>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zamknięte konto

H 261

Hilczerson

Użytkownik
Witam, Skrill zamknął moje konto.
Mam konto na skrill od kilkunastu lat zero problemów i nagle jak wpłaciłem 3 tysiące przez blika aby zasilić konto na skrill dostałem komunikat, że moje konto zostało ograniczone.
Dostałem meila że mam wysłać wyciąg i odpowiedzieć na 3 pytania tak zrobiłem.
Dzisiaj wchodzę na meila i dostaje wiadomość, że moje konto zostało zamknięte i tyle zero jakiekolwiek argumentu.
Jak teraz mogę odzyskać swoje pieniądze?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Witam, Skrill zamknął moje konto.
Mam konto na skrill od kilkunastu lat zero problemów i nagle jak wpłaciłem 3 tysiące przez blika aby zasilić konto na skrill dostałem komunikat, że moje konto zostało ograniczone.
Dostałem meila że mam wysłać wyciąg i odpowiedzieć na 3 pytania tak zrobiłem.
Dzisiaj wchodzę na meila i dostaje wiadomość, że moje konto zostało zamknięte i tyle zero jakiekolwiek argumentu.
Jak teraz mogę odzyskać swoje pieniądze?
pokaż maila
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
nic nie zrobisz, napisz do nich maila poprzez strone i Ci pozwola wyplacic pieniadze na konto bankowe i tyle, nawet nie ma co dyskutowac z nimi, nic to nie da.
 
Otrzymane punkty reputacji: +261
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Jaki problem ma Skrill w tym przypadku że takie działanie podjął, ktoś wie? Przecież sporo ludzi z tego korzysta a niektórzy pewnie nabijają transakcjami poziom VIP.
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
nie zrozumiesz tego, tutaj nie ma zadnej racjonalnej odpowiedzi, maja jakies dziwne algorytmy co wylapuja jakeis dziwne podejrzane ruchy i zamykaja konta jak leci.
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
jak ktos prowadzi jakies serwisy albo platne typy i dostaje regularne przelewy na swoje prywatne konto to dosc czesto zamykaja - to chyba jeden jedyny konkretny przyklad gdzie potrafia zamknac za przelewy.
 
H 261

Hilczerson

Użytkownik
Ja też tego nie rozumiem. Ja tylko wpłacałem blikiem na skrill i później na Revoluta najczęściej i nigdy nie było problemu. Nagle dostałem ograniczone konto z dupy i blokada nie umiem tego racjonalnie wyjaśnić o co im chodzi.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Ja też tego nie rozumiem. Ja tylko wpłacałem blikiem na skrill i później na Revoluta najczęściej i nigdy nie było problemu. Nagle dostałem ograniczone konto z dupy i blokada nie umiem tego racjonalnie wyjaśnić o co im chodzi.
Po co przelewać blik na skrill, a potem od razu to wysyłać na Revolut? Mogłeś bezpośrednio wpłacić na Revoluta. Może to im się nie spodobało i Cię wykluczyli
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
no takie zabawy roznie moga sie zakonczyc , podepna pod pranie kasy i po koncie, algorytmy maja jakie maja i wylapuja takie ruchy.
 
Do góry Bottom