>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zamrożone konto od 5 dni

L 381

Lukosbukos

Użytkownik
W czwartek „zamrozili” mi konto bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Po zalogowaniu się wyskakuje mi komunikat: „This product is not available to you”. Pisałem do nich już kilkakrotnie na czacie, cały czas odpowiadają, że to rzekomo jakaś dodatkowa weryfikacja, standardowa procedura i że ktoś się ze mną mailowo skontaktuje, ale na pytania o termin w jakim to nastąpi nie chcą odpowiedzieć. Dodam jeszcze tylko, że konto mam u nich całkowicie zweryfikowane już od dawna, do tej pory brak jakichkolwiek limitów.
Miał ktoś może taką historię z nimi? Myślicie, że to faktycznie jakaś dodatkowa weryfikacja czy coś ściemniają?
 
Ostatnia edycja:
P 19,5K

player31

Użytkownik
W czwartek „zamrozili” mi konto bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Po zalogowaniu się wyskakuje mi komunikat: „This product is not available to you”. Pisałem do nich już kilkakrotnie na czacie, cały czas odpowiadają, że to rzekomo jakaś dodatkowa weryfikacja, standardowa procedura i że ktoś się ze mną mailowo skontaktuje, ale na pytania o termin w jakim to nastąpi nie chcą odpowiedzieć. Dodam jeszcze tylko, że konto mam u nich całkowicie zweryfikowane już od dawna, do tej pory brak jakichkolwiek limitów.
Miał ktoś może taką historię z nimi? Myślicie, że to faktycznie jakaś dodatkowa weryfikacja czy coś ściemniają?
czy pojawilo sie to po zleceniu "wiekszej" wyplaty?
 
L 381

Lukosbukos

Użytkownik
Nie robiłem tam raczej większych wypłat, tylko regularnie wypłacałem mniejsze kwoty (500-1000 PLN).
Post automatycznie złączony:

UPDATE. Dziś rano otrzymałem od nich kuriozalnego maila (w tytule informacja o zawieszeniu konta, w treści maila o trwałym zamknięciu). W dodatku brak podania powodu podjęcia takiej decyzji.
 

Załączniki

P 109

pato17

Użytkownik
Kiedyś miałem podobnie. Konto było zarejestrowane na mojego brata a puszczał przelewy z mojego portfela internetowego bo nie miał własnego i po kilku tygodniach zablokowali trwale mu konto.
 
Do góry Bottom