>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakład systemowy - prośba o wyjaśnienie

sevenq 0

sevenq

Użytkownik
Witam, jako typowy świeżak mam kilka pytań, dotyczących grania zakładu systemowego. Najlepiej, przedstawię to po prostu na screenie.
Zakładamy że wystawiam 4 spotkania, 3 dość spokojne i do tego 1, bardzo mało wiarygodne z dużym kursem. Załóżmy, że zgodnie z typem Arsenal, Man. Utd i Tottenham odniosą zwycięstwo, a Wolverhampton - przeciwnie, przegrają. Wtedy wchodzą 3 mecze z 4, czyli zakład &quot;wygrany&quot;. W takim przypadku wygrywam 137,61 zł - zgodnie z tym co jest napisane? Czy takie podwyższanie kursy poprzez granie typów na słabszy zespół jest dozwolone i tolerowane przez bukmacherów? Proszę o wyjaśnienie, wolałbym nie spotkać się z wiadomością o zablokowaniu mojego konta. Z góry dziękuję.
 
blackcat 0

blackcat

Użytkownik
Nie ma tu nic niedozwolonego, natomiast nie jest tak różowo jakby sie mogło wydawać.
Wybrałeś system 3 z 4 więc tworzone sa wszystkie możliwe 3-meczowe kombinacje. Rozpisałem je poniżej - są to nr meczy:
- 123
- 124
- 134
- 234
Każda kombinacja to jakby oddzielny kupon AKO. Dałeś stawke 5 i jak widzisz, na każdą kombinację przypadło po 1,25. To 137,61 to MAKSYMALNA wygrana - wtedy gdy trafisz wszystkie mecze i zostaną trafione wszystkie 4 kombinacje.
Jeśli nie trafisz ostatniego meczu to wtedy jedyna kombinacja trafiona to 123 (na wszystkich pozostałych jest ten czwarty mecz). Całkowity kurs tej kombinacji to 2.94 - po pomnożeniu przez stawkę wyjdzie 3,68, czyli jesteś lekko w plecy.
Jeśli obstawisz ten zakład to wtedy bedziesz miec wszystkie kombinacje rozpisane i pokazane ich kursy.
 
Do góry Bottom