ???? jak tak to niech ktoś zada
 
D 0

d_v

Użytkownik
jak tak to niech ktoś zada
;&gt;
Pięciu piłkarzy zdobyło dwa gole z bezpośrednich rzutów wolnych na MŚ. Kto?
W ramach podpowiedzi wstępnej:
1) Brazylijczyk
2) Brazylijczyk
3) Peruwiańczyk
4) Anglik ;)
5) Francuz

O jeszcze jedno mi przyszło do głowy - kto był pierwszym piłkarzem, który wygrał LM z trzema różnymi klubami? Podpowiem, że nadal gra.
 
R 0

rafael86

Użytkownik
O jeszcze jedno mi przyszło do głowy - kto był pierwszym piłkarzem, który wygrał LM z trzema różnymi klubami? Podpowiem, że nadal gra.
tutaj chodzi zapewne o Seedorfa.
co do rzutów wolnych to Francuza obstawiam Platiniego.
 
D 0

d_v

Użytkownik
tutaj chodzi zapewne o Seedorfa.
bingo
wolniaki tylko Beckham się zgadza.
2. Jeden z najsłynniejszych Peruwiańczyków w historii.
3. Francuz ten był w kadrze na MŚ &#39;82 &#39;86 i wygranym Euro &#39;84, pomocnik.
4. Brazylijczyk, król futbolu ;)
5. Wynalazca pewnego zwodu używanego m.in. przez Cristiano Ronaldo czy Ronaldinho.
 
B 0

bibiko

Użytkownik
bingo
wolniaki tylko Beckham się zgadza.
2. Jeden z najsłynniejszych Peruwiańczyków w historii.
3. Francuz ten był w kadrze na MŚ &#39;82 &#39;86 i wygranym Euro &#39;84, pomocnik.
4. Brazylijczyk, król futbolu ;)
5. Wynalazca pewnego zwodu używanego m.in. przez Cristiano Ronaldo czy Ronaldinho.
2 Roberto Palacios?
3.Justem Fontaine
4.Pele
5.nie wiem
raczej żle ale wybaczcie że ja zadam pytanie dośc trudne
Bramkarz który obronił ostatni rzut karny w Finale Pucharu Ligi broniąc bez rękawic
Był to rok 2000. Nawet nie szukajcie w google bo nie ma ;p
 
D 0

d_v

Użytkownik
edit// Carlos na bank dwie mial.w 98 z francja i w 2002 z chinami
ta bramka z Francją było w &#39;97 na towarzyskim turnieju, nie na mistrzostwach świata.
na razie zgadza się tylko:
1. Beckham
2. Pele
3. Rivelino
zostają więc:
4. Peruwiańczyk, który zaliczył ucz. w trzech MŚ, w Europie grał w Porto i w Szwajcarii, możecie pogooglować bo nie jest jakoś znany obecnie.
5. Francuz ten był w kadrze na MŚ &#39;82 &#39;86 i wygranym Euro &#39;84, pomocnik, jego syn gra obecnie w Strasbourgu, a on sam głównie grywał w Sochaux i Monaco. Z notki o nim wziąłem tą zagadkę ;)
 
Do góry Bottom