>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zagadki Sportowe ;)

jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Dobra to ja coś zadam bo nikt sie nie kwapi.
Kto,w jakim czasie i w jakim meczu strzelił najszybszego gola na mistrzostwach świata w nożnej.
 
R 0

rafael86

Użytkownik
hmmm o ile mnie pamięć nie myli to Hakan Sukur na MŚ w 2002 w meczu o trzecie miejsce
jeśli dobrze, możecie zadać za mnie ????
 
R 0

rafael86

Użytkownik
to może Zverev ? ten to przynajmniej 4 znać powinien...
edit: wydaję mi się, że oglądałem jakąś transmisje w tym roku i komentator mówił w transmisji o tym, że ktoś zna właśnie 5 języków, a że z Niemców widziałem ostatnio głównie Berrera to być może o niego chodzi
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Dustin Brown może ?
ale po sprawdzeniu widzę, że też tylko 3 zna
po wnikliwej analizie - Cedrik Marcel Stebe - Speaks German, English, French, Italian and some Spanish...

jak tak to oddaje
 
R 0

rafael86

Użytkownik
Tak, Stebe, niech ktoś zada
no tak oglądałem też Stebe z Hewittem podczas AO, więc możliwe, że któryś z komentatorów właśnie o tym mówił...

w sumie mogę coś zadać:
dla zorientowanych choć trochę w temacie zagadka będzie banalna, dla innych pewnie ciężka do wyszukania
- jaka rodzina jest najliczniej reprezentowana w siatkówce plażowej ? podaj imiona wszystkich zawodników
 
R 0

rafael86

Użytkownik
ok. sam sobie odpowiem, żeby nie blokować zabawy
chodziło mi o Pedro Salgado i jego dwie siosty Marię Clarę i Carol
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
To ja zadam.
Kolarstwo.
Podczas jednego GT w całej historii nie była prowadzona klasyfikacja indywidualna, napisz w którym wyścigu, który rok i jaka ekipa wygrała ten wyjątkowy Grand Tour.
// Dobrze Kristofer, jedziesz.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kto zdobył bramkę nr 1000 dla polskich drużyn w europejskich pucharach? Jakiej drużynie strzelił jubileuszowego gola?
 
Do góry Bottom