>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zaklad expert

P 0

pub

Użytkownik
Witam
Mam pytanie dotyczące Zakladu Expert w Fortunie. na stronie internetowej fortuny tworze sobie wirtualny kupon ze wszystkimi meczami ligi(dajmy na to) niemieckiej. Po prawej stronie w e-kuponie pojawiaja sie mecze wraz z moimi typami, jednak przy kazdym z nich widnieje czerwony minus, ktory oznacza: &quot;Ako min.9 &quot;
O co chodzi? Czy coś robie zle?

P.s Ako po wyborze 10typow wyszlo mi w granicach 200...
Pozdrawiam
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
nie wiem dlaczego takie coś ci wyskoczyło, ale w fortunie we wszystkich tego rodzaju zakładach jest limit do max 9 na jedno spotkanie, jeśli nie masz tam takiego kursu, i jesteś pewien że tam pisze min nie max to znaczyło by że to zwykły błąd na stronie
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Witam
Mam pytanie dotyczące Zakladu Expert w Fortunie. na stronie internetowej fortuny tworze sobie wirtualny kupon ze wszystkimi meczami ligi(dajmy na to) niemieckiej. Po prawej stronie w e-kuponie pojawiaja sie mecze wraz z moimi typami, jednak przy kazdym z nich widnieje czerwony minus, ktory oznacza: &quot;Ako min.9 &quot;
O co chodzi? Czy coś robie zle?

P.s Ako po wyborze 10typow wyszlo mi w granicach 200...
Pozdrawiam
U nich ako to ilosc meczy ????
Czasami maja ograniczenia w nizszych ligach &#39;ako min. 3&#39; i trzeba minimum 3 spotkania na kuponie zagrac. Wyskoczylo Ci ako min. 9 bo zapewne w tej lidze jest 9 spotkan na kolejke a zeby zagrac zaklad typu ekpert trzeba wytypowac wszystkie mecze kolejki.
 
Do góry Bottom