>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakład bez ryzyka do 500 PLN! Nowy rok ze Sportingbet

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie wiedzialem o tym freebecie a widze ze na zywo juz zrobilem 10 zakladow po 50zl i co dalej? Juz wielokrotnie ogolilem rozne niepewne buki ( betclic, betgun, betway czy doxxbet) i potem byly same problemy...
To jest freebet ktory zwracaja po przegranym zakladzie (jak betclic kiedys) czy od razu mozna zagrac po spelnieniu warunkow jak w WH ? W praktyce, 1 stycznia musze miec 500zl na sportingu i zagrac za to freebeta po czym mi wyzeruja konto i zwroca 500 po przegranym zakladzie czy moge miec tylko 5zl a i tak pozwola mi zagrac za 500 freebeta ?
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
W sportingbecie dostajesz fribeta niezależnego od twojego stanu konta. Tylko singiel i zwrot samej wygranej. O ile się nic nie zmieniło w ostatnich tygodniach.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
W sportingbecie dostajesz fribeta niezależnego od twojego stanu konta. Tylko singiel i zwrot samej wygranej. O ile się nic nie zmieniło w ostatnich tygodniach.
Nie lubie korzystac z takich darmowek bo nie oszukujmy kazdy kto korzysta albo bierze bonusy jest potem bardziej weryfikowany. Czyli na tej samej zasadzie co w WH czyli mam nadzieje ze ok.
Teraz pytanie kto sie kwalifikuje a kto nie..
Aha, i jeszcze jedno.. Oni wymagaja 10 zakladow po 50zl.. Co w przypadku kiedy np 2 zaklady na to samo zdarzenie ktos zagral po 50zl ? Zaliczaja jako 2 czy jako 1 bo to to samo ?
W praktyce, na zywo gralem linie 166,5 i 167,5 po 100. Rozumiem ze sa to 2 rozne zaklady, ale potem dogralem jeszcze 166,5 za 100 czyli 3 zaklad czy ten juz sie nie zalicza ?
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Koledzy, regulamin jest dosyć jasny i niepotrzebnie sami komplikujecie sobie życie próbując prostować drut prosty - że zacytuje klasyka, niejakiego Bronka K. Gramy 10 singli razy 50 zł. (kurs 1,20 minimum każdy z nich), po Nowym Roku dostajemy freebet 500 zł. I tyle. Jedyna niepewność jaka mi się tu nasuwa to kwestia czy ten freebet też musi być po minimum 1,50 zagrany czy kurs nie ma znaczenia. Ale o to najlepiej pytać u źródła, czyli na czacie.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Koledzy, regulamin jest dosyć jasny i niepotrzebnie sami komplikujecie sobie życie próbując prostować drut prosty - że zacytuje klasyka, niejakiego Bronka K. Gramy 10 singli razy 50 zł. (kurs 1,20 minimum każdy z nich), po Nowym Roku dostajemy freebet 500 zł. I tyle. Jedyna niepewność jaka mi się tu nasuwa to kwestia czy ten freebet też musi być po minimum 1,50 zagrany czy kurs nie ma znaczenia. Ale o to najlepiej pytać u źródła, czyli na czacie.
tak samo prosto jak to opisales jest w regulaminie min. 1.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Swietny wpis.. tyle ze nie jestes w klubie dla downow i to akurat kazdy rozumie. Odpowiedziales gdzies na moje pytanie ? Czy 2 zaklady na powyzej 166,5 pkt po 50zl lica sie jako czy jako 1 ? Czy over 167,5 za 50zl, i over 166,5 w tym samym meczu to juz 2 inne zaklady ?
Widac ze masz male doswiadczenie i myslisz ze w promocjach jest wszystko latwe i przyjemne a potem tacy placza na forum ze ktos ich oszukal .
Jarasz sie ze wszystko jest proste a zadajesz debilne pytanie czy potem musi byc 1,50 a to jest jasno napisane.... w przeciwienstwie do moich pytan gdzie juz jasnosci nie ma..
Bardzo chętnie bym Ci odpowiedział, ale w takim tonie nie mam zamiaru prowadzić z Tobą dyskusji. Nie znasz mnie a już w pierwszym poście nastroszyłeś sie jak kogut. Brak Ci elementarnych zasad kultury osobistej, ale nie moją rolą jest Cię ich uczyć. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.
edit//
tak samo prosto jak to opisales jest w regulaminie min. 1.5
racja kuerten, odpowiadałem z pamięci nie zagłębiając się ponownie w regulamin, stąd mój błąd bo faktycznie jest to jasno napisane.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
- 2 x over 166,5 to jest dwa razy zagrany jeden zakład, więc tak go potraktują.
- over 166,5 i over 167,5 to dwa różne zakłady. Tak samo jak over 160 a over 200, rozmiar różnicy punktowej nie ma znaczenia. Można więc zagrać na live 10 zakładów gdzie każdy kolejny będzie na over o jedno oczko wyższy od poprzedniego i to będzie 10 różnych zakładów.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Ale mam z Was beke.
Wy chcecie ograc bukmachera? Jak nie jestescie w stanie przeczytac ze zrozumieniem kilku zdan? I za kazdym razem jest taka szopka przy kazdej promocji. Wszystko jasno napisane, czarno na bialym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blads 187

blads

Użytkownik
Na temat wpadłem dopiero teraz, a już dawno jestem po obrocie tych 10 zakładów, konkretnie to 3 zakłady po 50 już złożone i to będzie koniec. Regulamin przeczytałem RAZ ze zrozumieniem, bo tego to mnie uczyli w podstawówce, a jak czytam posty niektórych to mnie ogarnia czarna rozpacz. Przecież ten niby regulamin jest pisany tak żeby małpa go zrozumiała i nie ma w nim żadnych niejasności. Ja wpłaciłem sobie w sumie 100zł (pierwsze 50 przegrałem) i jeszcze jak dobrze pójdzie to wyjdę z samych 10 zakładów na plusik, grając po naprawdę minimalnych kursach. Promo jest świetne nic tylko brać i korzystać. Dziś opór spotkań w PL i można takich singli po 1,2 naprawdę bardzo pewnych znaleźć sobie wystarczająco dużo. Dodam że nigdy nie widziałem lepszej promocji, z jasno napisanym regulaminem, bez żadnych haczyków i niejasności.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Co do jasności regulaminu to fakt. Niektórzy tutaj rozwalają system pytaniami ???? Co do twojego zarobku na kursach 1.2 a przede wszystkim pewności to bym troszkę uważał ???? Pierwsze 50 pln już poszło , drugie na dobrej drodze do tego ???? Niemniej pozdrawiam i życzę powodzenia. Promo fakt takie którego się nie odpuszcza.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
no tak skoro prostego regulaminu nie mozna zrozumiec to co powiecie o tym co zrobil Tobet 26.12 pisza, ze trzeba zagrac 25tego
&quot;W drugi dzień świąt rozegrana zostanie pełna kolejka Premier League. Aby jeszcze bardziej umilić Wam ten świąteczny czas, przygotowaliśmy loterię, w której na 10 szczęśliwców czeka darmowy zakład w wysokości 100 PLN! Aby wziąć udział w loterii należy postawić dziś zakład, składający się z minimum trzech zdarzeń. Zakłady muszą być zawarte na jednym kuponie i przynajmniej jeden z nich musi zawierać zdarzenie z
dzisiejszych meczów Premier League. Minimalna stawka na kuponie to 8 PLN.
___________________________________________
Instrukcja:

1. 25 grudnia postaw na jednym kuponie zakład składający się z minimum trzech zdarzeń. Minimalna stawka na kuponie to 8 PLN.&quot;
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
A będzie ktoś tak miły i odpowie mi ja kto wygląda jak się nie ma jeszcze konta? Bo jak założę i wpłacę jakąś kasę i przegram 1 zakład to automatycznie mi chyba zwrócą i tym samym wykluczy mnie to z bonusu 500pln (promocję się nie łączą). Proszę o odpowiedź.
Niestety dalej nie dostałem odpowiedzi ze strony Sportingbetu.
Oni mają w ogóle live chata? Bo bez rejestracji chyba nie ma. Jakby ktoś coś wiedział to proszę pisać.
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
W sportingbecie dostajesz fribeta niezależnego od twojego stanu konta. Tylko singiel i zwrot samej wygranej. O ile się nic nie zmieniło w ostatnich tygodniach.
Czyli rozumiem, że po zagrania 10x50PLN mogę wypłacić całą kasę a freebet zostanie mi i tak przyznany?

A i jak sprawdzić, czy freebet został już przyznany (warunki spełniłem).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom