>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zakłady na żywo - piłka nożna

M 0

mikesyney

Użytkownik
Hej,

ostatnio że tak powiem bardzo się zdenerwowałem na betfair:

Moja historia przedstawia się tak, że wczoraj postanowiłem sobie tam zagrać zakłady na live. Wszystko pięknie ładnie pisało, że zakłady będą dostępne &quot;na żywo&quot;. A tu się okazuje wał, że owszem one były dostępne przed rozpoczęciem meczu, ale w trakcie meczu rynek cały czas był zawieszony. Dopiero były zakłady odblokowane w przerwie meczu po 45 minutach, a później po przerwie znowu do końca meczy widniał piękny napis &quot;rynek zawieszony&quot;.

To ja się do kurka babci pytam, czy ten mecz był do prawdy dostępny na żywo? nie wiem czy można to tak nazwać, skoro w trakcie meczu nie można obstawiać...

czy spotkał się ktoś z taką sytuacją? może jestem nie doświadczony i istnieją rynki, na których pisze &quot;rynek dostępy na żywo&quot; ale dostępne są one przed meczem i w przerwie meczu? jeśli takie są - proszę o radę jak takowe rynki zauważyć? czy to co oni wczoraj zrobili to był błąd? czy moze jakiś wałek? o ja tego nie rozumiem...

prosiłbym o wyjaśnienie ????
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Niestety ale w tym tygodniu trafiłem już na trzeci mecz zawieszony. Jeden w przerwie zrobiony na all green, dwa pozostałe odpuściłem. W zeszłym tygodniu była podobna sytuacja z zawieszaniem (tutaj miałem wtopę). Warto zajrzec na forum betfair, czasem są informacje, czy rzeczywiście mecz będzie na żywo. Zawsze się tłumaczą problemami technicznymi. Czasem mają rację z tymi problemami, jak nie ma transmisji to zawieszają i odwieszają tylko w przerwie. Ostatnio ten sammecz w bet365 też mecz na żywo został zablokowany, można też sprawdzić inne buki, czy oferują dane spotkanie jako &quot;live&quot; chocby z ciekawości.
Czasem nie warto poza głównym sezonem w piłce, grać lig norweskich, rosyjskich, meczów towarzyskich klubowych przed meczem (zwłaszcza kilka chwil przed meczem), bo takie są efekty. Chociaż w zeszłym sezonie zdarzały się nawet zawieszone pojedynki w lidze hiszpańskiej.

Gdyby tak betfair miał jakąś solidną konkurencję, a tak to dyktują warunki jak monopoliści.
 
M 0

mikesyney

Użytkownik
o to odpowiedź na mojego e-maila:
Dziękujemy za nadesłany email.
Uprzejmie informujemy, iż w wyniku problemów technicznych, które były poza naszą kontrolą, nie byliśmy w stanie odebrać sygnału telewizyjnego z tego spotkania. W związku z tym zdecydowaliśmy, iż rynek ten nie będzie dostępny &#39;na żywo&#39; pomimo wcześniejszych zapowiedzi.
Przepraszamy za wynikłe problemy oraz wszelkie niedogodności z nimi związane.
Aby uzyskać więcej szczególowych informacji prosimy o kontakt na poniżej podany email/adres.
Z poważaniem
BTW, a na forum betfair to gdzie najlepiej szukać info o tym, czy mecz na pewno bedzie na żywo? w dziale &quot;Soccer&quot;? czy jest jakiś osobny temat? ????
 
B 0

behemot

Użytkownik
Nie są to na pewno sytuacje nagminne, ale nie do uniknięcia czy to w bwin/b365/betfair itd.
Większość osób/livetraderów prowadząc dany mecz korzysta z przekazów satelitarnych. Wiadomo jak to bywa - operator, który rezyduje np. na Malcie odbiera sygnał z meczu ligi rumuńskiej realizowany przez tamtejszą telewizję. Pojawiają się problemy na łączach, obraz znika, co w takim momencie zrobić?
Jedyne wyjście to zawieszenie rynków, w przeciwnym wypadku doszłoby do dużych nieprawidłowości.
Na pewno nie są to momenty miłe, zwłaszcza jeśli się ma kupon w toku i sytuacja na boisku tak się ułożyło, że na pewno można byłoby &#39;zgreenować&#39;, ale jak to w życiu - trzeba na wszystko brać poprawkę.
Pozdr.
 
K 0

kolorowanka

Użytkownik
Witam,robił ktoś w ostatnim tygodniu wypłaty z betfair na moneybookers,mija tydzień a środków nie ma,suport pisze że to kłopoty techniczne a czas mija i nic.Oczywiście dodam że konto jest zweryfikowane i przelewy w obie strony były dokonywane wielokrotnie.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Unibet - Zakład bez ryzyka - 100 % do 200 PLN !

Aby otrzymać bonus należy
1. zarejestrować konto w Unibet z promocyjnego linku
2. Zaakceptować bonus w zakładce Moje Konto
3. Obstawić zakład przedmeczowy o wartości do 200 PLN i kursie min. 1,40
Jeśli zakład okaże sie przegrany Unibet zwróci Ci kwotę do 200 PLN w środkach bonusowych ! (Aby go wypłacić należy obrócić x6 razy po kursie min 1,4. Więcej informacji na stronie Unibet.
 
S 0

saszarks

Użytkownik
witam ja robiłem wypłatę betfair na moneybookers, w niedziele wczoraj łaskawcy mi przysłali pisząc ze maja usterkę techniczna kasa juz wypłacona pozdrawiam
 
gkptgk1986 0

gkptgk1986

Użytkownik
Witam.
W niedziele wypłacałem pieniądze z Betfair za pośrednictwem Moneybookers.Wczoraj wróciły one na moje konto w betfair.Z betfair otrzymałem maila ze to nie jest ich wina i ze prawdopodobnie chodzi o moje konto w moneybookers. Nie wiem kogo za to winić?
 
Do góry Bottom