>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakładanie konta MB

hulio90 1K

hulio90

Użytkownik
Witam
Od pewnego czasu myślę o założeniu konta w Mooneybookers, ponieważ większość bukmacherów internetowych dopuszcza możliwość depozytu i wypłat przez MB. Nurtuje mnie jednak jedna rzecz. Otóż dowiedziałem się, że obecnie zakładając konto musimy zaznaczyć czy konto będzie służyło do celów bukmacherskich czy nie. Wiadomo,że te konto służyłoby mi przede wszystkim do wpłat do buków i stąd pojawia się moje pytanie, jaką opcję wybrać? Słyszałem różne wersje dlatego postanowiłem założyć ten temat i poradzić się bardziej doświadczonych użytkowników. Z góry dziękuję za każdą pomoc✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Normalnie zaznaczasz,że tak.W Skrill Moneybookers doskonale wiedzą,żę Polacy mają konta lub zakładają je w zdecydowanej większości aby dokonywać transakcji do firm bukmacherskich.
Tutaj mamy do czynienia ze zwyczajną sytuacją biznesową.
MB nie zezwala tak bezinteresownie na zkładanie kont dla nas.
Za każda naszą wpłatę do bukmachera Skrill Moneybookers otrzymuje opłatę prowizyjną,którą pokrywa za nas bukmacher( nie wiem jak jest z wypłatami)

Do tego dochodzą setki tysięcy,czy nawet miliony operacji kartą MasterCard wydaną przez MB.
Podejrzewam,że zdecydowana większość transakcji płatniczych pochodzi z wygranych,które gracze wypłacają od bukmacherów właśnie na swoje konta w Moneybookers.
U nas w Polsce rynek portfeli elektronicznych nie jest jeszcze tak rozwinięty ja w Europie Zachodniej.Na zachodzie takie MB czy Neteller są bardzo poularne nie tylko wśród miłośników bukmacherki,ale przede wszystkim portfeli elektronicznych używa się przy gigantycznej ilości transakcji płatniczych w sklepach internetowych,gdzie w kilka sekund można zapłacić za zamówiony towar.
Normalnie bez żadnego strachu zakładaj konto na MB i zamów sobie od razu po weryfikacji kartę.
Będzie Ci łatwiej.Zobaczysz sam na własnej skórze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom