>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakład na wynik dogrywki w Expekt

sergei 6

sergei

Użytkownik
Witam wszystkich. Ostatnio stawiałem na wynik dogrywki w meczy Ajax- Dnipro. Postawiłem raptem 50 na Ajax i niestety padł remis w dogrywce i mam pytanie do was i do Experta z forum czy była opcja remisu na wynik dogrywki bo jakoś nie pamiętam natomiast dokładnie pamiętam że za wygraną Ajaxu kurs wynosił 3,5 PLN na wygraną Dnipro 5,75 w dogrywce padł remis. Skontaktowałem się z czatem tam mi Pani powiedziała że niestety ale zakład został rozliczony bo padł remis i Dnipro awansowało dalej ale niestety na awans zespołu był oddzielny zakład więc Pani sprawdzała i stwierdziła że dział sportowy prawidłowo rozliczył zakład jednak poprosiłem o ponowne rozpatrzenie w dziale sportowym. 21 marca dostałem maila z betclick że dział sportowy prawidłowo rozliczył zakład bo była oferta na remis z pytaniem o jakim kursie lub potwierdzeniu tego nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Niestety jestem dociekliwy ale to już z przyzwyczajenia. Muszę mieć czarno na białym określone że było tak i tyle. Wcześniej nie miałem nigdzie problemu a teraz po prostu chce mieć jasność w sprawie bo czasami opis zakładu niejasno określa jego zasady tak jak pisałem na początku - wynik meczu a awans. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
EDIT:
Właśnie otrzymałem wiadomość że reklamacja została wysłana z innego konta niż jest zarejestrowane konto ponieważ problem jest w expekcie a pisze dział betclick... niestety to już ich organizacja skłania mnie ku zakończeniu z nimi współpracy.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Postawiłeś na zwycięstwo w dogrywce, zakład nie wszedł. Nie możesz mieć pretensji do bukmachera. Betclic i Expekt należą do grupy Betclic Everest Group, pracują tam ci sami ludzie i wzajemnie się uzupełniają. Nie jest to żadnego rodzaju problem organizacyjny. Trzeba uważnie spoglądać na to co się gra, ale można było się domyślić, bo już same kursy powinny Ci coś zasygnalizować.
 
Do góry Bottom