>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

zakłady które gram za realną kasę - adashmm

adashmm 44

adashmm

Użytkownik
O ile czas mi pozwoli będę wrzucał tutaj typy które sam gram. Nie będę ściemniał, że będą to moje autorskie pomysły, często będą to wyselekcjonowane typy zaczerpnięte z różnych źródeł, które uznam za godne grania i sam obstawię za swoją kasę. Jeżeli ruszy coś u buków internetowych z niższymi ligami polskim to będę rzucał swoje analizy.
Mam nadzieję, że dominującym będzie kolor ✅ZIELONY✅ w moim temacie​
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
zacznę od autorskiego pomysłu na mecz który trwa
Illiabum Clube - Gaia typ:2 (+18,5) po kursie 1,83 bet365 10/10 (+) (nie zapamiętałem wyniku, ale spokojnie weszło)
po 2q wynik 25-20
to tak na próbę, normalnie raczej będę wrzucał typy przedmeczowe
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
12.12.2013r. 00.50 Copa Sudamericana

CA Lanús vs. Ponte Preta 2-0

Drugi z meczów finałowych Puchar Nissan Sudamericana

Tuz przed 1 naszego czasu dojdzie w Argentynie do wielkiego święta, Lanus po remisie w pierwszym wyjazdowym meczu (1-1) ma okazję zdobyć puchar na własnym terenie. Wynik poprzedniego meczu gwarantuje nam, że Lanus nie zadowoli się remisem. Także pod kontem mojego typy tamten wynik jest ok. Co prawda piłkarze Lanus odczuwali niedosyt po remisie w Brazylii bo prowadzili 1-0, a skończyło się 1-1, jednak przed meczem remis był planem minimum który wykonali.
A teraz kto z kim gra. Lanus czołowa (wicelider) drużyna argentyńskiej ligi, mierzy się ze zdegradowaną już z brasilijskiej Serie A Ponte Pretą, której bym nie lekceważył ponieważ w drodze do finału pokonali m.in. Sao Paulo czy inny argentyński klub CA Vélez Sársfield i tu uwaga (1 mecz 0-0, a drugi 0-2 czyli wygrana na wyjeździe) Jednak dziś stawiam na gospodarzy. Jak podaje strona Lanus u gości sporo absencji, natomiast gospodarze wręcz przeciwnie,do kadry meczowej w stosunku do pierwszego meczy wchodzą paragwajczyk Victor Ayala (13m/1g) i Oscar Benitez (3/1), a ubywaj Jorge Pereyra Diaz 13/2 (kartki). Absencje Ponte: Uendel (51/2) Adrianinho (25/3)
Przejrzałem jeszcze na szybko ilość występów poszczególnych zawodników z wyjściowych jedenastek. U gości jest kilku zawodników którzy nie mają nawet 10 występów w zakńczonym już sezonie...świeżość po ich stronie..? Raczej świadczy to o poziomie, choć nie wiem co grają. W Lanus pod tym względem zawodnicy bardziej ograni w tym sezonie


Gram zywcięstwo gospodarzy: + własne boisko, kibice, atmosfera, braki kadrowę Ponte i wzomocnienie kadry Lanus oraz sytuacja w rodzimych ligach. Jedyny argument przeciw to poprzednie rundy pucharu w wykonaniu Ponte...zaskakująco i niezrozumiale dobre. No ale zobaczymy.
TYP: 1 1,49 pinnacle 6/10 + 2,94j
TYP: 1 (-1AH) 1,88 pinnacle 4/10 +3,52j
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
Koszykówka PUCHAR ROSJI
15.12.2013r. godz.10.00

Nizhny Novgorod vs Triumph
TYP: 1(-2,0) 1,85 bet365 7/10 -7j

Dla gości puchar nie ma znaczenia - trener zapowiada grę zmiennikami. Podstawowi zawodnicy mają odpuszczone. Kursy już niestety się odwróciły i teraz na win gospodarzy jest 1,68 na gości 2,25. Biorą pod uwagę zapowiedzi trenera uważam że warto zagrać w stronę gospodarzy. Początkowo pisałem że goście teoretycznie mocniejsi...ale jak jeszcze poanalizowałem trochę ten mecz to doszedłem do wniosku że chyba wcale tak nie jest. Tabela ligi rosyjskiej sugeruje że to dwa wyrównane team`y.Więc mecz u siebie, olewka gości, chęć wypracowania jak najwyższej przewagi punktowej przed rewanżem. Jeżeli dobrze wszystko obczaiłem to w przypadku wyniku 1-1 w dwumeczu, zdobyte punkty decydują o awansie. To wszystko daje mi obraz zwycięstwa gospodarzy

Goście wpadną na meczyk połączonymi siłami zmienników i zawodników z drugiej drużyny. A w związku z tym że będą grali rewanż to chyba nawet można mocniejszy handicap puścić bo gospodarze powinni wypracować maksymalną przewagę przed drugim meczem, który odbędzie się 5. lutego...
Jedyna kwestia która mnie niepokoi to zaangażowanie gospodarzy, ale poprzednia rundę wygrali z zespołem z niższej ligi więc może widzą jakiś sens w graniu w tych rozgrywkach. Triumph zaczyna przygodę z pucharem od tego etapu i może faktycznie im nie po drodze. Albo liczą że rozstrzygną sprawę w meczu u siebie
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
Boliwia
Oriente Petrolero vs. The Strongest
TYP: 2 i over 3,5 bet365 kurs 2,0

Mecz za 5 min więc szybko, zwyciestwo Strongest &quot;przesądzone&quot; a skoro w gospodarzy grają zmiennicy to i over będzie pokryty. Czysta 2 już bez sensu 1.12...

e: sorry 8/10j
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
Oriente Petrolero vs. The Strongest

TYP: 2 i over 3,5 bet365 kurs 2,0
⛔ wynik 0-2 -8j

Mecz za 5 min więc szybko, zwyciestwo Strongest &quot;przesądzone&quot; a skoro w gospodarzy grają zmiennicy to i over będzie pokryty. Czysta 2 już bez sensu 1.12...

e: sorry 8/10j
trochę późno rozliczam ten tym i nie ma opcji edytuj więc cytuje...
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
17.10.2014 godz.20.00
Rugby Challenge Cup
Bordeaux - Edinburgh TYP: 2 (+17,5) betsson 1,85 9/10 +7,65j. WYNIK 13-15

Z tego co wyczytałem to gospodarze zagrają składem rezerwowym a w azwiązku z tym mecz powinien być na styku. Dla porównania bet365 ma linie +14,5 pokursie 1,72.
Nie będę się silił na analizę bo nie po to założyłem ten temat. Liczę że kolor zielony będzie najważniejszy
e: kurs na czystą 2 był 5,5
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
17.10.2014 godz.18.00

Austria, Regionalliga Mitte
SK Austria Klagenfurt - Blau Weiss Linz TYP:1 1,66 bet365 8/10 3-1 +5,28j
19.10.2014 godz.10.00
Austria, Regionalliga Ost (East)
SV Neuberg - SV Mattersburg II TYP: 2 dnb 1,80 bet365 8/10 1-1
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
#11 (zaczynamy numerować kupony)
18.10.2014 godz.16.15
Rugby, Europe, Champions Cup

Glasgow Warriors - Bath Rugby TYP: 1 (-1,5) betsson 1,85 8/10 +6,8j.

Tu też betsson ma linie niższa o 1pkt od bet365

#12
17.10.2014 godz. 19.30
Germany DEL
Adler Mannheim - Dusseldorfer EG TYP: 1 (-1,5) kurs 1,62 bet365 8/10 3-2 -8j
 
Do góry Bottom