>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zaginiony zakład

L 209

lukbor10

Użytkownik
miał ktos kiedyś problem tego typu:
gram zakład, jestem na 99,9% że go wysłałem (czyli wybrałem mecze i potwierdziłem, po czym wyswietliła sie informacja ze kupon zostal wniesiony).
wchodze po jakims czasie na konto, a tam tego zakladu wogóle nie ma...kasy nie sciagnelo, w historii zero sladów. kupon wygrany, na czysto 450zł więc może nie kokosy, ale zawsze pieniądz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
bardzo prawdopodobne, że zakład po zawarciu został anulowany. Sam tak kiedyś miałem, jak zagrałem live spotkanie w jakimś wielkim szlemie. Był ewidentny błąd ze strony traderów. Kursy na zawodników były wystawione odwrotnie (na zawodnika, który wygrywał 2-0 i 4-2 był kurs 8.00 a na drugiego 1.05). Dlatego bardzo prawdopodobne, że buki wyłapały pomyłkę w ustalaniu kursów Twojego spotkania i zakład został anulowany. A oni w takich przypadkach o niczym nie informują.
 
ascalcin 0

ascalcin

Użytkownik
Ja również, wychwyciłem błąd w kursie z ich strony i niestety anulują po jakimś czasie i zwracają $, to nie jest oszustwo z mojej winy tylko działałem normalnie i skorzystałem na ich pomyłce, niestety nie raz tak miałem i nici z $ ???? a szkoda ...
 
Do góry Bottom