>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

zakład specjalny - wałek, czy luka prawna?

L 5

lllolllo

Użytkownik
Witam;
Chciałbym przedstawić pewien problem z jakim się ostatnio borykam;
Fortuna wystawiła w ofercie przed Euro taki zakład:
Zaklady Specjalne - Czyje imie bedzie nosil Stadion Narodowy dnia 8.6.2012
Jak się okazało stadion pozostał Narodowym, buk tak rozpisał wynik zdarzenia:
Zaklady Specjalne | Czyje imie bedzie nosil Stadion Narodowy dnia 8.6.2012
info - prawidłowy typ wynik data 6080 Kazimierz Gorski nie jest dostępny 99 7.6.2012 7231 Jan Pawel II nie jest dostępny 99 7.6.2012 7232 Lech Kaczynski nie jest dostępny 99 7.6.2012 7233 Kazimierz Deyna nie jest dostępny 99 7.6.2012 7234 Michael Jackson nie jest dostępny 99 7.6.2012
Jak widać wszystkie oferowane opcje wytypowania zdarzenia były błędne!!
Nie było opcji &quot;inne imię&quot; bądź &quot;bez imienia&quot; czyli obstawiając zdarzenie jak się okazuje dało się tylko i wyłącznie przegrać ????
Najlepsze jest jednak to, że Fortuna pomimo iż &quot;prawidłowy typ nie jest dostępny&quot; rozliczyła wszystkie typy jako przegrane..
Nie chcą dać się namówić na zmianę decyzji na zwrot stawki jak nakazywała by logika i prawdopodobnie przepisy prawa gdyż wychodzi na to, że powyższy zakład to narzędzie do złupienia gracza z pieniędzy...
Proszę o pomoc ????
 
aletenis 11

aletenis

Użytkownik
Mój kolega ma trochę podobny problem z Fortuną.
Zagrał opcje, że Torres strzeli gola w czasie 0-30 minuta meczu Hiszpania-Włochy.Oczywiście nie strzelił,ponieważ wszedł na boisko dopiero w 74 minucie.:grin:
Wydaje się logiczne,że powinien być zwrot ale nie w Fortunie :razz:,uznali zakład za przegrany.
Teraz kolega będzie pisał reklamacje do Fortuny, a jak to nie pomoże, odgraża się pismem do Ministerstwa Finansów.

Nie może być tak jak w twoim przypadku, że zakład z góry jest przegrany ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Odnośnie Stadionu to pytanie brzmi: czy zakład z góry był przegrany?

Odpowiedź: NIE, przecież od roku trąbili w TV i gazetach o tym, że ma byc patron SN i że najprawdopodobniej będzie to Górski. Nawet wczoraj w TV o tym mówili, że kto wie czy w tym miesiącu nie będzie jego nazwisko w nazwie. Fortuna nie dała zakładu na konkurs przecież. Określiła datę na początek Euro i czy będzie konkretne nazwisko w nazwie.

Z tego co się orientuję to w zakładach specjalnych nie muszą byc dostępne wszystkie mozliwe opcje. Czyli albo zakłady masz wygrany albo przegrany i to wszystko, a nie ważne jest to jakie opcje inne były dostępne. Liczy się tylko to co Ty zagrałeś.

Zresztą netowe firmy mają pełno takich zakładów (szczególnie w Anglii). Słynne zakłady długoterminowe na to, że Hamilton będzie mistrzem F1 do konkretnego roku (grane kilkanaście lat temu). Albo można było zagrac na to, ze ksiażę William i Kate będą mieli potomka do 2013 roku. Masz tylko jedną opcję (na tak) i termin kiedy zakład jest rozstrzygany. Nikogo nie obchodzi czy mogą miec dzieci, czy są takie plany itd. Liczy się sam fakt w tym konkretnym dniu.

To co w takim przypadku powiedziec o zakładach w Tobecie gdzie mogłeś zagrac ze nastepnym przeciwnikiem Najmana będzie Kaczor Donald albo Myszka Miki.....

-----------------------------------------

Odnośnie Torresa to pisałbym reklamację! W takim przypadku powinien byc zwrot za zakład.
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Ja mam z kolei taki problem z fortuną: przed meczem Niemcy-Holandia zagrałem z oferty zakład nr 64: &quot;obie drużyny będą wykonywać rzut rożny&quot; - tak mam na kuponie. Kurs 45 - nienormalny. Pomyślałem jednak, że może Holandia będzie tak cisnąć, że Niemcy nie będą mieć ani jednego rożnego i zagrałem to zdarzenie. Do przerwy rzeczywiście ani jednego nie mieli. Ale w 2 połowie już tak. Jaką miałem radość! Idę następnego dnia do kasy i .... zdarzenie o numerze 64 w systemie brzmi: &quot;obie drużyny będą wykonywać rzut karny&quot;. I co teraz? Mam szansę na odwołanie?
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Ja mam z kolei taki problem z fortuną: przed meczem Niemcy-Holandia zagrałem z oferty zakład nr 64: &quot;obie drużyny będą wykonywać rzut rożny&quot; - tak mam na kuponie. Kurs 45 - nienormalny. Pomyślałem jednak, że może Holandia będzie tak cisnąć, że Niemcy nie będą mieć ani jednego rożnego i zagrałem to zdarzenie. Do przerwy rzeczywiście ani jednego nie mieli. Ale w 2 połowie już tak. Jaką miałem radość! Idę następnego dnia do kasy i .... zdarzenie o numerze 64 w systemie brzmi: &quot;obie drużyny będą wykonywać rzut karny&quot;. I co teraz? Mam szansę na odwołanie?

blagam powiedz ze sobie zartujesz i ze to prowokacja
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ja mam z kolei taki problem z fortuną: przed meczem Niemcy-Holandia zagrałem z oferty zakład nr 64: &quot;obie drużyny będą wykonywać rzut rożny&quot; - tak mam na kuponie. Kurs 45 - nienormalny. Pomyślałem jednak, że może Holandia będzie tak cisnąć, że Niemcy nie będą mieć ani jednego rożnego i zagrałem to zdarzenie. Do przerwy rzeczywiście ani jednego nie mieli. Ale w 2 połowie już tak. Jaką miałem radość! Idę następnego dnia do kasy i .... zdarzenie o numerze 64 w systemie brzmi: &quot;obie drużyny będą wykonywać rzut karny&quot;. I co teraz? Mam szansę na odwołanie?
Masz to na papierze (kuponie, te rożne)? Jak tak to co na papierze to twoje, prawo po twojej stronie. Niech płacą za błędy. Ja parę dni przed euro puściłem over3,5 strzałów chorwatów w meczu z irlandią. Myślałem że pewnie zrobią zwrota, ale na szczęście wypłacili.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ewidentnie powinien być przynajmniej zwrot, bo ty grałeś rożne a nie karne i masz na to dowód na wydruku. Karnych pewnie byś nie grał a już pewnie nie za taką stawkę.
Nie tak dawno dużego babola zrobił totolotek jak wystawił kurs na awans do euro Szwecji(pomylili ze Szwajcarią prawdopodobnie) po kursie 7 i kto zdążył zagrać to zarobił. Za swój błąd totolotek zapłacił.
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
A więc już po - napisałem reklamację i po dwóch tygodniach otrzymałem wypłatę wygranej wraz z odsetkami ( ponad 2100 zł ). Czyli warto walczyć o swoje.
 
F 0

fortuniak

Użytkownik
A więc już po - napisałem reklamację i po dwóch tygodniach otrzymałem wypłatę wygranej wraz z odsetkami ( ponad 2100 zł ). Czyli warto walczyć o swoje.
Bardzo mnie ciekawi za co dostales te odsetki??? Bo cos mi sie nie chce w nie wierzyć!
 
Do góry Bottom