>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zagadki Sportowe ;)

kamil90 69

kamil90

Użytkownik
ok to ja zadam coś trochę skomplikowanego :razz:
Jak się nazywa piłkarz, który w zeszłym sezonie przy stanie 0:0 w meczu ligowym na 15 min przed końcem wykorzystał karnego, ale w geście szalonej radości zdjął koszulkę, przez co otrzymał czerwoną kartkę(druga żółta). Dla nieszczęśnika i jego drużyny, rywale zdołali wyrównać i pojedynek zakończył się remisem.
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Prawie wszystko się zgadza, ale gol Hassliego był w 55 minucie, a ja pisałem o graczu który zdobył gola na 15 min przed końcem(dokładnie 77 minuta). Nie myślałem, że zdarzyła się w zeszłym sezonie bardzo podobna sytuacja :]
Podpowiem, że mówię o lidze z Europy, klasyfikowanej w czołowej ósemce na Starym Kontynencie.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Izmailov zrobil tak ostatnio ( tj. w ostatnim sezonie ) w eliminacjach LM bodajze przez co oslabil zespol i przyczynil sie do odpadniecia zespolu, nie pamietam z kim to grali juz.Nie wiem czy o to chodzi.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Bramkarz urodzony w Polsce grający w niższej lidze niemieckiej, jakby co to rano dam podpowiedź ????
Podpowiedź nr 1 grał w sezonie 2010/11 w pucharze niemiec i dość wysoko zaszli, konkretnie jego drużyna gra w 3 klasie rozgrywkowej w Niemczech
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Proszę podać najkrótsze z nazwisk trenerów drużyn, które brały udział w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, w całej ich historii.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Proszę podać najkrótsze z nazwisk trenerów drużyn, które brały udział w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, w całej ich historii.
Chyba było to zbyt trudne, więc podaję odpowiedź:
Na Mundialu&#39;86 w Meksyku, trenerem reprezentacji Paragwaju był
Cayetano Re
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W historii polskiej piłki zdarzyło się, że obaj reprezentacyjni bramkarze byli zawodnikami tego samego klubu. Podaj ich nazwiska oraz klub.
 
Do góry Bottom