>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zakład długoterminowy na zwycięzców lig

easy 3,1K

easy

Forum VIP
Hiszpania - tutaj moze sie bardzo duzooo zdarzyc. Jak wiekszosc czekamy na transfery Pereza i spolki. Jezeli uda sie sprowadzic Franka i Kake + do tego solidnego obronce moze byc ciekawie.
UK - ManU teoretico powinni znowu zdobyc majstra , ale czy tak bedzie ? Krystyna [odchodzi?] pomimo wielu nagonek wnosi duzo do druzyny. Jego odejscie moze zmienic oblicze United [na gorsze?].Skoro Liverpool ogarnal sie z klopotami finansowymi nie zostaje im nic innego jak po wielu latach siegnac po mistrzostwa - typ 1-2 msc jak najbardziej.
ale to tak wstepnei ,trzeba poczekac na ruchy transferowe.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Arsenal powalczy, jesli w koncu Wenger kupi doswiadczonych graczy :]. Wada Arsenalu w tym sezonie bylo gubienie pktow ze slabymi druzynami bo przypominam iz jesli chodzi o zespoly z top4 to tylko CFC wygrali z Arsenalem, a ponadto Kanonierzy zaraz po Liverpoolu wygrali z CFC na Stamford ...a do tego rozegrali najlepszy mecz sezonu, chodzi mi tutaj o LIverpool - Arsenal 4-4
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
roY. mordko moja... ale Liverpool pokonał wszystkich z top4 w tym seoznie.
Jedno co muszę Ci przyznać. 4-4 to był mecz sezonu... ale ja wolę ogranie MU na OT ;)
Nawet wygrana na SB gdzie złamali The Blues rekord bez porażki nie smakuje tak jak upokorzenie MU na OT ;)
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
no wiadomo, tez dosc mam mułów na 1 miejscu, ale wolalem zeby wygrali LM, bo katalonskich jeszcze bardziej nie lubie
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Nie chcę się czepiać Vader, no ale Arsenalu Liverpool nie pokonał ???? ????

Również wierzę, że Kanonierzy są w stanie po kilku latach w końcu sięgnąć po puchar za mistrzostwo Anglii. Jeżeli zagrają konsekwentnie przez cały sezon, nie tracąc głupio punktów z takimi drużynami jak Stoke, Hull czy Fulham mogą do ostatnich kolejek walczyć o pierwsze miejsce. Od pamiętnego sezonu 2003/2004 kiedy to Arsenal nie przegrał żadnego spotkania w całym sezonie Premiership, ustanowił wspaniały rekord meczów bez porażki zawsze czegoś brakuje. W ubiegłym roku było zdecydowanie najbliżej tryumfu, przez większość kolejek Kanonierzy zajmowali pierwsze miejsce w tabeli, przełomowym meczem było to z Birmingham gdzie Eduardo nabawił się okropnej kontuzji, od tej pory wszystko zaczęło się sypać i po kilku tygodniach szanse na mistrzostwo stopniały niemalże do zera... Jeżeli Arsene Wenger w końcu pomyśli o wzmocnieniach zwłaszcza w defensywnie, konkretniej chodzi mi o jakiegoś doświadczonego pomocnika no i z pewnością obrońcę, bo Arsenal traci w porównaniu do Chelsea, Liverpoolu i Manchesteru dużo więcej bramek, a przecież tak być nie może... Do gry po kilkunastomiesięcznej przerwie powinien powrócić Tomas Rosicky, nie wiadomo czy będzie to taki zawodnik jak przez kontuzją, ale trzeba myśleć pozytywnie. Tak więc moim zdaniem Kanonierzy wcale nie dysponują gorszą kadrą od rywali z czołówki, tak jak napisałem wcześniej - muszą przez cały sezon, od pierwszej do ostatniej kolejki grać równy futbol taki z jakiego znany jest Arsenal, ale dorzucić do tego solidną grę w defensywie, bo przecież nikt nie powie mi, że któraś z drużyn w Premiership gra ładniejszą dla oka piłkę ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No ja rozumiem, że kibicujecie Arsenalowi... ale nie ma żadnych podstaw do tego żeby Oni mogli myśleć o tytule...
Przecież &quot;dziećmi&quot; to Oni nie wygrają ligi...
Już po tabeli widać, że w tym sezonie liczyło się top3 bo Arsenal odstawał...
Niektórzy wiedzą, że spośród drużyn z PL poza :mojej drużynie&quot; kibicuję Arsenalowi. Ale Oni obecnie nie mają szans... Sam Arszawin, Adebayor nie pomoże.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dużo wyjaśni się po transferach, na podstawie obecnego sezonu trudno będzie wytypować mistrzów na przyszły rok :spokodfhgfh:
Liverpoolu ze swojej strony chyba bym nie zagrał, to jest bardziej drużyna na LM, mają póki co zbyt wąską ławke klasowych graczy aby na każdym froncie walczyć do końca. Moim zdaniem walka rozstrzygnie się pomiędzy Chelsea i ManU z przewagą dla niebieskich.
Jak dla mnie dziś dwa zakłady :
Inter - 1,72 + Barcelona - 1,72 = 2,95 :spokodfhgfh:
We włoszech Inter nie ma sobie równych już dłuższy czas, bynajmniej nie dlatego że są drużyną fenomenalną, jeśli Ibra nie odejdzie ich szanse z Mourinho jako koordynatorem tego całego zlepku są ogromne.
W hiszpanii sprawa wygląda dość prosto - nie wierze by Perez był w stanie odbudować Galacticos, zlepek gwiazdeczek, sporo kontuzji przez cały sezon. Jedyne co mógłbym obstawić jeśli chodzi o Real to fakt, że gwiazdeczka którą ściągną tego lata ( Cristiano, Kaka, Ribery ? ) będzie sporym niewypałem jak to bywa w ich przypadku.
Jeśli Ribery dołączy do Barcy - moim zdaniem idealnie by tam pasował to nie będzie na nich mocy w lidze hiszpańskiej.
Więcej będzie można powiedzieć po zakmnięciu okienka.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
czym się kierujecie typując Newcastle?, czytałem że ta drużyna ma teraz ogromne kłopoty.
Też nie mam pojęcia... Moim zdaniem będzie chłopakom trudno wrócić. Kilka innych ekip poukładanych może awansować ich kosztem.
A o problemach można tutaj poczyta c
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=1061643&amp;amp;postcount=28
BTW. jasiek09 coś rzadko Ciebie widać. Chyba nie dlatego, że nie odpaliłeś mi jeszcze prowizji za ten zakład życia w IW ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
dlatego myślę że Newcastle trzeba odpuścić i myślę że można zaryzykować na ten wasz Liverpool tym bardziej że ManU chyba tak szybko się nie poukłada bez Ronaldo.
BTW. przerwa w graniu od pamiętnego zakładu ????
 
krzysiek5680 12

krzysiek5680

Użytkownik
Ja raczej zagram na swoim kuponie na Real.Oto przewidywana wyjściowa 11 Realu w przyszłym sezonie:Casillas - Marcelo, Sergio Ramos, Pepe, Raul Albiol - Xabi Alonso, David Silva, Franck Ribery, Kaka - Cristiano Ronaldo i David Villa.

Zastanawiam się jeszcze nad awansem Cardiff, Cala coś tam o tym pisał że
się wzmocnili i że prezes powiedział że ostatni sezon są w Coca-Cola.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
dla mnie Real to taki no bet, robią teraz taką wieżę babel ...za dużo gwiazd a za mało rzemieślników, nie wiadomo czy będzie to jako tako funkcjonować
 
krzysiek5680 12

krzysiek5680

Użytkownik
dla mnie Real to taki no bet, robią teraz taką wieżę babel ...za dużo gwiazd a za mało rzemieślników, nie wiadomo czy będzie to jako tako funkcjonować
Gram w bet365 więc jeśli real będzie drugi to kurs dzielony jest przez 3
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jeżeli City dokona transferów o jakich się pisze myślę że mogą wreszcie powalczyć o wyższe lokaty , zagadką dla mnie również będzie Tottenham który w piłkę gra całkiem nieźle jednak moim zdaniem brakuje im rasowego napastnika oraz defensora który będzie potrafił poprowadzić grę obroną. Jak zwykle Manchester , Chelsea , Liverpool i może Arsenal będą toczyły batalię o mistrzostwo jednak wątpie aby Arsenal coś ugrał bardziej skłaniałbym się ku Chelsea która tworzy ciekawy zespół i jeżeli zagrają na 100 % można spodziewać się że to oni sięgną po tytuł...
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
ja na pierwszy rzut oka i po małych przemyśleniach planuje zagrać taki coś ???? :
Ekstraklasa 2009/2010 , kto wygra : Legia Warszawa @ 3.50
Eredivisie 2009/2010 , kto wygra : Ajax Amsterdam @ 3.00
Primiera Division 2009/2010 , kto wygra : Real Madryt @ 2.15
Aco : 22.57
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Unibet.
Typy jak dla mnie z szansami.Legia wiadomo,bardzo chce tego Mistrzostwa tak jak reszta kibiców.Uważam,że w tym sezonie naprawdę jest na to duża szansa.Ajax zawsze grozny,z dobrymi piłkarzami ale jakoś ostatnio nie może sięgnąć po mistrzostwo,przede wszystkim przez głupio tracone pkt ze słabymi drużynami,nie sądzę że po raz kolejny AZ Alkmar a z kolei PSV jak dla mnie to już nie ten zespół co kiedyś.Jeżeli chodzi o Real to zachęciły mnie przeprowadzone transfery i kurs.
przy zagraniu np za 100 PLN,możemy mieć w maju ładny zysk.
Zapraszam do opinii na ten temat ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie wiem dlaczego, ale w Unibecie do kuponu z Legią i Chelsea nie moge dodać Bayernu :/
Legia + Chelsea + Bayern = dla mnie bardzo prawdopodobne.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Jak ty chcesz postawić że Real wygra to lepiej nie stawiaj. Przemeblowany całkowicie skład, zawodnicy niezgrani .. daj sobie człowieku spokój ???? i ten nabytek Ronaldo..porażka.. stawiam ich na lokacie od 4-6 m.
 
Do góry Bottom