>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zamrożone konto Skrill

S 12

spartaa

Użytkownik
Witam, używałem skrill od miesięcy i nie było żadnego problemu, lecz wczoraj (tak, w niedziele) dostałem email od skrill, że moje konto zostało zamrożone. Problem pojawił się tu:

(...)
2. Prosimy o przedłożenie następujących dokumentów:

- Pełnej, kolorowej kopii ważnego, oficjalnego dokumentu tożsamości, takiego jak: międzynarodowy paszport (podwójna strona), wydany przez państwo dowód osobisty lub prawo jazdy (przód i tył). Jest to wymagane po to, abyśmy mogli zweryfikować Twoją tożsamość.
- Kopii wydanego na papierze rachunku za media (rachunek za gaz lub prąd) czy wyciągu z konta wydany w ciągu ostatnich trzech miesięcy, na którym wyraźnie widnieje Twoje imię i nazwisko oraz adres. Dokumenty te muszą być wysłane na adres pocztowy taki sam, jak podano przy koncie Skrill . Jest to wymagane po to, abyśmy mogli zweryfikować Twój adres.
(...)
Mam 16lat, a przy zakładaniu konta podałem fałszywą datę urodzenia. Mogę jakoś odblokować konto? Jeśli w sobote zleciłem wypłate na rachunek bankowy, dostane pieniądze?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Czyli że Skrill ukradł mi 600zł? Na pewno mogę jakoś odzyskać te pieniądze.

EDIT: Pieniądze pojawiły się na koncie Skrill, lecz nie mogę ich wypłacić ;/
nie wypłacisz je bo oszukałeś.
nie zweryfikujesz konta na podstawie dowodu bo podałeś fałszywe dane. a Skrill to nie jest zabawka lecz poważna firma.
więc z kasą się pożegnaj na zawsze.
 
S 12

spartaa

Użytkownik
nie wypłacisz je bo oszukałeś.
nie zweryfikujesz konta na podstawie dowodu bo podałeś fałszywe dane. a Skrill to nie jest zabawka lecz poważna firma.
więc z kasą się pożegnaj na zawsze.
Nie uważam go za zabawkę. Chce po prostu go używać. Musiałem podać fałszywą datę urodzenia, ponieważ nie jestem pełnoletni (reszta danych jest prawdziwa). Niema innej opcji? Np żeby mi wysłali list z kodem aktywacyjnym?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Nie uważam go za zabawkę. Chce po prostu go używać. Musiałem podać fałszywą datę urodzenia, ponieważ nie jestem pełnoletni (reszta danych jest prawdziwa). Niema innej opcji? Np żeby mi wysłali list z kodem aktywacyjnym?

maniek już Ci o tym napisał.
trzeba czytać regulaminy .

mądry polak po szkodzie....................
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nie uważam go za zabawkę. Chce po prostu go używać. Musiałem podać fałszywą datę urodzenia, ponieważ nie jestem pełnoletni (reszta danych jest prawdziwa). Niema innej opcji? Np żeby mi wysłali list z kodem aktywacyjnym?
Opcja taka była zanim się zorientowali. Gdybyś najpierw listownie zweryfikował konto możliwe zebyś uniknął tych problemów.

Czyli że Skrill ukradł mi 600zł? Na pewno mogę jakoś odzyskać te pieniądze.;/
Tak, myśle ze za dwa lata powinni bez problemu odmrozić konto.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Kolega po prostu źle pomyślał, chciał używać Skrila to mógł otworzyć konto na kogoś pełnoletniego tak żeby to konto później zweryfikować, a tak to niestety trochę głupie podejście bo jest bardzo prawdopodobne że Skrill zechce zweryfikować delikwenta, druga sprawa to kasa która była na koncie, jeśli część z niej pochodziła z wpłaty z twojego konta to nie robią żadnej łaski są zobowiązani do zwrotu tych pieniędzy z konta którego był przelew skoro osoba jest niepełnoletnia, nie mogą sobie tej kasy tak po prostu zajebać.
 
S 12

spartaa

Użytkownik
Opcja taka była zanim się zorientowali. Gdybyś najpierw listownie zweryfikował konto możliwe zebyś uniknął tych problemów.
Zweryfikowałem listownie konto parę miesięcy temu.

Kolega po prostu źle pomyślał, chciał używać Skrila to mógł otworzyć konto na kogoś pełnoletniego tak żeby to konto później zweryfikować, a tak to niestety trochę głupie podejście bo jest bardzo prawdopodobne że Skrill zechce zweryfikować delikwenta, druga sprawa to kasa która była na koncie, jeśli część z niej pochodziła z wpłaty z twojego konta to nie robią żadnej łaski są zobowiązani do zwrotu tych pieniędzy z konta którego był przelew skoro osoba jest niepełnoletnia, nie mogą sobie tej kasy tak po prostu zajebać.
Kasa przyszła z innego konta skrill i raczej nie wchodzi w gre odesłanie, ponieważ była to zapłata za produkt, więc pewnie bym już pieniędzy nie odzyskał.

Gdybym zrobił nowe konto skrill mógłbym na nie wysłać pieniądze?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Jeśli masz zamrożone konto to raczej masz zablokowaną możliwość przesyłania pieniędzy, sprawdź czy możesz wysłać jakieś pieniądze np: 1zł na byle jaki adres e-mail( nawet taki który nie istnieje w systemie Skrill, nie musi być w bazie danych, kase można wysłać na każdy adres e-mail, ale raczej wątpię żeby z zamrożonego konta można było wysłać, możesz im jedynie napisać jak sprawa wygląda, to jest całkiem możliwe że pójdą ci na rękę i za te dwa lata jak skonczysz 18 lat odblokują konto.
 
S 12

spartaa

Użytkownik
Jeśli masz zamrożone konto to raczej masz zablokowaną możliwość przesyłania pieniędzy, sprawdź czy możesz wysłać jakieś pieniądze np: 1zł na byle jaki adres e-mail( nawet taki który nie istnieje w systemie Skrill, nie musi być w bazie danych, kase można wysłać na każdy adres e-mail, ale raczej wątpię żeby z zamrożonego konta można było wysłać, możesz im jedynie napisać jak sprawa wygląda, to jest całkiem możliwe że pójdą ci na rękę i za te dwa lata jak skonczysz 18 lat odblokują konto.
Niestety, nie mogę wysłać ;/ Wolałbym od razu otrzymać pieniądze, a nie dopiero za 2 lata ;/
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie uważam go za zabawkę. Chce po prostu go używać. Musiałem podać fałszywą datę urodzenia, ponieważ nie jestem pełnoletni (reszta danych jest prawdziwa). Niema innej opcji? Np żeby mi wysłali list z kodem aktywacyjnym?
taaaak, musiałeś
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Długo czekałem aż takie coś się tu pojawi i w końcu jest !

Witam, używałem skrill od miesięcy i nie było żadnego problemu, lecz wczoraj (tak, w niedziele) dostałem email od skrill, że moje konto zostało zamrożone. Problem pojawił się tu:



Mam 16lat, a przy zakładaniu konta podałem fałszywą datę urodzenia. Mogę jakoś odblokować konto? Jeśli w sobote zleciłem wypłate na rachunek bankowy, dostane pieniądze?
Masz 16, wymagane jest 18. Jesteś oszustem.


Czyli że Skrill ukradł mi 600zł? Na pewno mogę jakoś odzyskać te pieniądze.

EDIT: Pieniądze pojawiły się na koncie Skrill, lecz nie mogę ich wypłacić ;/
Skrill Ci nic nie ukradł. Za to Ty ich oszukałeś.


Nie uważam go za zabawkę. Chce po prostu go używać. Musiałem podać fałszywą datę urodzenia, ponieważ nie jestem pełnoletni (reszta danych jest prawdziwa). Niema innej opcji? Np żeby mi wysłali list z kodem aktywacyjnym?
Nic nie musiałeś. Jesteś małolatem co nie może żyć bez hazardu.


Opcja taka była zanim się zorientowali. Gdybyś najpierw listownie zweryfikował konto możliwe zebyś uniknął tych problemów.



Tak, myśle ze za dwa lata powinni bez problemu odmrozić konto.
Błąd. Teraz ma 16, podał że ma 18. Za 2 lata będzie miał 18, a będzie w systemie że ma 20. Żeby korzystać ze Skrilla trzeba nie tylko być pełnoletnim, ale także podać prawdziwe dane. Kasy nie zobaczysz.


Zweryfikowałem listownie konto parę miesięcy temu.



Kasa przyszła z innego konta skrill i raczej nie wchodzi w gre odesłanie, ponieważ była to zapłata za produkt, więc pewnie bym już pieniędzy nie odzyskał.

Gdybym zrobił nowe konto skrill mógłbym na nie wysłać pieniądze?
Kolejne na fałszywe dane ?


Niestety, nie mogę wysłać ;/ Wolałbym od razu otrzymać pieniądze, a nie dopiero za 2 lata ;/
Wiele byś wolał. Teraz powiedz matce że &quot;Skrill Ci ukradł 6 stówek&quot;. Do 18-stki do kompa nie usiądziesz.

Nie byłbym pewien czy i za 2 lata je odzyskasz.
Jak wyżej.

taaaak, musiałeś
To samo mi przyszło na myśl czytając wypowiedzi małolata.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Czułeś potrzebę się wyżyć, czy jakieś poczucie rodzicielstwa? Zrobił głupotę, za którą sam odpowiedział i na pewno wyciągnął z tego odpowiednie wnioski. Podejrzewam, że utrata takich pieniędzy w tym wieku, jest wystarczająco karcąca (przynajmniej z mojej perspektywy) i nie widzę potrzeby opieprzania go z góry na dół...
 
Do góry Bottom