>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zanikająca kasa

nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Witam,
Ostatnio grając na unibecie przytrafiła mi się następująca sytuacja.
Wpłaciłem 50 pln i zacząłem obstawiać zakłady na żywo. Pod koniec dnia na moim koncie znajdowała się kwota 135 pln. Następnego dnia obstawiłem jeden zakład na żywo za 10 pln który okazał się przegrany. Po zakończonym meczu zalogowalem się na konto a na nim było ... 2,5 pln. W historii operacji sprawdzilem na szybko iż rzeczywiście był tam moj zakład za 10 pln, ale pojawiła się też kwota 122,5 pln zagrana w kasynie na żywo, tylko że nie wiadomo przez kogo. Sprawę zglosilem od razu do supportu, konto zostało zablokowane i &quot;sprawdzaja&quot; co zaszło. I tutaj pojawia sie kilka moich pytań. O kasie już nawet nie myślę, bo watpie żeby do mnie wrocila, ale czy ktoś miał podobne historie? Jak bukmacher moze rozpatrzyc moja sprawe biorac pod uwage to ze zdarzalo mi sie rowniez grac w kasynie? Ile czasu moze im to zajac?Sprawdzalem telefon i kompa, brak wirusów.
 
V 0

vevs

Użytkownik
Widzę że nie jestem sam.
Ale u mnie sytuacja jest trochę dziwniejsza.
Miałem do wypłaty 2000 tys na skrill wieczorem. Po południu loguje się na konto a tu wypłata 2000 poszła już na neteler czy jakoś tam. Pisze do supp oni mówią że rano się zalogowałem anulowałem kase i grałem w kasynie na żywo po czym wpłaciłem 70 pln przez netlera i wypłaciłem całą kase. hahaha
Konto zablokowane i 2 tys przepadły sprawa w taku
 
K 1

krzysiek-l

Użytkownik
Tutaj odrazu widać że na wasze konta ktoś się włamał, sam u siebie na poczcie widziałem linki do unibetu ale odrazu sie zjarzyłem że nadawce sie nie zgadza choć bardzo podobny. Musieliście prawdopodobnie zalogować sie kiedyś na konto unibet z takiego linku a potem juz poszło. Wpłata Neteller była po to aby odblokować metode wypłaty
 
Do góry Bottom