>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zaklady wirtualne w sts

julek 421

julek

Użytkownik
cos na ten temat moze ?
tzn Wasze spostrzezenia co do tego jak wygrac ?

ja moge sie podzielic takim czyms:
7,2 na 4 gole i 18.6 na dokladny 2-2. jezeli wystepuja jednoczesnie warte sa zaryzykowania i zagrania tych 4 bramek i wyniku 2-2. Naprawde czesto wpadaja warto zwrocic na to uwage
 
lokosz 0

lokosz

Użytkownik
wirtualne zakłady live w sts
Witam serdecznie ???? Ja od samego początku gdy wprowadzili ten system bardzo się interesowałem tym. I doszedłem do kilku ciekawych wniosków.
Jeżeli gra Borussia z jakas druzyna warto stawiac jest ze będą 4 bramki badz 1-0 dla faworyta. Bo na borussie jest zazwyczaj bardzo duzy kurs.
Sam gram na wynik 0-3 dla niefaworyta. Kurs waha się od 30-75 zl. Ostatnio trafiłem mecz 0-3 właśnie za 75 zl i wygralem 138 za 2 ;] Bardzo siesząca wygrana ;]
Tak samo gdy grany jest mecz Zółci kielce z kims i nie są faworytami zazwyczaj zwycięzają 2-1 lub 3-0
Mecz Słowenia-Kamerun konczy się wynikiem 4-0 dla Sloweni.
I jeszcze jedno. Warto jest powtarzać ostatni wynik. Tj grac dokładnie taki sam jak padl w poprzedniej turze gdyz bardzo, ale to bardzo często wynik jest powtarzany i rownie często odwracany tylko. Np gdy byl wynik 1-2 nast prawdopodobny to 2-1 badz powtorzony 1-2.
A wy macie jakies swoje spostrzezenia? Podzielcie się z nami a razem napewno ogramy buka!
 
K 0

karol89

Użytkownik
Grałem, szybka kasa przede wszystkim.
Postawiłem na piłkę nożną. Można jeszcze wyścigi psów, koni, żużel. Na żużlu i wyścigach można ładnie zarobić, nie zawsze pewniaki to dobre rozwiązanie, myślę że nie ma tu jakiejś reguły, po prostu patrzeć na kursy i nie szaleć za bardzo z chęcią odegrania. To nie jest to samo co Live, nie jest to na pewno rozwiązanie dla tych co mają pustą kiesę. Meczyki są fajne i można się trochę pośmiać ???? :]
 
rocco_1906 0

rocco_1906

Użytkownik
ja wczoraj i dzisiaj sie w to zabawiłem i pare dyszek wpadło ???? grałem na dokładne wyniki ????
a to co zauważyłem to to że nie padają po sobie identyczne wyniki.wczoraj i dzis w 10 ostatnich podawanych wynikach ani razu nie było takiego samego rezultatu w meczu po meczu.
w tych wynikach ktore zaobserwowałem srednia strzelanych bramek to 2-3.duzo rzadziej są mecze w ktory pada 0-1 lub 4 gole.
ogólnie.. całkiem miła zabawa jeśli gra sie za nie dużą kase dla samej rozrywki ????
 
F 0

fafal03

Użytkownik
No mi niestety zjadlo 50zł. U mnie najczesciej jednak wyniki 1:0 0:1 padaly. Stawialem na niefaworyta, ale mysle ze bardziej oplaca sie na wyniki lub ilosc goli.
 
P 0

piotrekrst

Użytkownik
Ja z kolei uważam, że gdy są mecze miedzynarodowe czesto padają wyniki 4;0, 0;4 lecz tylko gdy kurs na faworyta wynosi 1,7, 1.8 lub 1.9. Czesto tez mozna zaobserwowac że wyniki idą w parach, kilka wyników meczy z rzędu jest nastepujących:
1;2
1;2
1;0
1;0
1;3
1;3
itd.

Co do żuzla, ok. 70% wygranych jest przez motory z drugim co do wielkosci kursem, przykładowo mamy kursy:
1:4.7
2:2.8
3:3.2
4:5:8
To zawodnik z numerem 3 wygrywa ;)
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Mi też podoba mi się ten kurs na 4gole 6,5-7. Można zastosować progresję typu 1,2,4,7,11 itd. Kiedyś tak się pobawiłem i na mały plus wyszło. Tylko trzeba troche czasu mieć aby w punkcie posiedzieć. A dziś też przy okazji puszczania zwykłych kuponów, spojrzałem na ekranik, nie było w ostatnich wynikach 4golowego, to dałem za piątaka na 4 gole i weszło ????
 
P 0

piotrekrst

Użytkownik
Dzisiaj przy okazji obstawiania zwykłych meczy z rana w stsie postawiłem mecz (bo był grany żółci kielce - zieloni warszawa) na zółtych tak jak pisał lokosz (nie byli faworytami był kurs 3.7) i co? postawiłem za dyche i wygrali 2;0 , dzięki ;)
Wstawiajcie tu swoje spotrzeżenia, bo powtarzalność jest duża ????
 
B 0

bruno

Użytkownik
grałem 8 meczy z rzędu i cały czas wygrywali faworyci, różne były wyniki i myśle że remis pada rzadko iż gdyż przez 10 meczy z rzedu nie było ;p pozdrawiam
 
P 0

piotrekrst

Użytkownik
Powiem wam jedno, system tych wirtualnych gier sie zmienił.
Teraz jest nie do ogarnięcia ;))
Dziś w godz 13-14 było 5 remisów pod rząd w piłce nożnej, a następnie wygraną dzielili się faworyci i ci &quot;nie-faworyci&quot; przez kilka meczy.

Co do żużla też się zawodzę ostatnimi czasy. Wygrywają rózne kursy i niskie i wysokie i średnie na przemian lub kilka razy z rzędu same niskie, co wcześniej nie miało miejsca NIGDY.

Myślę że przynosiły wirtualne zakłady STS-owi troche straty, bo ludzie zaczeli kombinowac jak tu wygrac, a tu STS zmienil systemy tych gier i jest ciężko cokolwiek trafić. WIększość ludzi zaobserowałem że wychodzi po ostatnich zmianach na minus.
Jakby nie było - jest to zrobione żeby STS zarabiał a nie my ;)
 
m4zi 0

m4zi

Użytkownik
zgodzę się z przed mówcą, bylem 2 dni temu - dalo sie ogarnąć to, wczoraj byłem to na 17 stawianych 3 weszły...
 
K 0

krystian66

Użytkownik
Żeby grac w te wirtualne zakłady najmniejsza stawka to 2 zł ? I co ile można stawiać na kolejny mecz/wyścig bo u mnie jeszcze to nie działa a chciałbym wcześniej wiedzieć ????
Stawia się tam tylko na max jedno wydarzenie ? Przykład: Podbijam i mówie, że chce postawić za 5 zł na mecz o numerze 666, otrzymuje kupon i czekam na wynik. Postawiłem na drużyne gospodarzy która wygrała i odbieram hajs po ukończeniu tak ? O to chodzi ?
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Tak o to chodzi ???? Ja progresją zacząłem grać na żużel jak wprowadzili to popłynąłem troche hajsu ale i też do przodu było - teraz grając kilka razy pod rząd przykładowo 3 co miał kurs 3.40 a w nastepnej gonitwie na zawodnika numer 3 STS oferuje kurs 2.30 co mija sie z celem ???? tak więc jak najdalej sie trzymać od tych wirtualnych
 
G 0

gibon16

Użytkownik
w tym tygodniu będąc w sts zauważyłem że teraz bardzo dużo wyników się dubluje np jest 5 remisów pod rząd albo w żużlu w jednym dniu były że ostatnio wygrali 4 1 4 1 a nastepnego dnia 4 4 1 4 1 1 1 i w tym tygodniu bardzo mało bramek padało i że jeśli bramka nie pada w pierwszej akcji to będzie mało bamek w meczu
 
L 0

luter-78

Użytkownik
gdy akcja zaczyna się na prawą stronę 99% padają 4 bramki, 1 akcja na lewo wchodzi tylko z 4, bardzo często kręcą się wyniki 1 bramkowe, jest też jedna konfiguracja 4,1,3,1,2,1,1,1(ilość bramek), ale niewiem czy jeszcze chodzi, bo kilka tygodni temu na niej wygralem, a teraz kilka razy myślałem że zaczyna się seria, a tu kicha poszły 3 bramy pod rząd
 
lokosz 0

lokosz

Użytkownik
Podziele sie teraz z wami swoimi spostrzezeniami ????
Dalej 3mam sie twardo że Stawianie na Żółtych kielce to dobry interes. Ale zauwzylem takze nową zależność. Gdy grają zółci wynik to 2-1 i 3-0 takw iec mozna smialo gran na 3 bramki po średnim kursie 4.20
Nastepnie. Bardzo czesto powtazają wynik 1-0 ale tez go odwracają. Ostatnio taki wynik byl 6 razy z rzedu tyle ze w różnej kombinacji.
Drużyna Porto flames nigdy nie przegrywa a gdy juz gra to wynik jest 3-1 lub 1-0
Bardzo dobrym Typem pewnm na 100% jest Druzyna Chile grająca w czerwonych strojach jak hiszpania. Gdy oni grają to mozliwe są tylko 2 wyniki 4-0 dla nich i 1-0 dla nich.
Srebrni Wodzisław przegrywają tylko z zółtymi i czesto remisuja a poza tym wygrywają.
Nie polecam grania Typu 3-0 i 0-3 gdyz bardziej prawdopodobne i czesciej spotykany jest wynik 4-0 i 0-4

CIEKAWOSTKA
Jeśli chcecie zaimponować kolegom i w trakcie grania meczu przewidziec wynik to jest kilka sposobów.
Tak wiec jesli pierwsza akcja idzie na prawą strone pewne jest na 100% a nie jak 99 jak napisal wczesniej kolega że będą 4 bramki. Z kolei na lewą strone gdy jest akcja raz w zyciu slyszalem bo nawet nie widzialem zeby byla bramka i 4 gole. I to strzelona z karnego ale to jest tylko 1% szans ze cos takiego się wydarzy.
Gdy przy 2 akcji piłka idzie w prawą strone pewne jest ze będą 3 bramki. Jezeli jedna druzyna strzeli przy 2 akcji a nie będzie przy piłce przy 3 akcji to pewne jest ze ich przeciwnicy zwyciężą 2-1
Jeżeli pierwsza akcja prowadzona jest na prawą stronę i jedna druzyna zdobęcie 2 bramki a przy 3 akcji przy piłce będą przeciwnicy 100% remis 2-2
Jeżeli akcja idzie na prawą strone czyli 4 gole i przy 2 akcji strzelają przeciwnicy na 1-1 to wynik będzie 3-1 i na 90% dla zdobywców 2 gola.
Jeżeli przy 1 akcji w srodku boiska któraś z druzyn będzie szła na 4 gole i na srodku piłka zostanie przechwycona pewne jest że w meczu będzie wynik 0-2 nie wiem tylko czy dla gospodazy czy przyjezdnych.
Warto takze wspomniec ze druzyna Chelcea Pretorians często strzela 4 bramki ale zazwyczaj jest to 3-1 i 2-2
Dróżyna Zieloni warszawa bardzo często zwycięża 2-0

Zajmuje się także typowaniem Koni. Żużlu i psów nie tykam ale jesli juz mam cos wybrac to w psach stawiam zawsze na 6. Często wygrywa.
Wracając do koni. Podam wam konie która bardzo często wygrywają lub są w TP (pierwsza trójka) a są to:
Minister Tylko
Wielka miłość
Mirabelka
Pix Pax
Trudna miłość
Hrabia
Czerwona Twarz

Reszta wyleciala mi z glowy ale jestem w sts codziennie i postaram sie codziennie pisac swoje uwagi. Prosze was o to samo. Razem ogramy buka!!!!!​
 
G 0

gibon16

Użytkownik
dzisaj byłem o godzinie tak koło 11 i od 8 meczy nie wygrala drużyna 1 ciagle albo dwa albo remis dopiero w 9 spotkaniu wygrala jedynka . w psach znów było dużo powtórki 331311
 
P 0

pawel2277

Użytkownik
Czy nie jest tak że podczas zawierania zakładu w czasie wpisywania na komputerze naszych typów pojawia się czerwony lub zielony kolor ? następnie sprzedawczyni szybko klika enter aby nikt tego okienka nie mógł zauważyć ? zielony=wygrana czerwony=przegrana? Zwracał ktoś na to uwagę ?
 
B 0

buenotipo

Użytkownik
Witam
Dzisiaj trochę się pobawiłem w wirtualne zakłady piłkarskie i zauważyłem ,że często powtarza się wynik po sobie np. było 1-0 , następnie 1-0, 0-1, 0-1, 1-0 a następnie 0-2 i później znowu 1-0 3 razy z rzędu, drużyna Aston City często ma wyniki 0-2, 2-0 lub 1-0, 0-1 , mało goli wpada w tych meczach, a tak w ogóle to wie ktoś co to za system generuje te wyniki ?
 
Do góry Bottom