>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zamkniecie zakładu a krecz

cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Zastanawia mnie pewna rzecz, otóż pograłem dość dużą sumę pieniędzy na spotkanie Tomić-Raonić dw 0;2, pierwszy set zgodnie z planem 2;6 w drugim 0;2 i przestałem śledzić relacje live. Miałem opcje zamknięcia zakładu, różnica coś około 140zł była od zakładanej końcowej wygranej, także nie chciałem zamykać bo nie było sensu. Teraz patrze a tu krecz i zwrot, i tak myśle co by było gdybym zamknął zakład,też byłby zwrot?
 
zioomus 16

zioomus

Użytkownik
Nie byłoby zwrotu, zakład zamykasz w danym momencie spotkania biorąc pod uwagę to co się dzieje aktualnie, a nie to co się wydarzy za kilkanaście minut.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Nie, nie ma zwrotu. Jeśli zdążysz zamknąć, to kasa jest twoja. Jeśli możesz, to oglądaj, czasem spokojnie idzie zamknąć jeszcze jak sygnalizuje, że nic już z tego nie będzie.
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Nie byłoby zwrotu, zakład zamykasz w danym momencie spotkania biorąc pod uwagę to co się dzieje aktualnie, a nie to co się wydarzy za kilkanaście minut.
Jesteś tego pewien? bo jak jest krecz, to jest liczone tak jakby pojedynku nie było po 1.00.
Jeśli masz racje, to trochę błąd z mojej strony ze nie przypilnowałem sobie relacji.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Na 100%, miałem bodaj 3 takie sytuacje. Nie ma zwrotów ???? zamykasz zakład w momencie gdy krecz nie jest ogłoszony, więc gdy kupon jest ciągle w grze. Ale czasem jak buk widzi co się dzieje to blokuje kursy i możliwość zamykania zakładu, dlatego trzeba być czujnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
dokładnie, to co się wydarzy po tym jak zamykasz zakład nie ma żadnego znaczenia.przecież mógł teoretycznie jeszcze ten mecz przegrać, to co by mieli ci kasę zabrać?
 
verno 668,4K

verno

Znawca - Hokej
to tak jakby się pytac czy jak zamkne zakład przy 1:0 to jak strzela na 1:1 to nie zabiorą mi kasy, to chyba logiczne ze zamykasz w danym momencie..
 
Do góry Bottom