>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakład Wielokrotny

A 0

akakj14

Użytkownik
Witam, zaczynam swoją przygodę z zakładami i mam pytanie. Stawiam np. na Cleveland-Boston i typuje do wygrania gospodarzy jak i gości.(typ1 i Typ2) w zakładnie wielokrotnym. Załóżmy daje 10 zł do wygrania mam 50zł. o co w tym chodzi? wygrawam całą kasę, czy jak? Czytałem na stronie bet-at-home w pomocy ale nie moge zrozumieć. pozdrawiam
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
nie wiem czy zrozumiałem, ale jak stawiasz 10 zł i do wygrania masz 50 to oczywiste, że jak ci wejdzie to masz 40 zł zysku.
50 zł - stawka (10 zł) = 40 zł ????
W przypadku przegranej tracisz stawkę :p Pozdro.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
nie wiem czy zrozumiałem, ale jak stawiasz 10 zł i do wygrania masz 50 to oczywiste, że jak ci wejdzie to masz 40 zł zysku.

50 zł - stawka (10 zł) = 40 zł ????

W przypadku przegranej tracisz stawkę :p Pozdro.
nie, tu chodzi o zakład wielokrotny. nigdy nie wygrasz całej kasy (w tym wypadku tych 50zł). Wygrałbyś tyle, gdyby weszły ci oba mecze, co jest niemożliwe bo stawiasz na dwie różne drużyny w jednym meczu. Wygrana Cleveland wyklucza wygraną Bostonu i odwrotnie. W taki sposób nigdy nie będziesz miał zysku, chyba że bedziesz grał np. piłke nożną, tylko wtedy musisz wybrać dwie opcje żeby miec zysk, np. 1 i X, jesli postawisz wszystkie możliwe typy, to bedziesz miał zysk tylko w tym wypadku, gdy wejdzie kurs powyżej 3,0 a w kosza powyżej 2,0. Jeśli już chcesz zagrać zakład wielokrotny, to do meczu w którym stawiasz dwa typy dodaj jeszcze kilka, wtedy bedziesz miał zysk.
 
Do góry Bottom