>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zapytaj swojego bukmachera !!! WAŻNE

heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Witam wszystkich.
Czytałem kilka tematów nie tylko tutaj na forum że macie niektórzy problem z wypłatą kasy z bukmachera internetowego z powodu że :
- ktoś o podobnych danych korzysta z ich bukmachera
- na tym samym numerze ip ktoś założył drugie konto
- zdjęcie nie pasuje im do zdjęcia na dowodzie tożsamości
- numer konta bankowego niby należy do kogoś innego
.....
Polecam wam zrobić tak jak ja dzisiaj zrobiłem. Mianowicie wbiłem się na live czat na buka bet365 i zapytałem się o moje konto. Czy jest czyste, czy z wypłatą pieniędzy nie będę miał problemu. Dostałem odpowiedź że wszystko jest ok. Jeżeli uda mi się wygrać pieniądze to na pewno zostaną one mi wypłacone bez problemu.
Ważne by wcześniej tj. !!! przed wygraniem pieniędzy !!!wysłać im skan dowodu osobistego i zweryfikować konto na które przelejemy kasę.
Wszystko sobie ładnie skopiowałem do Worda, wydrukowałem i nagrałem na płytkę CD. Teraz mam 100% pewności że jestem czysty a oni nie mają podstaw do nie wypłacenia mi kasy i blokowania konta.
Niby to bzdet jak niektórzy sądzicie, ale brak weryfikacji konta, czy nieświadomość że ktoś może się pod was podszywać prowadzi do tego że jak będziecie grali to ok, ale jak będziecie chcieli wypłacić to będzie problem.
Pozdrawiam wszystkich. I naprawdę zapytajcie się o swoje konto. Warto.
PS. Zapytajcie o konta swoje i całą rozmowę skopiujcie chociaż na dysk z datą i godziną rozpoczęcia rozmowy i zakończenia.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Teraz mam 100% pewności że jestem czysty a oni nie mają podstaw do nie wypłacenia mi kasy i blokowania konta.
Weź pod uwagę, że jesteś/byłeś &quot;czysty&quot; w momencie zadania pytania. Przykładowo za miesiąc możesz założyć multi i czy wtedy będziesz nadal &quot;czysty&quot;?
Albo inaczej - np. masz internet w sieci osiedlowej. Za miesiąc jeden z Twoich sąsiadów założył konto, wziął bonus. Czy nadal uważasz, że jesteś &quot;czysty&quot;?
Najważniejsze jest aby maksymalnie unikać problemów, zapewnić bezpieczeństwo.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Weź pod uwagę, że jesteś/byłeś &quot;czysty&quot; w momencie zadania pytania. Przykładowo za miesiąc możesz założyć multi i czy wtedy będziesz nadal &quot;czysty&quot;?
Albo inaczej - np. masz internet w sieci osiedlowej. Za miesiąc jeden z Twoich sąsiadów założył konto, wziął bonus. Czy nadal uważasz, że jesteś &quot;czysty&quot;?
Najważniejsze jest aby maksymalnie unikać problemów, zapewnić bezpieczeństwo.
Ja właśnie mam internet sieciowy i każdy z nas ma osobne IP. Chyba że się mylę.
Jeżeli chcemy być bardziej zapobiegawczy to możemy zrobić tak :
Załóżmy że chce wypłacić 3tyś złotych. Wchodzę na LIVE CZAT i pytam się o moje konto. Pan/i na live mówi że wszystko jest ok. Nie ma podstaw do blokowania konta. Wtedy nie wyłączam rozmowy z nią tylko robię przelew. Następnie szybko odpisuję osobie z którą rozmawiałem że &quot; zgodnie z czym wcześniej Pan/i mi napisała, że wypłata będzie bez problemu zrobiłem polecenie wypłaty z mojego konta na mój numer rachunku w banku &quot;, oczywiście tą rozmowę kopiuję i drukuję plus zgrywam na dysk.
Można pomyśleć że głupota z takim postępowaniem. Tylko że jak zapytam się czy moje konto jest ok i odpowiedzą że są jakieś zastrzeżenia to wtedy robię weryfikację. A jeżeli zlecimy wypłatę nie pytając o swoje konto a oni dopatrzą się problemu to wtedy zablokują konto i kasa przepada prawdopodobnie lub będzie chcieli mnóstwo podstaw do utwierdzenia się że nie kantujemy.
Rozmowa live czat i wcześniejsza rozmowa są bardzo dużą podstawą do wygrania z nimi z problemem wypłat.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zauważ, że nie ma to wielkiego znaczenia czy zanim zleciłeś wypłatę zapytałeś czy jesteś &quot;czysty&quot;. Bo czy zapytałeś czy nie to i tak masz problem. Dodatkowo gdy tak pytasz to sam narażasz się - w mojej ocenie będą bardziej podejrzliwi, zwłaszcza jak zaczniesz przy każdej wypłaci ich pytać. To tak jakbyś chodził na Policję pytać czy mają już jakieś ślady prowadzące do Ciebie w związku z morderstwem - tak po prostu pytasz bo mieszkasz w tej okolicy. To może trochę zbyt mocno przebarwione co piszę ale...
Ponadto ta pani z czata to nie ma kompetencji do dokładnej weryfikacji Twojego konta - a jakoś nie bardzo to widzę aby od ręki ktoś to dokładnie sprawdzał podczas gdy ona o to prosi. Może się okazać, że dopiero jak zlecisz wypłatę do odpowiednie osoby dokładnie przyjrzą się Twojemu kontu.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Ta pani z czata nie weryfikuje twojego konta. Wklepuje tylko twoje dane i wysyła do systemu który sam sprawdza. I ten sam system sprawdza przy wypłatach.
Tylko różnica o której mówię jest taka że jak zlecisz wypłatę bez info to zablokują Tobie konto i się nie zalogujesz nawet.
A jak spytasz się o swoje konto na live i będziesz miał pewność że jest ok to bez problemu wszystko zrobisz, a jak coś wyjdzie to nie zablokują Tobie konta tylko odrazu będziesz mógł wyjaśnić bez żadnych e-mailów i zamartwiania się.
 
Do góry Bottom