>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakłady on-line - kilka pytań

krisss 0

krisss

Użytkownik
Mam kilka pytań odnosnie Zakładow przez internet
1) jak wiadomo od 18lat no a 18 za 1,5roku więc jesli podam swoje dane to czy moje konto moze zostać usunięte lub cos w tym stylu?
2) Nie mam obecnie konta bankowego ale czy dało by się poprostu wpłacać przelewem na konto Bwin i aby tam sie to wszystko trzymało?

Mam zamiar wybrac bwin polecacie coś lepszego?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
1 podajac twoje prawdziwe dane jak nie masz 18 lat nawet nie uda Ci sie zarejestrowac bo wyskoczy komunikat ze muszisz miec 18lat.
2 no pewnie ze tak
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
to nie przejdzie napewno, jak sie skapuja od razu zablokuja konto. albo kiedys skazac Ci wyslac skan dowodu przed wyplata i lezysz. lepiej zalozyc na rodzicow... brata czy tam siostre
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
Pytałem już raz ale zapytam tutaj, wyczytałem ze wyplata min. to 120zł czyli jesli mam na koncie 100zł to nie moge wyplacic 80?
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
I ostatnie chyba pytanie ???? Zastanawiam się nad BetGun, czy posiada bogatą oferte ? Aha i wyczytałem cos takiego &#39;kasa znika automatycznie z konta&#39; czyli o co chodzi?

Ale jakoś bardziej ciągnie do Bwin ???? Moge prosic o jakies opinie?
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
a co sadzicie o GB? dobre dla poczatkujacych?
oferty bukmacherów są porównywalne, ale moim zdaniem jedyne, czym wyróżnia się bwin to bardzo szeroka oferta, ale kursy słabe.
tak jak napisal rycerzx, w sumie kazdy buk jest dobry, bwin ma kosmicznie duza oferte, mozna tam grac chyba wszystko, maja bardzo bogaty live
co od innych to sa porownywalne, poszukaj sobie jakiejs fajnej promocji dla nowych uzytkownikow i zaloz konto, np teraz jest w betsson podwojenei depozytu do 111zł (czyli wplacasz 50zl, oni ci daja drugie 50zł, wplacasz 111zl a oni ci daja drugie 111zl i masz 222zl itd; ale jak wplacisz 200zl to ci dadza tylko 111zl :/)
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
kriss najlepiej wlacz sobie rozne stronki bukow i poprzegladaj jaka maja oferte z tego co chcesz grac... czy np tylko opcje 1x2 czy typy na 1polowe, under over, handicap. w zaleznosci co kto potrzebuje
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
Wybrałem BaH na początek... Jest podwojenie depozytu ogolnie pierwsze wrazenie na ✅
Wpłaciłem pieniądze przelewem tylko że przez poczte:/ czy jest jakas roznica w czasie?
 
tvn24 0

tvn24

Użytkownik
jak wpłaciłeś wczoraj to troche poczekasz ze względu na dzisiejsze święto, a jutro nie wiem jak pracują banki i poczta, w każdym razie ok wtorku kasa będzie na koncie buka bedziesz mógł grać ????
 
Do góry Bottom