>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakłady przez internet ;]

korton 6

korton

Użytkownik
A jakies dokladne informacje , na jakiej zasadzie to bedzie dzialac , bo nie wyobrazam se czegos taakiego u &quot;ziemniaka&quot;
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Co tu sobie wyobrażać? Strony internetowe naziemnych już od dawna są skonstruowane w taki sam sposób, jak bukmacherów stricte internetowych. Już dzisiaj masz możliwość logowania, zrobienia i zapisania kuponu (od razu z odliczonym podatkiem). Jedyne czego brakuje to możliwości wpłaty i &#39;trzymania&#39; tam pieniędzy, ale systemy już od dawna są gotowe.

Skoro stacjonarni mają sporo swoich kolektur to wiadomo jaką drogą będą odbywały się wpłaty i wypłaty. Ciekawe tylko czy zdecydują się na jakieś dodatkowe metody wpłat (te są z ich punktu widzenia darmowe i potrzebne), a przede wszystkim wypłat, ale to chyba mniejszy problem.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dzisiaj postanowiłem wpłacić okrągłą sumkę do Milenium i oto pierwsze spostrzeżenia:
- założenie konta i weryfikacja odbyły się bardzo szybko i sprawnie więc ✅
- wpłata czyli przelew i księgowanie odbyło się identycznie jak w Fortunie (czekałem 3 minuty na kasę na koncie) więc ✅
- oferta całkiem fajna i przejrzysta więc ✅
- zawieranie zakładów - kupony za 2-20zł bez problemu są przyjmowane, niestety kupony za 50-100zł to już kilka minut autoryzacji (w moim przypadku blisko 5 minut czekania by dowiedzieć się że nie mogę zagrać za 100zł solo kuponu po kursie @3 i za 75zł dubla po kursie 3,5 na zupełnie inne spotkania). Dla porównania Fortuna przyjęła mi taki kupon bez problemu za 500zł! Więc wychodzi mi po pierwszym dniu, że za większą kasę normalnych spotkań tutaj się nie pogra. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w najbliższych dniach... ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
skalus 63

skalus

Użytkownik
Panowie pytanko.Jestem na głównej stronie milenium i nie widzę tych zakładów LIVE&lt;w fortunie nawet jak nie jestem zalogowany to jest - działa Live mogę na niego wchodzić itp&gt;
Założyłem konto wszystko ok tyle że jeszcze nie mam gotówki na koncie.
 
M 0

mlodyy

Użytkownik
W Milenium nie ma na chwilę obecną zakładów Live. Może kiedyś się pojawią.
Inna sprawa, zakłady przez internet w Milenium nie działają całą dobę.
Przed chwilą dostałem komunikat:
Zawieranie zakładów jest zablokowane. Zapraszamy w godzinach 8:00-23:59
Jak dla mnie ⛔
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
@temp
Nie o takie ograniczenia mi chodziło. Tylko o takie o jakich pisał c1amak
Co do zakładów live to można napisać wiadomość do nich.
Dali nawet info, żeby zgłaszać problemy z działaniem strony...
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
A wiadomo kiedy będzie można grać w Milenium zakłady LIVE takie jak są w fortunie?
Ktoś kto wpłacił tam pieniążki niech napisze jakie internetowe kupony można tam puszczać...ekupony czy np można wybierać mecze i grać je z oferty...prosze o szczegóły??
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
A wiadomo kiedy będzie można grać w Milenium zakłady LIVE takie jak są w fortunie?
Ktoś kto wpłacił tam pieniążki niech napisze jakie internetowe kupony można tam puszczać...ekupony czy np można wybierać mecze i grać je z oferty...prosze o szczegóły??
może ktoś mniej więcej odpisać?
 
spoke 11

spoke

Użytkownik
Wpłacając pieniądze na konto gracza internetowego masz do wyboru ofertę z zakładki :
&quot;Zakłady internetowe&quot; i z nich możesz tworzyć kupony do gry.
Suma wpłaty i wypłaty jest chyba dowolna i udzielana poprzez Twój Bank-&gt;Transferuj.pl-&gt;Milenium.
Po roztrzygnięciu Twojego kuponu wygrana jest automatycznie doliczana do stanu konta.
Co do zakładów internetowych &quot;Live&quot; to na razie nic nie wiadomo...
 
Do góry Bottom