>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakłady na remis, jak grać?

F 46

feniks2003

Użytkownik
Witam

Mam pewien problem, a raczej dylemat jak grać mecze obstawiając remisy z użyciem MAXIKOMBI, tak by minimalizować wkład, a maksymalizować zyski przy pewnych założeniach. Przypuśmy że średnio trafiam 4/10 spotkań remisowych. Chciałbym tak ustawić MAXIKOMBI by w przypdku:

- 4 wygranych zwracana była pełna stawka
- 5,6 wygranych dawało zysk, pozwalający na zagranie przynajmniej dwóch następnych kuponów
- 7,8,9 wygranych dawało dobry zastrzyk gotówki
- 10 wygranych zawsze obstawię na farta za 1zł ????

Kobminowalem już na różne sposoby i chyba najlepsze jest zagrać 4z10 70% stawki ogólnej, a 7z10 pozostałe 30%. Wtedy mniej więcej przy 4 zwraca mi się kwota.

Chyba że ktoś ma inny pomysł na granie MAXIKOMBI.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W necie znajdziesz przydatne narzędzie o nazwie kalkulator bukmacherski.
Poćwicz nim różne symulacje, wpisując kursy i ogólną kwotę stawek.
P.s: nie podałeś dyscypliny, a remis remisowi nierówny: inny kurs ma w piłce nożnej a inny w hokeju...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Kiepski to biznes. Zobacz ile spotkań kończy się remisem w poszczególnych ligach piłkarskich. Potem popatrz na kursy remisów i daj sobie siana.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Czemu kiepski biznes? Jeżeli trafia ze skutecznością 40% kurs 3.0-3.2 to nawet grając płaską stawką będzie na ✅ Każdy kurs jest zaniżony przez marże buka i tego nie przeskoczysz. Ja to odbieram, że feniksowi nie wystarcza zysk z płaskiej stawki i chce podnieść sobie zysk i wątpię, że zrezygnuje z czegoś na czym zarabia.
 
F 46

feniks2003

Użytkownik
Zysk z płaskiej stawki jest całkiem dobry, ale ostatnio trafiłem 6 spotkań z 10, to zacząłem się zastanawiać czy nie lepiej puszczać takie opcje kombinacyjne dodatkowo. Tym bardziej że jak trafię 1/10 a zdarzyło się to tracę 70% wkładu.
Szukam dobrego rozwiązania, gdyż np grając od 3z10 w górę, przy 4,5,6 trafieniach miałem lepsze zwroty, niż grając od 4z10.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Zysk z płaskiej stawki jest całkiem dobry, ale ostatnio trafiłem 6 spotkań z 10, to zacząłem się zastanawiać czy nie lepiej puszczać takie opcje kombinacyjne dodatkowo. Tym bardziej że jak trafię 1/10 a zdarzyło się to tracę 70% wkładu.

Szukam dobrego rozwiązania, gdyż np grając od 3z10 w górę, przy 4,5,6 trafieniach miałem lepsze zwroty, niż grając od 4z10.
Jak tak trafiłeś raz to .. drugi raz będzie za x czasu. Natrafiłeś na odchylenie niestandardowe. Możesz próbować ale wiedz, że nie będzie tak kolorowo ;)
 
Do góry Bottom