>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakłady AKO: 1.2 - 1.8 Skuteczność jakiej nie widziałeś

adrianinvest 57

adrianinvest

Użytkownik
Witam. Co jakiś czas będę podawał zakłady łączone, (bet365) gram głównie niskie kursy 1.05 - 1.50. Ako w granicach 1.2 - 1.8. Będę podawał również stawki którymi gram. Start to : 2000zł z których będę robił 4000zł Zapraszam

DYSCYPLINA: Koszykówka - Euroliga
GODZINA: 20:00
SPOTKANIE: Olympiacos - Galatasaray
TYP: Olympiacos
KURS: 1.10 ⛔

DYSCYPLINA: Pilka Nozna - Hiszpania La Liga
GODZINA: 20:45
SPOTKANIE: Las Palmas - Villarreal
TYP: NIE padnie bramka samobójcza
KURS: 1.05 ✅

DYSCYPLINA: Koszykówka - Francja Pro A
GODZINA: 20:00
SPOTKANIE: Asvel Lyon Villeurbanne - Orleans
TYP: Asvel Lyon Villeurbanne
KURS: 1.15 ✅

LACZNY KURS: 1.33

STAWKA: 600zl

TYPY TRAFIONE 2/3 ZAKŁAD NA ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adrianinvest 57

adrianinvest

Użytkownik
DYSCYPLINA: Koszykówka - Niemcy Bundesliga
GODZINA: 18:00
SPOTKANIE: BBC Bayreuth - Walter Tigers Tubingen
TYP: BBC Bayreuth
KURS: 1.10 ✅

DYSCYPLINA: Siatkówka - Polska PlusLiga
GODZINA: 17:00
SPOTKANIE: Resovia Rzeszów - Effector Kielce
TYP: Resovia Rzeszów
KURS: 1.03 ✅

DYSCYPLINA: UFC
GODZINA: 18:00 - 20:00
SPOTKANIE: Ian Entwistle - Brett Johns
TYP: Brett Johns
KURS: 1.22 ✅

ŁĄCZNY KURS: 1.39

STAWKA: 1000ZŁ

TYPY TRAFIONE 3/3 ZAKŁAD NA ✅
 
adrianinvest 57

adrianinvest

Użytkownik
Kolego od prawie roku z tego się utrzymuje, więc takie sytuacje się zdarzają! Widać niemasz pojęcia że z bukmacherki w Polsce utrzymuje się tylko 2-3 % grających, reszta czeka na złote kursy po 2zł lub próbuje z 10zł zrobić 10 000 i tak bukmacherzy zarabiają, którzy wyrastają jak grzyby po deszczu. Wiem co mówię kolego... A co do kosza to jeśli nie wiesz, to się nie wypowiadaj bo bardzo często mecze z lig europejskich wchodzą na &quot;styk&quot; a to przez to że oprócz samej gry w kosza chodzi tam głównie o taktykę która jest kreślona z minuty na minutę. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wyobrażam sobie aby taka strategia mogła być skuteczna, ale z ciekawością będę obserwował ten temat. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Granie 1000 zł na kurs 1.30 z 3 zdarzeń no kozacko. Piszesz ze sie utrzymujesz z tego ? Pokaz kupon zagrany za ta stawke ktory tu podales. Grac na zapalki kazdy moze.
 
adrianinvest 57

adrianinvest

Użytkownik
Kolego powiedz mi proszę jak tu się wrzuca zdjęcie to tobie pokaże! Na każde zakłady które tu podałem mam skan mojego zakładu!
 
adrianinvest 57

adrianinvest

Użytkownik
Już doczytałem, muszę mieć przynajmniej 10 napisanych postów, ten jest 9. Jeśli się uda to do każdego zdarzenia będę dołączał skan mojej gry. Bazuje głównie na rachunku prawdopodobieństwa, więc dla laików taki system gry może wydawać się dziwny, ale będziecie mieli okazje się przekonać
 
adrianinvest 57

adrianinvest

Użytkownik
Panowie ruszcie trochę głową i uruchomcie wyobraźnie, jeśli potraficie wytypować zdarzenie z kursem 1.10 na które dajecie 99% powodzenia to jest to przecież czysty zysk, lub dwa zakłady z kursem 1.05 przy obstawieniu 10 000zł wygrywacie 1000zł. Tylko że większość ludzi gra za stówke, dwie i trafiają raz plus raz minus, ale w ogólnym rozrachunku cały czas dokładają... Tak jak mówiłem w Polsce 2-3% ludzi tylko na tym zarabia, a zarabiać trzeba z głową. Pozdrawiam
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Kolego zawodowi typerzy wiedza co sie obstawia.. po pierwsze sporty w których sedzia ma jak najmniejszy wplyw na grę, nie ma wykluczen ( siatka , kosz ) po drugie gra dwódrogowo over/under, wygrana bez remisu, po trzecie grasz sporty druynowe a nie tenis tam na forme ma wplyw jedna osoba a w druzynowce nawet gorsza forma jednej osoby nie przeszdzkodzi, po czwarte zawsze lepiej zagrac dodatnie handi niz ujemne.. i zawsze lpiej postawic na tego w domu niz na wyjezdzie. Zastosuj sie do tego i zarobisz. Pozatym im mniej zdarzen na kuponie tym wieksze prawdopodobienstwo wygranej.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
CHłopie rusz głową, ile razy już sie grało pewniaki typu 1,10 1.20 itp. Zagraj za 1000 dla 100 zł i raz nie wjedzie i co? Musisz odrabiac x 10. Mówie ci, graj po 2 zdarzenia zrob z nich kurs okolo 2 za mniejsza kase i lepiej na tym wyjdziesz. Bukmacherka to matematyka + wiedza z dyscpylin ktorymi sie interesujesz.
 
adrianinvest 57

adrianinvest

Użytkownik
Portowiec, nie będziemy dyskutować. Jak widać każdy ma swoją wizję. Zapraszam do zaglądania tu czasem, mam nadzieję że będziesz miał szansę spojrzeć na temat inaczej. Pozdrawiam
 
adrianinvest 57

adrianinvest

Użytkownik
DYSCYPLINA: Koszykówka - Włochy Lega 1
GODZINA: 18:15
SPOTKANIE: Milano - Cremona
TYP: Milano
KURS: 1.10 ✅

DYSCYPLINA: Wielka Brytania - BBL Trophy
GODZINA: 16:30
SPOTKANIE: Leicester Riders - Plymouth Raiders
TYP: Leicester Riders
KURS: 1.04 ✅

DYSCYPLINA: Koszykówka - Litwa
GODZINA: 16:00
SPOTKANIE: Lietuvos - Pieno Zvaigzdes
TYP: Lietuvos rytas
KURS: 1.18 ✅

ŁĄCZNY KURS: 1.35

STAWKA: 1100zł

TYPY TRAFIONE: 3/3 ZAKŁAD NA ✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Moim zdaniem choćby dlatego nie warto tak grać, nawet jak to przynosi sukcesy bo trzeba obracać za dużymi stawkami. Jeśli przy podobnym ryzyku można dobrać jakieś single po kursach 1,80 - 2,00 lub AKU z wieloma zdarzeniami w podobnych kursach to po co tak grać ? Rok to za mało. Przy takiej taktyce to by trzeba było grać z 10 lat żeby uznać, że jest ok bo odrabianie np 3 z rzędu wtop itd może się zdarzyć. Ja unikam jak mogę niskich kursów bo to zazwyczaj tylko pożywka dla buka. Ryzykujemy swoimi wysokimi stawkami, a często nawet zdarzenia po 1,01 nie wchodzą. Podam spektakularną wpadkę PSG w lidze mistrzów gdzie kurs na awans PSG wynosił ok 1,05. Może w koszykówce jest inaczej i to się nie zdarza. Dlatego będę obserwował. Mimo wszystko jest mi to bliższe niż granie taśm po 2zł aby zostać milionerem ????
 
Do góry Bottom