>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zamiana konta australijskiego na brytyjskie - jak?

rex 144

rex

Użytkownik
Standardowo mam konto australijskie - wysłalem im skan dowodu na potwierdzenie danych ale nie odblokowali mi go bo pewnie trzeba potwierdzenie u notariusza wyslać. A jak mogę przejść z konta australijskiego na brytyjskie i używac już tylko brytyjskiego?
 
rex 144

rex

Użytkownik
Ani jest ani nie jest - jak mam główną stronę to nic nie jest napisane jakie to konto. A jak biorę &quot;wypłać środki&quot; to tam napisane jest że mam konto australijskie niezweryfikowane. Czy jak wpłace kase przy pomocy MB to kasa popłynie wprost na konto główne?
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Jeżeli wcześniej przetransferowałeś środki z konta brytyjskiego na australijskie i teraz chciałbyś cofnąć środki na konto brytyjskie musisz im przesłać skan dowodu potwierdzony przez osobę zaufania publicznego (nie koniecznie notariusza), może to być lekarz,aptekarz,nauczyciel etc.
NIE można bezpośrednio wypłacić środków z portfela australijskiego na konto bankowe w Polsce.
Jeżeli chodzi o wpłatę to myślę że środki powędrują na konto brytyjskie gdyż portfel australijski służy do grania na zdarzeniach,które odbywają się w Australii lub Nowej Zelandii. Ja sam przelewałem środki z portfela brytyjskiego na australijski aby grać na AO i dopóki nie prześlę im odpowiednich dokumentów moje środki są jakby &quot;zamrożone&quot; na koncie australijskim.
 
rex 144

rex

Użytkownik
Czyli jak teraz wpłace z MB to kasa pójdzie na konto brytyjskie i już moge potem bez problemu wyplacić? Czy muszę dokończyć niedokończoną rejestrację konta australijskiego by móc wypłacić z głównego na MB w razie wygranej?
 
Do góry Bottom